NHL می بیند مسیر برای تابستان بازگشت در زمان نخست

تا کنون, در واقع, که وقتی وگاس شوالیه goaltender Marc-Andre فلوری ذکر یک پیشنهاد برای تعیین پیش نویس قرعه کشی با مسابقات این خبر به سه تن دیگر از بازیکنان در این شماره تماس بگیرید: جلو لوگان مدل از سن خوزه, Ryan Getzlaf از آناهایم و Anze Kopitar از Los Angeles Kings.

“ما به دنبال به جلو به پایان فصل و برای اینکه قادر به بازی در مقابل طرفداران دوباره و شما از شنیدن این همه راه های مختلف در مورد انجام کارها” Getzlaf گفت. “اما در نهایت این زندگی چیزهای چیزی است که ما نگران هستیم.”

NHL اما نه منحرف در تمایل خود را به ادامه فصل و لیگ معتقد است در این هفته یک سال تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو داده هاکی یک شانس برای به پایان فصل تابستان و در زمان نخست.

“لغو بازی های المپیک ایجاد کرده است یک پنجره باز برای ورزشی های برنامه نویسی در NBC زمان نخست در ژوئیه-اوت” NHL منبع گفت: در این هفته. “است که می تواند جای برخی از فصل به طور منظم پس از آن برگشتی.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

تعویق بازی scuttled هفته نخست-زمان برنامه نویسی برای NHL پخش شریک NBC که قرار بود به televise بازی های تابستانی از جولای 24-Aug. 9. لیگ منابع گفت: NHL است که به دنبال امکان بازگشت به طور منظم فصل بازی در ماه جولای با postseason حرکت به سقوط.

NHL قول داده است به بازی کامل 82-بازی برنامه در 2020-21 که آیا در این فصل رزومه یا نه. یک منبع گفت: لیگ معتقد است که هنوز هم می تواند اتفاق می افتد با یک ماه نوامبر شروع یک ماه بعد از حد معمول اگر چه این امر به معنای تنها حدود یک ماه برای تیم پیشبرد به نهایی جام استنلی.

پس از سال 1914 101 استنلی جام قهرمانان شده اند تاج و لیگ ها و بازیکنان خود را نمی خواهید به تاج یک بعدی به یک ستاره به دلیل تغییر حذفی فرمت.

تیم های خواسته شده است به امن خرما با خود عرصه را برای باقی مانده بازی های خانگی — وحشی بودند شش نفر از آنها گذشته 13 به طور منظم فصل بازی در اکسل انرژی مرکز — پس از فصل به طور منظم می تواند به طور کامل از یک منبع تایید کرد.

“برای فرمت حدس می زنم خود را به عنوان خوب است به عنوان معدن” Kopitar روز جمعه گفت. “منظورم این است که شما می خواهید به بازی چند بازی فقط در ضخامت از چیزها. من فکر نمی کنم بازی پلی آف حق دور خواهد بود بهترین ایده است.”

تا پایان فصل در تمامیت آن لیگ را 31 تیم را برای بازی در ترکیب 189 بازی که قرار بود برای آخرین ماه از فصل. کامل postseason می تواند شامل به عنوان بسیاری از 21 بازی بیش از سه دور در هر کنفرانس قبل از هفت بازی آخر سری برای قهرمانی.

سال گذشته جام استنلی اهدا شد به St. Louis Blues در 12 ژوئن پس از هفت سری بازی پیروزی بوستون برونز.

بسیاری به حل و فصل قبل از فصل می تواند رزومه کاری در درجه اول دولت از آمریکای شمالی است که تا حد زیادی در مستند به عنوان COVID-19 موارد همچنان به افزایش است. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز وجود دارد 101, 657 موارد در ایالات متحده از بعد از ظهر جمعه و بیش از 4500 در کانادا.

در سراسر جهان حدود 27,000 مرگ و میر نسبت داده شده به بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus.

NHL بازیکنان ارتباط گفت: “در این نقطه آن است که خیلی زود به پیش بینی جدول زمانی در مورد اینکه آیا یا نه این بازی خواهد بود قادر به از سر گرفته شود برای این فصل است.”

نیز وجود دارد که مسائل را با توافق دسته جمعی. مثلا انقضای NHL بازیکن قرارداد رسمی در تاریخ 1 ژوئیه قبل از بازی به احتمال زیاد خواهد از سر گرفت.

“گرفتن روی یخ خواهد بود چیز زیادی به پایان این فصل درست و مطمئن شوید که ما حفاظت از یکپارچگی از بازی” Getzlaf گفت. “شما نمی توانید فقط پرتاب کردن برخی از عجیب و غریب حذفی فرمت و برو جلو و بازی در جام استنلی مثل بچه ها انجام داده اند در طول سال. وجود سابقه است شما باید به در نظر گرفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>