NFL کمیته توصیه می کند پایان عبور دخالت پخش نظرات

پس از بررسی بیشتر تصویری ارزیابی مجدد از عبور از دخالت تماس است به احتمال زیاد حذف شده توسط NFL پس از یک سال اجرای آزمون.

لیگ کمیته مسابقات ساخته شده توصیه جمعه. تصمیم نهایی خواهد بود ساخته شده در صاحبان جلسه برنامه ریزی شده برای ماه مه 19-20 در مرینا دلم رعی کالیفرنیا.

گزینه دوم نگاهی به پتانسیل عبور از دخالت تماس برانگیخته شد توسط یک دمیده حاکم است که به احتمال زیاد هزینه New Orleans Saints سفر به سوپر باول در پایان 2018-19 فصل است.

قوچ cornerback Nickell Robey-کلمن به وضوح با دخالت نیواورلئان گیرنده Tommylee لوئیس در یک بازی است که باید با توجه به پرستاران اول را با یک فرصت برای اجرا ساعت برای یک پیروزی است. اما هیچ تماس ساخته شده بود و لس آنجلس رفت و در را به نفع خود 26-23 در وقت اضافه.

رقابت کمیته همچنین تصمیم گرفت برای قرار دادن به جلو پیشنهاد یک “آسمان قاضی” یک هشتم رسمی که نشسته است در جعبه مطبوعات و درست می تواند هر گونه آشکار تماس های از دست رفته.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دو قانون تغییر پیشنهاد شد و تایید شده توسط کمیته:

  • افزایش “بی دفاع بازیکن” برای حفاظت از کیکآف returners یا زدن توپ returners در اختیار داشتن توپ قبل از آنها می توانید از انتظار تماس بگیرید.
  • ممنوعیت clock دستکاری با ارتکاب چند مرده-توپ خطا.

بعد توصیه در پاسخ به یک تاکتیک به کار گرفته شده توسط تنسی تیتان در Jan. 4 حذفی برنده بیش از میهن پرستان. انگلستان همچنین با استفاده از این تاکتیک در برابر جتز نیویورک در اکتبر. 21.

چند پیشنهاد تغییر حکومت بودند ساخته شده توسط تیم.

لس آنجلس شارژر و Baltimore Ravens می خواهید برای دیدن یک “غرفه داوری” و “ارشد تکنولوژی مشاور داور” (ستاره) به اضافه officiating خدمه است.

میامی دلفین ها درخواست که دفاع داده شود این گزینه را به بازی ساعت شروع به در داور سیگنال زیر کاهش یافته و مجازات در جرم در اواخر نیمه و در اواخر بازی شرایط.

فیلادلفیا ایگلز مطرح سه توصیه: اصلاح قوانین ممنوعیت blindside بلوک ساخت دائم بررسی به ثمر رساند نقش گردش نفی یک پنالتی و فوق العاده نقطه تلاش و هل دادن اضافه کاری به قبلی 15 دقیقه ظهر از زمان 10 دقیقه ای طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>