روزنامه انتقادی به Inland Empire بهبود تلاش

این کار اخیر گزارش Inland Empire منادی از آنچه که ما در آینده نزدیک.

منطقه ما از دست 4,100 شغل و محلی نرخ بیکاری از 4.0% به 5.1 درصد در ماه مارس است. با این حال این آمار بر اساس شغل زیان از فوریه تا مارس, در ابتدا از این همه گیر و قبل از اقامت در خانه داشتیم. در واقع Inland Empire نرخ بیکاری برآورد شده است که به 25٪.

در حالی که واقعیت دلهره آور است, من با اعتماد به نفس در منطقه ما را قوی و انعطاف پذیر جوامع است. ما را پیدا خواهد کرد ما راه رو به جلو است.

به عنوان ما انجام این کار, ما را تبدیل به محلی رسانه های خبری به اطلاع ما و حمایت از ما در این مسیر.

کسب و کار که در حال بازگشایی و بازسازی بستگی دارد قابل اعتماد منابع جامعه برای ارتباط با مشتریان در مورد فرصت های شغلی خدمات و محصولات. تحقیقات نشان می دهد چاپ روزنامه ها و مجلات هستند-مورد اعتماد کانال های تبلیغاتی در میان اخبار رسانه ها و مصرف کنندگان بیش از هر منبع دیگر.

و روزنامه ها منبع اصلی اطلاعات است که نگه می دارد مشتریان و جامعه در مورد مسائل است که تاثیر کسب و کار محلی عملیات مانند فرماندار Newsom چهار مرحله نقشه راه برای دوباره باز کردن اقتصاد است. جامعه, روزانه, هفتگی و قومی روزنامه ها نیز ضروری به جمع آوری پول برای حمایت از ما به تازگی راه اندازی امپراتوری داخلی کسب و کار و اشتغال بازیابی صندوق است که پشتیبانی از کسب و کار کوچک ما جامعه تقویت کار محلی نیروی کار و آموزش و پرورش سازمان برای بهبود اقتصادی و تابآوری فراهم می کند و تحقیقات به اطلاع بهبود اقتصادی.

اما جامعه کسب و کار ما نمی تواند رسیدن به مشتریان از طریق اخبار رسانه ها اگر از آن دسته از رسانه های دیگر وجود دارد – و متاسفانه ما دیگر نمی توانیم فرض کنیم که آنها خواهد بود.

ماه گذشته یک تجزیه و تحلیل دقیق از “طوفان کامل” مالی عوامل استرس زا رو از دولت در رسانه های خبری از جمله بی سابقه ای کاهش درآمد حاصل از تبلیغات و در انتظار تاثیر AB 5 قانون نیاز به پیمانکاران مستقل بود به طبقهبندی به عنوان کارکنان. تحلیل پیش بینی کرد که این عوامل استرس زا را “تسریع کاهش محلی و روزنامه ها.”

اخبار صنعت گريه گرگ ؟ به سختی. در ماه گذشته حداقل یک دوجین کالیفرنیا روزنامه ها برقرار کرده اند اخراج و furloughs نقل مکان کرد به کمتر نسخه در هر هفته و یا به حالت تعلیق عملیات. دو شمال کالیفرنیا رسانه های بسته درهای خود را در ماه گذشته; سه جنوب کالیفرنیا روزنامه ها خورده در هفته گذشته.

این کاهش خواهد بود بحران در هر زمان اما یک بیماری همه گیر جهانی و فروپاشی اقتصادی است که بدترین زمان ممکن برای یک جای خالی در قابل اعتماد و دقیق اطلاعات. روزنامه جامعه را می توان نجات داد – اما آن را از همه تلاش ما است.

به همکار من Inland Empire ساکنان: مشترک شدن در روزنامه های محلی خود را! اقامت مطلع محلی شهروندان تعهد و بزرگترین فرصت است. هنگامی که ما می خواهم برای یادگیری در مورد این مدرسه محلی بالا بازیکن فوتبال ساخت آن را به یک تیم و یا یک محلی در مراسم خیریه برای کمک به کودکان محروم ما به نوبه خود به محلی ما مقالات. که در آن خواهد شد و ما به صورتی است که اطلاعات دیگر وجود دارد ؟

صاحبان کسب و کار: در نظر گرفتن تبلیغات در مقالات – ممکن است شرکت شما بهترین سرمایه گذاری در بهبود اقتصادی. اعضای ما تبلیغات در منطقه ای دیجیتال و چاپ رسانه ها نه از خوبی از قلب ما اما از آنجا که روزنامه ها هنوز هم بیشتر ROI بیش از هر رسانه دیگر.

و سیاستگذاران: شامل اخبار صنعت در لیست فدرال/دولت کمک های مالی. بسیاری از صنایع انتقادی – از جمله مراقبت های بهداشتی و تدارکات – سزاوار پست-همه گیر کمک مالی از دولت فدرال امداد و دولت بودجه اضطراری. اما پس از انجام اشخاص است که ارائه اطلاعات حیاتی در زمان نیاز مانند چاپ/رسانه های دیجیتال یک صنعت در نظر گرفته شود “ضروری” در ایالت کالیفرنیا است. کالیفرنیا, اخبار سازمان باید واجد شرایط برای کمک های مالی بدون و وام های کم بهره و در دسترس برای کسب و کار و دیگر جریانهای برای مقابله با خسارات وارده در طول بیماری همه گیر. آنها نیز باید معاف از جدید و یا در انتظار حکم مانند AB 5 که ایجاد بار مالی غیرقابل دفاع.

هر چند در چند ماه آینده خواهد بود برای به چالش کشیدن Inland Empire ما به افزایش دوباره. محلی و روزنامه نگاری وجود دارد خواهد بود به گزارش ما تجدید حیات اطلاع رسانی کسب و کار و مصرف کنندگان در مورد راه ما برای بهبود. آنها هرگز شایسته تر از ما پشتیبانی مشترک خوب است.

پل Granillo است مدیر عامل شرکت داخلی امپراتوری اقتصادی مشارکت است که مشغول به کار در سراسر اقتصادی دولتی و بخش های برای اطمینان از مرفه اقتصاد و کیفیت خوب زندگی 4.6 میلیون نفر از سان برناردینو و رودخانه شهرستانهای استان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>