روزنامه حامل اعتبار با صرفه جویی در زندگی انسان در گیر یخی پر از آب خندق

وست فارگو — یک فارگو فروم روزنامه حامل است که با اعتبار صرفه جویی در زندگی یک مرد که کامیون سقوط را به یک یخی پر از آب خندق در ساعات اولیه صبح سهشنبه, مارس 14.

ریچارد Wyman بود خود را تحویل مسیر در غرب لبه وست فارگو در حدود 2 صبح هنگامی که او متوجه چیزی خارج از عادی در نزدیکی Sheyenne انحراف و حداقل تعمیر و نگهداری جاده ها است.

“من تو را دیدم کمی موج دار شدن در آب” گفت و توضیح داد که او در ابتدا فکر کردم آن ممکن است یک اردک. Wyman در ادامه مسیر خود را, اما آنچه که او را دیدم جویده او. چیزی درست نبود.

Wyman سپس تبدیل به اطراف و رفت و برگشت به خندق که در آن او در بر داشت یک وانت و یک مرد در حدود 4 فوت آب است. راننده بود و با تکان دادن سلاح های خود را برای کمک به.

Emergency crews respond after a driver went into an icy West Fargo ditch in the early morning hours of Tuesday, April 14. West Fargo Police Department photo

خدمه اورژانس پاسخ پس از یک راننده رفت و به یک یخی وست فارگو خندق در ساعات اولیه صبح سهشنبه, مارس 14. وست فارگو اداره پلیس عکس

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Wyman به نام 911 و در عرض چند دقیقه پاسخ اضطراری وارد در صحنه برای نجات انسان از آب است. عکس ها نشان می دهد وست فارگو آتش نشانان کمک به پلیس و امدادگران از طریق جنگ سنگین برف برای دریافت unnamed راننده به زمین خشک.

اشتباه خیره و دومین از ایستاده در انجماد قفسه سینه-آب های عمیق, اولین پاسخ دهندگان می کرد به گرم راننده تا به عنوان به زودی به عنوان او با خیال راحت از آب است.

“ما باید لباس های خیس کردن او شروع به خشک کردن او کردم گرما بسته تحت آغوش کشاله ران و گردن” توضیح وست فارگو آتش نشانی Chief Dan فولر.

راننده در بیمارستان بستری شد برای هیپوترمی اما جان سالم به در برد به لطف تفکر سریع از یک مرد که فقط اتفاق افتاده است به فکر می کنم دو بار در مورد یک موج در آب گفت: Kristi Engelstad با F-M آمبولانس.

First responders pull a truck from an icy water-filled West Fargo ditch Tuesday morning, April 14. West Fargo Police Department photo

اولین پاسخ کشیدن یک کامیون از یک یخی پر از آب وست فارگو خندق صبح سه شنبه, مارس 14. وست فارگو اداره پلیس عکس

“او واقعا واقعا واقعا خوش شانس و خدا را شکر که مرد تا به حال چیزی در او که فقط به او گفتم که به نوبه خود در اطراف و به بررسی آن را دوباره,” او گفت:.

غرب فارگو اداره پلیس هنوز در حال بررسی سقوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>