Newsom به نیروی کار و برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد در پاییز کوتاه

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom همچنان به امتناع از تعیین تاریخ برای آرامش coronavirus stay-در-خانه سفارشات و دولت موظف اقتصادی آتن که در حال خفه کردن, کالیفرنیا, کارگران, کسب و کار و دولت است.

“من آرزو می کنم من می تواند تجویز یک تاریخ خاص به می گویند که ما می تواند به نوبه خود بر روی سوئیچ نور به بازگشت به حالت عادی,” رژیم صهیونیستی. Newsom گفت. “ما سعی کردم به آن را شفاف وجود ندارد ، هیچ تاریخ.”

در حالی که فرماندار حسن نیت تمرکز بر مسطح منحنی برای بهداشت عمومی است که بخشی از راه حل دیگر Newsom نگه می دارد دولت ما تعطیل بدتر دراز مدت مشکلات اقتصادی—که همچنین به شدت تاثیر بهداشت عمومی و فقر خواهد بود برای کالیفرنیا.

Newsom گفت: او را با تمرکز بر داده-محور رویکرد علمی است که شامل میزان قابل توجهی ramping تا دولت را تست قابلیت های بسیار فراتر از آنچه در حال انجام است در حال حاضر. در ضمن دولت است عدم ارائه حتی کلید COVID-19 متریک است که اجازه می دهد کالیفرنیا به تصمیم گیری آگاهانه در مورد سیاست های دولت و رفاه خود را.

برای مثال دولت شکست خورده است به گزارش توزیع سن COVID-19 مرگ و میر—یک مجموعه داده ها نیز حذف شده در داشبورد ارائه شده توسط لس آنجلس. Newsom می توانید شروع به خود را داده محور تمرکز گزارش داده است که نارنجی و سن دیگو شهرستان در حال ارائه در مطلب آموزنده coronavirus داده داشبورد است. انجام این کار ممکن است تایید یافته از جاهای دیگر است که افراد سالم با سن کمتر از 50 باید حداقل خطر مرگ و میر از این بیماری و به طور بالقوه می تواند بازگشت به کار.

آن را نیز نگران کننده است که به جای تنظیم مراحل ساده و معیارهای برای باز کردن بخش هایی از اقتصاد Newsom اعلام کرده است که تشکیل یک سنگین, 80-عضو کارگروه طرح احتمالی بازگشایی اقتصاد است. نیروی کار خواهد بود co-ریاست نیکوکار, محیط زیست و تاجر تام Steyer که به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود برای حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی در پایان ماه فوریه.

“هدف ما این است که در حال حاضر فرماندار Newsom با اقدامات ملموس است که اهرم نیروی کار تخصص برای بازسازی کالیفرنیا تاکید هوشمند فن آوری های سبز و ارائه یک مدل فقط برای توسعه اقتصادی برای کشور ما” Steyer گفت: در مارس 17 مطبوعاتی.

دولت را به انتشار اخبار نشان می دهد که یکی از این نیروی کار را از اهداف خواهد بود “به شکل عادلانه سبز و آینده ای مرفه.” در حالی که عدالت و حفاظت از محیط زیست مناسب هستند و اهداف آنها بی ربط به کار فوری برای جلوگیری از کالیفرنیا از سقوط به افسردگی و اجازه می دهد فعالیت های اقتصادی را از سر گرفت.

در هفته های اخیر یکی در شش کار کالیفرنیا زمینه جدید نرخ بیکاری نشان می دهد که دولت ممکن است در راه خود را به نرخ بیکاری دیده نمی شود پس از رکود بزرگ دهه 1930 ،

دیگر دولت تحمیل مستند همچنان ادامه دارد و بیشتر کسب و کار به خصوص کوچک و مستقل کسب و کار خواهد بود برای همیشه از دست داده خود را به دلیل ناتوانی در پرداخت هزینه های ثابت مانند اجاره و بیمه بدون هیچ گونه درآمد در آینده است.

به طور مشابه محروم از فروش مالیات بر درآمد, مالیات هتل و تفریحی, هزینه های, در میان دیگر درآمد دولت و دولت های محلی در حال رفتن به مبارزه برای حفظ خدمات عمومی در حالی که همچنین جلسه خود حقوق بازنشستگی و بازنشسته مراقبت های بهداشتی تعهدات خود — که منجر به افزایش بدهی و بار برای مالیات دهندگان.

شهر لس آنجلس در حال حاضر اعلام کرد گسترده furloughs در حالی که ال سریتو یک شهر کوچک در شمال کالیفرنیا است teetering در لبه ورشکستگی.

در این سال Steyer صرف مقدار زیادی از زمان مبارزات انتخاباتی در کارولینای جنوبی—یک دولت است که بازگشایی. “تحت فرماندار جدید سفارش فروشگاه می توانید بازگشایی همراه با دیگر کسب و کار خرده فروشی تلقی ‘غیرضروری’ مانند کالاهای ورزشی فروشگاه کتاب موسیقی, کفش و صنایع دستی, فروشگاه, فروشگاه طلا و جواهر, گل, مغازه ها و دیگر اثاثیه و کالاهای چرمی فروشگاه” دولت روزنامه در کارولینای جنوبی گزارش شده است.

گرجستان و تنسی در حال ساخت مشابه حرکت می کند. به این روند تغییرات به کشورهای غربی مانند تگزاس و آیداهو کالیفرنیا می تواند در نهایت در دراز مدت خطر اقتصادی: افزایش outmigration. اگر کالیفرنیا تحمل تمدید تعطیلی بیشتر ممکن است به دنبال دوستان و بستگان خود را که در حال حاضر نقل مکان کرد و از دولت است. دولت طبقه کارگر می تواند به این “دریافت” متحده, که در آن آنها می توانند کار کنند و کار کسب و کار.

به جای عظیم نیروهای وظیفه و سبز جدید مقابله آزمایش Newsom باید به مردم بیشتر COVID-19 اطلاعات شناسایی صنایع و کسب و کار است که می تواند در حالی که با رعایت بهترین های اجتماعی و فاصله گرفتن از شیوه و رزومه برخی از فعالیت های اقتصادی قبل از دولت ریسک به عنوان یکی دیگر از رکود بزرگ.

مارک Joffe یک تحلیلگر سیاست در دلیل پایه و اساس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>