نیوزیلند ترش هند با 10 ویکت

New Zealand team celebrating victory against India in Ist Test match at Wellington on Monday.
نیوزیلند تیم, جشن پیروزی برابر هند در Ist مسابقه تست در ولینگتون در روز دوشنبه.

Wellington, Feb 24:

هندی ضربه را بیآنکه در شرایط نامطلوب گذاشته شد به عنوان آنها سقوط کرد به شرم آور از 10 ویکت شکست در برابر ظالم نیوزیلند طرف که پیچیده باز آزمون در بیش از سه روز امروز در اینجا.
شروع روز در 144 برای چهار هند بودند همه را برای 191 در 81 اور در نوبت دوم خود را. این بود که سایه ای بهتر از خود دلتنگ 165 در نوبت اول که در نهایت ثابت می تواند تعیین کننده باشد.
ترنت Boult (4/39 در 22 اور) و تیم Southee (5/61 در 21 اور) یکی از بهترین اما بیشتر تحت امتیاز توپ جدید جفت در جهان کریکت نشان داد که هنگامی که آن را جوش پایین به بازی نافذ درز و نوسان, بازی بولینگ, این پنبه حلاجی خط است که هنوز یک کار در حال پیشرفت است.
هدف مورد نیاز است نه اجرا شد زدم نیوزیلند بدون ado برای 100 تست نفع خود.
“من فکر می کنم ما خودمان را پایین انبوه با خفاش در نوبت اول” هند کاپیتان Virat Kohli گفت: بعد از بازی.
“شما می توانید می گویند بازی شیر یا خط بازی نقش مهمی در این آزمون مسابقه اما این غیرقابل کنترل و بنابراین شما نمی توانید تمرکز بر روی آن و آن را به عنوان گسترده ای از عوامل است. اما با این که نوبت اول عملکرد ما به عقب رانده,” او اضافه شده است.
هند آخرین شکست در برابر استرالیا در پرث در طول 2018-19 سری اما از دست دادن در حوضه ذخیره خواهد صدمه دیده است و آنها را بیشتر به این دلیل که بازدید کنندگان باید تسلیم نیست در چنین مد دیر است.
وجود دارد بدون مقاومت از یک ستاره در نوک خط بالا و بیش از قصد شکست شد و با توجه به ضعیف تکنیک در یک مسیر است که تا به حال چیزی در سوم و چهارم روز.
این یک تیم است که نقش بولینگ سریع خیلی بهتر از پیشینیان خود را دلیل موفقیت خود را در فنری استرالیا آهنگ.
اما وقتی که می آید به رو معمولی درز و نوسان بولینگ در تست شرایط آنها هنوز به یادگیری هنر صرفه جویی در یک مسابقه تست.
هند تا به حال از دست این روانی نبرد در اولین روز خود را هنگامی که آنها را دیدم رطوبت در حلقه.
بازی شیر یا خط یک عامل و نه برای یک جلسه به آنها نگاه کنید راحت. Mayank Agarwal تنها رودخانه که احساس در خانه, البته در تکه به عنوان نیوزیلند نشان داد آنچه که یک مسابقه تست استراتژی مورد تمام شده است. (PTI)

مقاله قبلیوحید Ganie کیسه Budgam دوچرخه سواری عنوان
مقاله بعدیاجتناب negativism, don”t تشویق خشونت: Naidu

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>