نیویورک ارسال در گارد ملی برای کنترل ویروس

توسط مارینا وینو و اولگا R. رودریگز

نیویورک فرماندار اعلام کرد او از اعزام گارد ملی به شهر نیویورک و حومه برای کمک به مبارزه با آنچه که اعتقاد بر این بود که ملت بزرگترین خوشه از coronavirus موارد — یکی از مهیج ترین اقدامات در عین حال به کنترل شیوع این بیماری در ایالات متحده آمریکا

حرکت در آمد که مقامات بهداشتی مخالفت با هشدار دهنده مجموعه ای از عفونت در هر دو طرف از این کشور و بی مورد در میان است.

مدارس و خانه ها و جمع زیادی از مکان بسته خواهد شد به مدت دو هفته در یک “منطقه مهار” محور در نیو راشل و سربازان را اسکراب سطوح و تحویل مواد غذایی به این منطقه است که گسترش یک مایل در تمام جهات از یک نقطه در نزدیکی یک کنیسه متصل به برخی از موارد رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

“این یک اقدام چشمگیر, اما از آن است که بزرگترین خوشه ای از موارد در کشور,” او گفت:. “اعداد در حال بالا رفتن دارد و ما نیاز به یک ویژه بهداشت عمومی استراتژی است.”

نیو راشل و اطراف شهرستان Westchester حساب برای حداقل 108 مورد از 173 ایالت. شهر نیویورک با 100 برابر جمعیت New Rochelle, دارای 36 شناخته شده عفونت.

در اوکلند کالیفرنیا هزاران نفر از به طور فزاینده ای بی حوصله و بی قرار به مسافران داخل کشتی کروز زده coronavirus منتظر نوبت خود را به کشتی و رفتن به آمریکا پایگاه های نظامی و یا بازگشت به کشورهای خود برای دو هفته قرنطینه. در ایالت واشنگتن که در آن حداقل 19 و میر شده است متصل به Seattle-منطقه خانه سالمندان رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرد قوانین جدید برای غربالگری مراقبت های بهداشتی کارگران و محدود کردن بازدید کنندگان است.

“اگر ما فرض کنیم وجود دارد 1000 یا بیشتر افرادی که به این ویروس امروز … تعدادی از افرادی که آلوده می شوند دو برابر خواهد شد و در پنج تا هشت روز” او هشدار داد.

در وال استریت سهام بالاتر صعود کرد در طول روز recouping برخی از آنها سرسام آور زیان از روز قبل. سازمان ملل متحد بسته مقر آن در نیویورک به حالت تعلیق در تمام تورهای.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 700 نفر در آمریکا و کشته شدن دست کم 27 با یک دولت پس از دیگری ضبط آن عفونت در جانشینی سریع. نیوجرسی گزارش ts اول coronavirus بكند. در سراسر جهان حدود 120,000 آلوده شده اند و بیش از 4200 فوت کرده اند.

برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائمی مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثر مردم بهبود می یابند در عرض چند هفته به عنوان اتفاق افتاده است با سه چهارم افراد آلوده در سرزمین اصلی چین است.

در کالیفرنیا مسافران از coronavirus زده Grand شاهزاده خانم اجازه داده شد خاموش رگ و راه می رفت به پایین سطح شیب دار که در آن نقاب مقامات در, زرد, دنده محافظ و آبی دستکش های پلاستیکی خود را در زمان دما و رهبری آنها را به یک چادر بیشتر غربالگری قبل از آنها به انتظارنشسته بودند تا به هیئت مدیره ،

مقامات خارجی گفت: مسافران خواهد بود خانه پرواز در حالی که آمریکایی ها خواهد بود پرواز یا bused به پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس و گرجستان برای تست و 14 روز قرنطينه.

پس از چند روز مجبور به غیر فعال کردن Northern California coast, کشتی لنگر انداخت دوشنبه در اوکلند با حدود 3500 مسافر و خدمه از جمله حداقل 21 که تست مثبت برای این ویروس جدید است.

تخلیه 951-پا (290 متر) کشتی از روز دوشنبه شروع با چند صد نفر اجازه کشتی از جمله بیش از 200 کانادایی بودند که پرواز به یک پایگاه نظامی در کشور, مقامات گفت. حدود 2000 نفر از مسافران از جمله صدها نفر از کالیفرنیا شد و هنوز هم روی صبح روز سه شنبه.

“من خسته و نا امید گفت:” کارولین رایت, 63, از سانتافه جدید, مکزیک. “همه ناگهانی دو هفته تعطیلات تبدیل به یک پنج هفته تعطیلات.”

حدود 1100 خدمه, 19 از آنها آزمایش مثبت برای این ویروس خواهد بود قرنطینه و درمان روی عرشه کشتی که حوض در جای دیگر پس از مسافران تخلیه Gov. گاوین Newsom گفت. او و اوکلند شهردار به دنبال اطمینان مردم که هیچ به مسافران خواهد بود در معرض عموم قبل از تکمیل قرنطینه.

شاهزاده خانم دیگر کشتی الماس شاهزاده خانم, قرنطینه به مدت دو هفته در یوکوهاما ژاپن در ماه گذشته به دلیل ویروس. در نهایت حدود 700 نفر از 3,700 سرنشین آلوده شد در چه کارشناسان برجسته بهداشت عمومی شکست.

رودریگز گزارش از سان فرانسیسکو. آسوشیتد پرس نویسندگان جینی هار, Jocelyn Gecker و ژولیت ویلیامز در سن فرانسیسکو رابرت Jablon در لس آنجلس و غارت Gillies در تورنتو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>