جدید حمل و نقل و مسکن طرح نیاز به بررسی عمومی

به عنوان ساکنان و کسب و کار پیدا کردن خود را در برخورد با آثار تاریخی بهداشت عمومی و بحران اقتصادی در جنوب کالیفرنیا انجمن دولت در حال آماده سازی برای حرکت به جلو با یک محدوده حمل و نقل و مسکن برنامه ریزی کرد که تاثیر قابل توجهی در جنوب کالیفرنیا جوامع بیش از 25 سال آینده.

توسط اداره 86-عضو هیئت مدیره ساخته شده از شهر و شهرستان و مقامات منتخب منطقه تحت پوشش جنوب کالیفرنیا انجمن های ایالتی (SCAG) عظیم است شامل تمام جنوب کالیفرنیا منهای سن دیگو. در نقش خود به عنوان یک برنامه ریزی منطقه ای سازمان SCAG مسئول تصویب یک محدوده طرح شناخته شده به عنوان اتصال شیراز که خطوط حمل و نقل و زمین-استفاده از استراتژی برای جنوب کالیفرنیا منطقه از طریق سال 2045.

در صورت تصویب نهایی اتصال شیراز طرح را گسترده اثر در محلی شهرها و استان ها. این شامل توانایی دولت های محلی برای دریافت بودجه فدرال برای هزاران نفر از حمل و نقل محلی پروژه اعم از بزرگراه پیشرفت های جدید اتوبوس و راه آهن دالان. اتصال شیراز نیز شناسایی بی شمار از زمین های محلی-استفاده از استراتژی های از جمله که در آن و چه نوع از مسکن های جدید باید ساخته شود.

نسخه نهایی اتصال شیراز طرح شد و در اواخر ماه مارس سال جاری و برنامه ریزی شده است تایید می شود SCAG حکام در مارس 7. به اطمینان حاصل شود که شفافیت و پاسخگویی به بخشی از اتصال شیراز تصویب فرایند عمومی و کسب و کار در جامعه باید اجازه داده شود به اندازه کافی زمان به طور کامل بررسی و ارائه بازخورد در طرح نهایی.

متاسفانه انتشار این اتصال شیراز طرح نمی تواند در یک زمان بدتر. بی سابقه اقتصادی و اجتماعی تحول ناشی از کوروناویروس همه گیر است به طور قابل توجهی محدود توانایی ذینفعان به طور کامل ارزیابی اثرات چنین سند مهم. با توجه به زمان بندی این طرح را آزاد, و آن است که بیش از 10 ، 000 صفحات طولانی ما خواسته اند SCAG به موضوع 90 روز تاخیر در تصویب نهایی این طرح است. متاسفانه SCAG رهبری خودداری کرده است به توافق برسند به هر نوع روانشناسی.

ما در مدت زمان محدود برای بررسی نهایی اتصال شیراز طرح ما در بر داشت برخی از نقص قابل توجهی از جمله عدم به رسمیت شناختن هزار واحد مسکن و شغل برنامه ریزی شده ایجاد می شود از طریق در حال حاضر مورد تایید زمین-استفاده از استحقاق. اگر نه شناسایی شده در این طرح یک مقدار قابل توجهی از پروژه های مسکن خواهد بود قرار داده و در معرض خطر جدی حقوقی. آن را سخت به تصور است که در وسط یک مسکن و بحران اقتصادی ما انتخاب رهبران را تایید یک محدوده طرح است که می تواند به خطر اندازد توانایی برای ساخت خانه های جدید و ایجاد هزاران بشدت مورد نیاز شغل.

در علاوه بر این به عنوان بخشی از تلاش برای دیدار به طور فزاینده تهاجمی گاز گلخانه ای را کاهش اهداف اتصال شیراز مکان های سنگین تاکید بر ساختمان های با چگالی بالا مسکن واقع در نزدیکی حمل و نقل عمومی و مراکز کار. تاکید بر تراکم مسکن بیش از این نیاز به همچنین توسعه جدید کارشناسی ارشد-برنامه ریزی جوامع متشکل از خانه های تک خانواری است و نه قابل دوام راه حل دراز مدت برای کشور ما بحران مسکن. نه تنها این رویکرد نادیده گرفتن واقعیت های بازار اما ساختمان متراکم تر محله مملو از خطر هنگامی که ما در نظر به نقش حیاتی که اجتماعی فاصله بازی های برگزار شده است در کاهش گسترش coronavirus.

این ضروری است که SCAG تصویب نهایی طرح است که انعطاف پذیر و قادر به انطباق با شرایط در حال تغییر است که ما ادامه خواهد داد تا در سال ها و دهه های آینده. به عنوان دولت در تمام سطوح منتقل شده و یا با تاخیر گزارش و نظارتی مهلت از همه نوع آن را به خوبی در داخل همین دلیل به کمک مالی 90 روز تاخیر در رای گیری برای تصویب نهایی اتصال شیراز طرح است. ما امیدواریم که SCAG به توافق برسند.

جف Montejano ارشد اجرایی ساختمان انجمن صنعت جنوب کالیفرنیا است. تریسی هرناندز است که موسس و رئیس اجرایی از لس آنجلس فدراسیون کسب و کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان