جدید Temecula Valley غیر انتفاعی فراهم می کند وعده های غذایی برای کارگران ضروری

بیش از 300 ضروری و کارگران خط مقدم در کنار رودخانه شهرستان را دریافت غذای رایگان در حالی که در این کار به غیر انتفاعی برنامه ای به نام هیچ کیپ مورد نیاز است که راه اندازی شد در این هفته از آوریل 6.

تا کنون این برنامه را دریافت کرده است بیش از $1,700 در کمک های مالی و تحویل وعده های غذایی برای ارشد مراکز مراقبت از یک مرکز نوتوانی و یک مرکز دياليز و به کارگران بیمارستان در ریورساید و دانشگاه نظام سلامت با توجه به آزادی مطبوعات.

آنجلو را آجر فر پیتزا فروشی از ویلدومار برنامه ریزی شده است برای ارائه ناهار جمعه, مارس 17 به مراقبت های بهداشتی واحد در رانچو چشمه مرکز پزشکی در موریتا ، دیگر رستوران های شرکت کننده تا کنون شامل شرکت های بزرگ, اتاق جدید زندگی آشپزی خلق خمیر نانوایی و تگزاس Lil است.

“برنامه مسابقات رستوران های محلی با قهرمانان به اذعان و تشکر برای خدمات خود را” تریسی Steffen از ویلدومار که مدیریت مالیاتی-معافیت از هدایای عمومی گفت: در آزادی مطبوعات.

Steffen تیم در حال کار برای ثبت نام در رستوران و آنها را در محل پس از وعده غذایی سفارشات و تحویل را می توان تایید کرد به سرعت به عنوان کمک های مالی در آمده است.

“هدف ما این است که برای ادامه خرید و ارائه وعده های غذایی تا این زمان بحران است. مردم به دنبال راه هایی برای کمک به, و این یک فرصت بزرگ را به می گویند با تشکر از شما به همکار ما ساکنان که در حال نگه داشتن مراقبت های بهداشتی و دیگر خدمات ضروری در عملیات” Steffen گفت: در آزادی مطبوعات.

به کمک مالی و یا معرفی یک گروه از کارگران در هر شیفت برای دریافت یک وعده غذایی به www.caringsharinggiving.org. رستوران ها ممکن است نشانه ای وجود دارد تا در این برنامه شرکت کنند.

برای اطلاعات تماس Steffen 951-733-7772.

هیچ کیپ مورد نیاز ایجاد شده توسط کاربران از 100 زنانی که مراقبت Temecula Valley و مراقبت های و, یک سازمان غیر انتفاعی تاسیس شده توسط Tonja Medbery از موریتا و کتی زود از ویلدومار است که در منطقه ای منطقه هماهنگ کننده عملیات کریسمس کودک است.

برای کسب اطلاعات در مورد 100 زنانی که مراقبت Temecula Valley که راه اندازی شد در سال 2016 به Facebook.com/100WWCTV/.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>