مطالعه جدید نشان می دهد که چگونه هیدروکسی کلروکین ممکن است باعث اختلالات ضربان قلب

هوستون : محققان با استفاده از نوری سیستم نقشه برداری نشان می دهد که چگونه مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که ترویج شده است به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19 ایجاد اختلالات جدی در سیگنال های الکتریکی است که حکومت ضربان قلب.
به گفته دانشمندان از جمله کسانی که از گرجستان موسسه فن آوری در آمریکا یافته های روشن چگونه این دارو باعث اثرات جدی در ریتم قلب.
مطالعه منتشر شده در مجله ریتم قلبی دریافتند که داروی ساخته شده از آن “بسیار آسان” به ماشه نامنظم ضربان قلب یا آریتمی.
در این مطالعه دانشمندان ارزیابی اثرات این دارو در دو نوع حیوان قلب و متوجه شد که این تغییر زمان الکتریکی از امواج است که کنترل ضربان قلب.
در حالی که یافته های مطالعات حیوانی نمی تواند لزوما بود کلی به انسان, دانشمندان گفت: این فیلم آنها ایجاد شده به وضوح نشان می دهد که چگونه این دارو می تواند باعث سیگنال های الکتریکی در قلب را ناکارآمد.
“ما تجربی نشان داده شده که چگونه این دارو در واقع تغییرات امواج در قلب و چگونه است که می تواند آغاز یک آریتمی” گفت: مطالعه همکاری نویسنده Flavio فنتون یک استاد در دانشکده فیزیک در موسسه فناوری جورجیا.
“ما نشان داده اند که با نوری نقشه برداری که اجازه می دهد تا ما را به دیدن دقیقا چگونه شکل موج در حال تغییر است. این به ما می دهد بصری تظاهرات چگونه این دارو می تواند تغییر انتشار موج در قلب” فنتون گفت.
به گفته محققان وجود دارد کشیدگی موج T — بخشی از چرخه قلب که در طی آن ولتاژ به طور پراکنده در آماده سازی برای آینده ضرب و شتم.
آنها گفتند: این دارو مجموعه صحنه را برای اختلال در پس از آن ضربان قلب و امواج به طور بالقوه ایجاد آریتمی.
از جمله اختلالات با توجه به مطالعه می تواند انتقال به فیبریلاسیون که تداخل با توانایی قلب برای پمپ.
توانایی به راحتی باعث اختلالات شناخته شده به عنوان “long QT” تقویت هشدار در مورد استفاده از هیدروکسی کلروکین (HCQ) در انسان — به خصوص در کسانی که ممکن است آسیب قلبی از COVID-19, هشدار مطالعه همکاری نویسنده شهريار Iravanian یک متخصص قلب و عروق از دانشگاه اموری در بیمارستان.
به گفته دانشمندان قلب مورد استفاده در این مطالعه کوچک هستند و بسیار مقاوم در برابر به این شکل بوده است.
“اگر ما تا به حال دیده نشده و هر HCQ-ناشی از آریتمی در این مدل با نتايج را نداشته اند اطمینان بخش است. اما در واقعیت مشاهده کردیم که HCQ به آسانی ناشی از آریتمی در آن قلب” Iravanian گفت.
در ترکیب با بالينی گزارش از مرگ ناگهانی و آریتمی در COVID-19 بیماران مصرف HCQ او گفت: این یافته ها بسیار مربوط و نشان می دهد که این دارو باید به عنوان یک برنامه به طور بالقوه مضر دارو.
Iravanian هشدار داد که HCQ استفاده در COVID-19 بیماران باید محدود به کارآزمایی بالینی تنظیمات.
در این مطالعه محققان اداره HCQ به قلب حیوانی — یکی از یک خوکچه هندی و خرگوش — در حالی که کمی موج الگوهای تغییر در سراسر قلب با استفاده از پرقدرت LED-نوری مبتنی بر سیستم نقشه برداری.
آنها با استفاده از ولتاژ حساس فلورسنت رنگ به برق امواج مرئی به آنها منتقل شده در سراسر سطح قلب.
“HCQ تغییر طول موج به مقادیر بزرگتر و هنگامی که ما اندازه گیری پراکندگی جریان الکتریکی در بخش قلب ما شاهد گسترش ولتاژ در سراسر بافت گفت: Ilija Uzelac یکی دیگر از نویسندگان این مطالعه از گرجستان موسسه فن آوری است.
او گفت که این تغییر بسیار چشمگیر مقایسه شکل موج در قلب با و بدون HCQ.
در حالت عادی ضربان قلب, محققان گفت: یک موج الکتریکی تولید شده در تخصصی سلول های قلب بالایی مجلسی دهلیز راست.
موج منتشر طریق کل دهلیز و سپس به بطن مطالعه اشاره کرد.
به عنوان موج حرکت می کند از طریق قلب محققان گفت: پتانسیل الکتریکی ایجاد شده باعث می شود یون های کلسیم منتشر خواهد شد تحریک انقباض عضله قلب در هماهنگ الگوی.
آنها گفت: مواد مخدر مانند HCQ تغییر خواص از این کانال های یونی و مهار جریان پتاسیم جریان است که افزایش طول امواج الکتریکی و ایجاد فضایی تغییرات در خواص خود را.
در نهایت که می تواند منجر به توسعه خطرناکی سریع و ناکارآمد ریتم قلب دانشمندان که در مطالعه است.
در بدترین حالت مختلف وجود دارد امواج در جهات مختلف آنها گفت:, و اضافه کرد که هر بخش از قلب در حال انقباض است در زمان های مختلف به طوری که قلب فقط لرزش.
“در آن نقطه دیگر می تواند پمپ خون در سراسر بدن” فنتون گفت.
بیماران مصرف HCQ برای بیماری هایی مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید رنج می برند به ندرت از arrythmia از آنجا که دوز آنها را کوچکتر از آن هستند که در حال توصیه می شود برای COVID-19 بیماران Iravanian گفت.
به گفته دانشمندان COVID-19 بيمار متفاوت هستند و در معرض خطر بسیار بالاتر از HCQ-ناشی از آریتمی.
“نه تنها پیشنهاد دوز HCQ برای COVID-19 بیماران دو تا سه برابر دوز معمول اما COVID-19 اثرات آن بر قلب و کاهش سطح پتاسیم بیش از پیش افزایش خطر arrythmias,” Iravanian اضافه شده است. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>