مطالعات جدید روشن چه داروهای کمک برای COVID-19

لندن : تازه مطالعات دادن اطلاعات بیشتر در مورد چه درمان انجام و یا کار نمی کند برای COVID-19 با کیفیت بالا روش که به نتایج قابل اعتماد.

محققان بریتانیایی در روز جمعه منتشر شده تحقیقات خود را در تنها مواد مخدر نشان داده شده است برای بهبود بقا — ارزان استروئید به نام دگزامتازون.

دو دیگر مطالعات نشان داد که مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین می کند کمک به مردم تنها با علائم خفیف.

برای ماه قبل از مطالعات این یادگیری چه می کند و یا مضرات شده است تضعیف “ناامیدی علم” به عنوان پزشکان و بیماران سعی در درمان خود به خود و یا از طریق یک میزبان از مطالعات به اندازه کافی قوی نیست به دادن پاسخ روشن است.

“برای زمینه برای حرکت به جلو و برای بیماران نتایج به بهبود وجود دارد باید کمتر یا مجمل مطالعات” و بیشتر شبیه انگلیسی ها یک دکتر. Anthony Fauci و H. کلیفورد خط از موسسه ملی بهداشت نوشت: در New England Journal of Medicine.

آن را در حال حاضر زمان برای انجام مطالعات بیشتر در مقایسه با درمان و آزمایش ترکیبات گفت: دکتر پیتر باخ, سلامت, سیاست متخصص در Memorial Sloan Kettering Cancer Center در نیویورک است.

در اینجا نکات برجسته اخیر تحولات درمان:

دگزامتازون

انگلیسی مطالعه led توسط دانشگاه آکسفورد آزمایش یک نوع استروئید به طور گسترده ای استفاده می شود برای tamp پایین التهاب که می تواند تبدیل شدید و مهلک در مراحل بعد از COVID-19.

در مورد 2,104 بیماران با توجه به مواد مخدر بودند در مقایسه با 4,321 بیماران مبتلا به گرفتن مراقبت های معمول.

آن کاهش مرگ و میر با 36% بيماران بیمار به اندازه کافی به نیاز به دستگاه تنفس: 29 درصد از مواد مخدر درگذشت مقابل 41% داده می شود مراقبت های معمول. از آن پیشتر خطر مرگ 18 درصد برای بیمارانی که نیاز به فقط اکسیژن: 23 درصد مواد مخدر درگذشت مقابل 26 درصد از دیگران است.

با این حال به نظر می رسید مضر در مراحل اولیه یا موارد خفیف تر از بیماری: 18% از کسانی که مواد مخدر درگذشت مقابل 14 درصد از کسانی که با توجه مراقبت های معمول.

به وضوح از چه کسی و نه به نفع “احتمالا نتیجه در زندگی بسیاری را نجات داد” Fauci و خط نوشت.

هیدروکسی کلروکین

همان آکسفورد مطالعه همچنین آزمایش هیدروکسی کلروکین در یک شیوه ای دقیق و محققان قبلا گفت: کمک به بيماران مبتلا به COVID-19.

پس از 28 روز حدود 25.7 درصد هیدروکسی کلروکین مرده بود در مقابل 23.5% داده مراقبت معمول — یک تفاوت بسیار کوچک آن می تواند رخ داده است توسط شانس در حال حاضر جزئیات منتشر شده در یک سایت تحقیقات دانشمندان نشان می دهد که این دارو ممکن است انجام داده اند آسیب برساند. بیماران داده هیدروکسی کلروکین کمتر به احتمال زیاد به ترک بیمارستان زنده در 28 روز — 60 درصد مواد مخدر در مقابل 63% داده می شود مراقبت های معمول. کسانی که نه نیاز به دستگاه تنفس زمانی که آنها شروع به درمان نیز بیشتر احتمال دارد برای پایان دادن به یک یا به مرگ.

دو آزمایش دیگر یافت می شود که در اوایل درمان با این دارو نه کمک به بيماران سرپايی خفیف COVID-19.

یک مطالعه از 293 نفر از اسپانیا منتشر شده در مجله بالینی بیماری های عفونی در بر داشت هیچ تفاوت قابل توجهی در کاهش میزان ویروس در بیماران خطر بدتر شدن و نیاز به بستری شدن در بیمارستان و یا تا زمان بهبودی.

یک مطالعه مشابه توسط دانشگاه مینه سوتا پزشکان در Annals of Internal Medicine از 423 خفیف بیمار COVID-19 بيمار یافت که هیدروکسی کلروکین آیا قابل ملاحظه ای در کاهش شدت نشانه آورده و بیشتر عوارض جانبی.

“وقت آن است که به حرکت” از درمان بیماران با این دارو دکتر نیل Schluger از کالج پزشکی نیویورک نوشت: در یک تفسیر در مجله.

REMDESIVIR

تنها درمانی که نشان داده شده است برای کمک به COVID-19 بيمار است remdesivir یک ضد ویروسی است که باعث کوتاه شدن مدت بستری در حدود چهار روز به طور متوسط.

“نقش remdesivir شدید COVID در حال حاضر آنچه که ما نیاز به کشف کردن” Memorial Sloan Kettering را باخ نوشت: در یک ایمیل گفت: مواد مخدر نیاز به آزمایش می شود در ترکیب با دگزامتازون در حال حاضر.

جزئیات این دولت به رهبری remdesivir مطالعه نشده است منتشر شده اما پژوهشگران مشتاق به دیدن چگونه بسیاری از بیماران دریافت داروهای دیگر مانند استروئیدها و هیدروکسی کلروکین.

در ضمن علوم جلعاد شرکت است که باعث می شود remdesivir که داده شده است به عنوان یک IV در حال حاضر آغاز شده است تست یک استنشاق نسخه ای که اجازه می دهد آن را به محاکمه می شود در کمتر بیمار COVID-19 بيمار به سعی کنید به نگه داشتن آنها را از گرفتن بیمار به اندازه کافی به نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

جلعاد نیز آغاز شده است تست remdesivir در یک گروه کوچک از کودکان است.

منابع بسیار محدود است و دولت آمریکا این است که تخصیص دوز به بیمارستان از طریق سپتامبر. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>