جدید سن برناردینو کانتی گروه برای مقابله با اثرات نژادپرستی در قانون بهداشت و درمان و کسب و کار

San Bernardino County گرفته است یک گام بزرگ به سوی پرداختن به اثرات نژادپرستی در آن جوامع از رنگ.

در روز سه شنبه, ژوئن 9, هیئت ناظران به کارگردانی شهرستان کارکنان به پیش نویس یک قطعنامه اعلام نژادپرستی به عنوان یک بحران بهداشت عمومی که در نظر گرفته خواهد شد در جلسه بعدی در ماه ژوئن 23. سرپرستان و همچنین برنامه ریزی برای اضافه کردن “عدالت” به عنوان یک عنصر از Countywide چشم انداز و تشکیل یک گروه از اعضای جامعه به شناسایی راه هایی برای رسیدگی به تاثیر نژادپرستی در مراقبت های بهداشتی و قانون و عدالت و فرصت های اقتصادی.

حرکت زیر نظر ساخته شده توسط مردم در طول چهار شنبه, ژوئن 2 جلسه در میان در سراسر کشور تظاهرات بیش از 25 مه مرگ جورج فلوید گزارشی که پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس به زانو در گردن او برای 8 دقیقه و 42 ثانیه است.

اعلام فرصت های جدید تعهد, گفت و گو و همکاری برای تغییر گفت: Trinka Landry-بورن رئیس San Bernardino County, انجمن های آفریقایی کارکنان.

“آشکار و ناخودآگاه اعمال نژادپرستی ترکیب تنش در زندگی هر روز ما به معنای واقعی کلمه کاهش کیفیت زندگی برای جامعه ما و بسیاری از شهرستان ما کارکنان و خانواده های آنان” بورن گفت.

“برای بیش از حد طولانی ما حقایق ما گریه می کند, ما از بی سابقه بوده است تا به حال. فقط به این دلیل ما نشان می دهد تا به کار هر روز را با یک لبخند بر چهره ما معنا نیست که ما در حال تجربه برخی از کسانی که همان تجربه است.”

این countywide چشم انداز تصویب شد در ژوئن 2011 به عنوان یک نقشه راه برای این شهرستان در آینده. آن را با تمرکز بر امنیت عمومی آموزش و پرورش شغل و اقتصاد و سلامتی و مسکن.

این گروه به نام سهام عنصر گروه خواهد بود متشکل از اعضای جامعه و کارشناسان در سلامت, قانون و عدالت در آموزش و پرورش و توسعه اقتصادی است. آن را ممکن است خواسته شود به نگاه نژادی و نابرابری در میان ساکنان شهرستان اگر مبارزات و یا برنامه می تواند ایجاد شده برای حل این مسائل و چه طرح های در حال حاضر در جریان است.

این شهرستان میزبان جلسات عمومی و جمع آوری ورودی از ساکنان شهرستانها و مدارس کسب و کار سازمان های غیر انتفاعی و ایمان مبتنی بر گروه ها در چشم انداز خود را برای این شهرستان است.

“من فکر می کنم هیچ راه بهتری به این مهم بحث و گفتگو در مورد مشکلات نژاد پرستی و اهمیت عدالت در شهرستان ما گفت:” دیانا الکساندر معاون اجرایی شهرستان با خدمات اجتماعی.

برگرد. Samuel J. کیسی کشیش ارشد از زندگی جدید کلیسای مسیحی فونتانا و مدیر اجرایی جماعت سازمان یافته برای نبوی تعامل خواست مسئولان شهرستان به این مراسم و پیشنهاد کرد که اعضای تجدید نظر ایمنی عمومی ابتکار درگیر در این فرآیند است.

“لطفا ما را ترک نکن ما را از روند و از همه مهمتر کسانی از شما که سیاه و سفید نیست لطفا صحبت نمی کنم برای ما آن را به عنوان مربوط به آنچه در آن به معنی رنج می برند از نژادپرستی” کیسی گفت. “شما رو به کسانی که نزدیک به مشکل اطلاع رسانی به شما آنچه در آن به معنی یک قربانی شده اند و قربانی طولانی مدت همه گیر قبل از COVID-19 به نام نژاد پرستی.”

کیسی گفت که او معتقد است این شهرستان منجر خواهد شد و دولت های منطقه و تبدیل شدن به یک مدل برای ملت “که ما نه تنها اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی اما ما قرار داده اند گام عملی در محل برای از بین بردن نامرئی سیستم است که اجازه داده اند نژادپرستی به باقی می ماند در اطراف برای بیش از حد طولانی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>