جدید ردلندس coronavirus اقدامات شامل اخراج توقف

ردلندس ساکنان باید به نگرانی در مورد در حال بیرون کردند اگر آنها نمی تواند از پرداخت اجاره خود را با توجه به این رمان coronavirus شورای شهر تصمیم گرفت پنج شنبه, مارس 26.

شورای تصویب اخراج توقف میان چندین عملیات مربوط به COVID-19 شیوع در یک جلسه ویژه ای که دیدم دو councilmembers حضور طریق تلفنی.

این شورا همچنین در مورد چگونه برای کمک به بی خانمان ها در طول همه گیر به جهت نحوه ارائه نظر عمومی در جلسات هنگامی که مردم را تشویق به ماندن در خانه و منتشر شد یک گروه غیر انتفاعی از توافق برای ارائه خدمات بی خانمان به دلیل نیاز به مقابله با بحران.

اخراج

مهلت قانونی برای هر دو مسکونی و تجاری مستاجران اما آدرس نیست کسانی که زندگی در متل است. آن اجرا می شود از طریق مه 31.

فرمان زیر مارس 16 اخراج دستورالعمل از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و مشابه قوانین تصویب شده توسط سن Bernaridno شهرستان در روز سه شنبه برای unincorporated areas مانند منتون.

از طریق تلفن Councilwoman دنیس دیویس گفت: اعضای همکار او خوشحال بودند و رای گیری در این فرمان از آنجا که حدود 3.3 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری به تازگی با بیش از یک میلیون از کالیفرنیا.

“این اعداد متناوب,” او گفت:. “من شده است در تماس با تعدادی از ساکنان و صاحبان کسب و کار که آیا نگران نیست که قادر به پرداخت.”

تحت حکومت مستاجران در نهایت مجبور به پرداخت اجاره بها اما صاحبخانه اجازه داده نمی شود به اتهام هزینه دیر.

این شورا به تصویب رسید فرمان آرا.

بی خانمان

در حالی که کمک به کسانی که در پناهگاه نگه داشتن آن شورا را ندارد هر طور مستقیم تصمیم گیری در مورد چگونگی کمک به کسانی که هیچ سرپناه در وهله اول.

کمک ممکن است از استان و شهرستان گفت: جاش کندلریا مدیر شهرستان از دولتی و امور قانونگذاری. شهرستان است که بحث در مورد چگونه به صرف کمی کمتر از 1 میلیون دلار از دولت مانند کمک های محلی و ارائه دهندگان خدمات و استفاده از هتل ها و متل ها برای فوری پناه. او گفت: این شهرستان واجد شرایط نیست برای تریلر فرماندار ذکر شده است.

شهرستان مدیر چارلی دوگان گفت: دولت می تواند متمایل به repurposing دلار 446,000 چپ بی خانمان کمک های اضطراری برنامه اعطای پول برای کمک فوری اما گفت که این شهر را به ارسال یک درخواست با جزئیات در مورد چگونگی پول می تواند صرف.

Councilwoman Toni Momberger است که در شهرستان بین بی خانمان کمیته گفت که او می خواهم برای دریافت اطلاعات بیشتر قبل از ساخت که تصمیم او به عنوان دوست چگونه است که پول گرفتن از مردم به مسکن دائمی.

“من … فرض کنید که برخی از چیزهایی مانند شستن دست ها-ایستگاه های غربالگری و قرنطینه چهارم به احتمال زیاد رفتن به یک اولویت بالاتر,” او گفت: از طریق تلفنی.

او گفت که او می خواهم برای دریافت ورودی از کسانی که در “خط مقدم” از بی خانمان بحران است.

شورا موافقت کرد و به اتفاق آرا به توانمند سازی COVID-19 فرعی که شامل دیویس و شهردار پل فاستر برای تصمیم گیری در رابطه با بی خانمانی و شیوع.

دوگان یادآوری است که شورای اختصاص منابع بیشتر به بی خانمان ها پاسخ خواهد منجر به کاهش پاسخ در دیگر مناطق.

در یک موضوع مرتبط در شورا مورد توافق به اتفاق آرا به تغییر پشته اعطای تعهدات انجام شده توسط خانواده خدمات انجمن ردلندس به داخلی راه حل های مسکن.

خدمات خانواده درخواست کرده بود رها از قرارداد خود را به ارائه متل کوپن به بی خانمان ها به عنوان بخشی از کمک مالی به دلیل مسائل مختلف از جمله فشار قرار داده و در این سازمان با شیوع کروناویروس.

نظر عمومی

در فینال ماده شورا مورد بحث چگونه به مردم یک فرصت برای صحبت در جلسات در حالی که هنوز تمرین های اجتماعی فاصله.

دیویس در حمایت از به طور موقت بسته شدن جلسات اما مثل همیشه اجازه می دهد نظرات خود را در نوشتن.

“ما تغییرات موقت می تواند به معنای واقعی کلمه نجات زندگی,” او گفت:.

Momberger نیز در حمایت از بسته شدن جلسات عمومی برای تشویق مردم به ماندن در خانه.

اکثریت پرورش و اعضای شورای Paul Barich و ادی Tejeda بودند در حمایت از ادامه جلسات به عنوان آنها تا به حال آن روز با صندلی های قرار داده شده در 6 پا در فواصل نتیجه محدود کردن اشغال شورای اتاق به 26. اگر بیشتر خواست به صحبت می کنند و آنها را به خارج صبر کنید تا به نام.

“برای خودم برنامه ریزی کردم از بودن در این اتاق برای هر جلسه است که ما باید تا زمانی که من از لحاظ جسمی قادر به انجام این کار” پرورش گفت. “من باور دارم که درب باید باز باقی می ماند برای کسانی که مایل به آمده تا زمانی که ما تمرین مناسب و جدایی سیاست.”

او گفت که او تشخیص می آیند زمانی که نمی شود ممکن است در آن زمان جلسات را برگزار می شود از راه دور.

این شهرستان است که ارائه اطلاعات در مورد شیوع بیماری در cityofredlands.org/coronavirus-covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>