سفارش جدید نیاز مسافران به قرنطینه پس از بازگشت به داکوتای شمالی

دولت سلامت افسر Mylynn steve sisko اعلام کرد یک سفارش جدید پنج شنبه, مارس 28 است که نیاز به مسافران بازگشت از سفر بین المللی یا 23 سخت ضربه ایالت از جمله کالیفرنیا و آریزونا و نیویورک و فلوریدا به خود قرنطینه برای 14 روز. منظور امر به ساکنان که بازگشت به داکوتای شمالی در 14 روز گذشته و کسانی که دوباره در آینده.

اجرای قانون محلی و ایالتی گشت بزرگراه را اجرا سفارش, steve sisko گفت. متخلفان شارژ می شود و با کلاس B تخطی از قانون است که می تواند در نتیجه 30 روز در زندان 1500 دلار جریمه نقدی و یا هر دو. Steve sisko همچنین گفت: شهروندان باید گزارش خود را از سفر اخیر سابقه به وزارت بهداشت و درمان آنلاین.

روز شنبه وزارت تایید کرد یک روز از 26 مورد جدید از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. در مجموع 94 نفر در دولت باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از ویروس اما بخش های سایت لیست 18 نفر به عنوان بهبود از بیماری است.

هفت مورد جدید می آیند از Cass County, که در حال حاضر دوم بیشتر از هر شهرستان در دولت در 18. موارد جدید نیز گزارش شده در Ward, Stark, Morton, Burleigh, بارنز, McLean, Mercer Mountrail تقسیم و شهرستان Sioux. اما رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم قبلا گفت که موارد گزارش شده بر اساس بيماران آدرس پستی و نه از محل واقعی خود در دولت است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

شانزده نفر باقی می ماند بستری با بیماری و بورگوم جمعه اعلام کرد یک Cass County مرد در 90s بود و در دولت اول میر ،

یک مندن خانه سالمندان تایید یکی از ساکنان آن آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از بازگشت از یک بیمارستان محلی است. ساکن از خوب سامری جامعه غروب درایو در ابتدا قرار داده و در انزوا با تب گرفته شده و سپس به بیمارستان پس از تست مثبت. سنفورد سلامت است که یک شریک در حال اجرا در خانه سالمندان گفت: آن را به اطلاع همه شهروندان از امکانات و اقدامات اضافی برای نظارت بر کسانی که ممکن است در معرض.

در مجموع 3,107 آزمون برای این ویروس گزارش شده به دولت و 18 شهرستانهای استان حداقل یک مورد شناخته شده از بیماری. نزدیک به نیمی از تست مثبت آمده اند از Burleigh و مورتون شهرستان که شامل بیسمارک-مندن منطقه اما موارد اخیرا نوردی در Cass County است.

آجودان ژنرال آلن Dohrmann همچنین املای دولت برنامه ریزی شنبه برای بدترین مورد افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان. او گفت: دولت 55 بیمارستان ها به دنبال راه هایی برای گسترش تعداد COVID-19 بیماران آنها می تواند اداره کند اما نیروی انسانی و تجهیزات محدودیت معنی وجود دارد در حال حاضر تنها در حدود 2100 تخت های بیمارستانی از جمله در مورد 183 واحد مراقبت های ویژه تخت. بیمارستان ها ممکن است قادر به داخلی رمپ عملیات تا حدود 2,400 تخت و با افزایش قابل توجهی از منابع از دولت و سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند در اطراف 4,800 تخت.

Dohrmann گفت: دولت در حال حاضر برنامه ریزی برای وخیم ترین شرایط که در آن خوابگاه و دیگر امکانات در دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی در فارگو و بیسمارک کالج ایالتی می تواند به عنوان استفاده می شود به طور موقت بیمارستان. نمایندگان از لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده را به وزارت امور خارجه هفته آینده برای کمک به ارزیابی تدارکاتی پیامدهای مصرف چنین نمایشی گام اما Dohrmann گفت: این حرکت می تواند اضافه کردن بیش از 4000 تخت اضافی به دولت ظرفیت. دولت را تقریبا به طور قطع کمبود نیروی انسانی در این سناریو, او گفت:.

دولت در حال حاضر 408 فن های آماده برای استفاده در سراسر کشور Dohrmann گفت. ماشین آلات مکانیکی که تحویل تنفس به کسی که نمی تواند نفس اغلب مهم در صرفه جویی در COVID-19 بيمار شده اند و در تامین کوتاه مدت در سراسر جهان از این بیماری همه گیر شروع كردن.

بورگوم گفت: یک مدل آماری پیش بینی شده دولت می تواند بین 600 و 1300 مورد شناخته شده و در سه هفته اما ذکر است که او به “اعتماد به نفس بسیار پایین” است که این مدل به طور کامل و دقیق با توجه به مقدار کمی از داده های جمع آوری شده در دولت است. او گفت: از زمان تست آهسته شاخص وجود دارد در حال حاضر می تواند از 1000 مورد در دولت است.

دولت وارد پتانسیل نقطه عطف در مبارزه با این ویروس در روز پنج شنبه زمانی که جامعه گسترش پیشی گرفت و سفر به عنوان رایج ترین منبع از قرار گرفتن در معرض. جامعه گسترش این معنی است که ویروس نمی شد قرارداد از طریق مسافرت و یا قرار گرفتن در معرض مورد شناخته شده است و نشان میدهد که شخص دیگری در یک جامعه دارای بیماری اما هنوز آزمایش شده است. فرماندار گفت: شنبه ساکنان باید عمل به عنوان اینکه این ویروس در جامعه و اقداماتی برای جلوگیری از تماس با افراد دیگر.

بورگوم نیز روز شنبه اعلام کرد که همه 175 عمومی یک مدرسه خصوصی مناطق در دولت تا به حال در زمینه “آموزش از راه دور” برنامه ای است که ممکن است شامل مجازی آموزش و پرورش با وزارت آموزش عمومی. اگر این طرح ها مصوب مدارس را آموزش دانش آموزان در روز چهار شنبه, آوریل 1. نزدیک به 50 ارسال شده برنامه در حال حاضر تایید شده توسط این اداره و فرمانداری.

در ضمن بسیاری از اهالی داکوتای شمالی در حال مبارزه برای نگه داشتن سر خود را بالای آب به عنوان صدها نفر از کسب و کار در سراسر کشور گذاشته اند و یا furloughed کارگران با توجه به این ویروس کنترل در اقتصاد جهانی است. شغل خدمات داکوتای شمالی حدود 18,000 ادعا می کند برای مزایای بیکاری بیش از 10 روز گذشته. این رقم سرسام آور باعث می شود تا نزدیک به 4.5 درصد از دولت غیر نظامی نیروی کار با توجه به فدرال اداره آمار نیروی کار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا جمعه 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی طراحی شده برای کمک به شرکت های آمریکایی و کارگران مبارزه با عواقب اقتصادی تعطیل بسیاری از کشور فعالیت های کسب و کار.

هر دولت در حال حاضر حداقل 50 موارد تایید شده بیماری — ایالت نیویورک شده است ضربه سخت با بیش از 44,000 موارد شناخته شده و بیش از 500 مرگ و میر. مینه سوتا 441 مورد شناخته شده و پنج مورد مرگ و میر و داکوتای جنوبی اعلام کرده بود 68 مثبت آزمایش و یک مرگ از شنبه شب. Dakotas باید در میان بالاترین تعداد آزمون مثبت در کشور است.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>