جدید “مرد در مقابل مواد غذایی’ قسمت ویژگی های فارگو مورد علاقه

FARGO — مواد غذایی محبوب و سفر در نمایش “مرد مقابل غذا” ویژگی های مرکز شهر فارگو رستوران در یک قسمت جدید اکران سه شنبه شب, آوریل 3.

در حال حاضر در هشت فصل “انسان در مقابل غذا” ویژگی های میزبان کیسی وب, یک بازیگر, عاشق مواد غذایی و رستوران کسب و کار veteran از بروکلین, نیویورک, سفر, این کشور بررسی “مواد غذایی” ارائه شده در شهرهای مختلف قبل از مواجهه با خوردن چالش منحصر به فرد.

با توجه به پخت و پز کانال وب سایت فارگو را “مرد در مقابل غذا” قسمت ویژگی های یک “صبحانه-دسر ترکیب با یک اسکاندیناوی چرخش” از BernBaum است.

این دومین بار در کمتر از یک هفته که در آن BernBaum را دریافت کرده معروفیت ملی: On Feb. 26 آشپز, Andrea Baumgardner اعلام شد به عنوان یک کسیکه برای سال 2020 جیمز ریش جایزه بزرگترین جایزه در صنعت رستوران.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

قسمت نتیجه گیری خواهد شد با Webb تلاش اتاق دیگ بخار داغ ظرف چالش: 3-پوند میانه غذای مرکب از گوشت وارد شده برای یک خانواده است.

اگر بینندگان علاقه مند اتاق دیگ بخار مدیر کل جنی رابینسون می گوید: هر فرد می تواند تلاش “ظرف داغ چالش است.”

“ما را از ظرف داغ است که ساخته شده از گاومیش کوهان دار امریکایی, سس, سبزیجات, پنیر و همچنین ما بدنام خانه-سه-پنیر tater tots,” او می گوید. “این فرد پس از 30 دقیقه برای خوردن 3-پوند ظرف و اگر تکمیل آنها برنده یک حاشیه را بمب افکن های کلاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>