جدید چشم اسکن ممکن است کمک به تشخیص اوتیسم در اوایل کودکان: مطالعه

ملبورن: محققان جدید را توسعه داده اند چشم اسکن که آنها ادعا می کنند می تواند کمک به شناسایی اوتیسم در کودکان سال زودتر از در حال حاضر ممکن است یک پیشرفت است که ممکن است منجر به بهتر راه های تشخیص اختلال رشد.
با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله اوتیسم و اختلالات تکاملی غیر تهاجمی چشم اسکن با بهره گیری از یک دستگاه دستی برای پیدا کردن یک الگوی ظریف سیگنال های الکتریکی در شبکیه چشم است که در کودکان در طیف اوتیسم.
محققان از جمله کسانی که از دانشگاه فلیندرز در استرالیا آزمایش اسکن در حدود 180 افراد با و بدون اوتیسم بین سنین 5 و 21.
آنها گفت: پتانسیل نشانگرهای زیستی برای اختلال طیف اوتیسم (ASD) مورد استفاده توسط اسکن همچنین ممکن است اجازه می دهد تا برای تشخیص زود هنگام اختلالات دیگر مانند اختلال بیش فعالی کمبود توجه (ADHD).
“شبکیه چشم است گسترش از مغز ساخته شده از بافت عصبی و متصل به مغز توسط عصب بینایی پس از آن محل ایده آل برای نگاه” گفت: پل پاسبان یک از نویسندگان این مطالعه از دانشگاه فلیندرز.
او معتقد است در این آزمون خواهد بود به همان اندازه موثر در کودکان آن را به عنوان سریع و غیر سرزده و با استفاده از یک دستگاه دستی.
“خیلی زود تشخیص به معنی نه تنها می تواند کودکان دریافت مهم مداخلات اما خانواده ها قدرت لازم پشتیبانی در محل آمدن به شرایط با تشخیص و تصمیم گیری آگاهانه” پاسبان گفت.
“در حال حاضر ما در بر داشت یک نامزد به احتمال زیاد نشانگر برای اوتیسم مرحله بعدی این است که به نگاه جوان و کودکان و حتی نوزادان به عنوان قبل از آن ما می توانید به مداخله مراحل بهتر” پاسبان اضافه شده است.
با توجه به دانشمندان و پزشکان اغلب برخورد پدر و مادر که دو یا سه فرزند جوان مبتلا به اوتیسم پس شانس داشتن یک دومین کودک مبتلا به اوتیسم بسیار عالی برای پدر و مادر با یک کودک در طیف.
آنها گفت: تشخیص زودرس در نخستزاده کودکان ممکن است به والدین این فرصت را به تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهم که بیشتر کودکان و نوجوانان با مطالعات قبلی نشان می دهد احتمال افزایش خواهران و برادران کودکان مبتلا به اوتیسم هستند بیشتر احتمال ابتلا به این اختلال است.
“تشخیص تغییرات ناگزیر پویایی خانواده و اهداف و ایجاد توجه در مورد زمان مورد نیاز برای کمک به کودک” پاسبان گفت. (سازمان)

مقاله قبلینیلی در گفتگو با Jetstar, کوانتاس برای codeshare مشارکت

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>