زمانی که ریموند لئون Roker آمد به کار در Goldenvoice در سال 2013 او به سرعت کشف دو چیز در مورد کنسرت ترویج گسترده آرشیو فیلم نوار ویدئویی و رسانه های دیجیتال شات در طول سال در Coachella Valley هنر و موسیقی جشنواره است.

برای اولین بار وجود دارد مقدار متناوب از مواد و هیچ کس واقعا می دانستم که دقیقا همان چیزی است که تا به حال و یا چگونه برای قرار دادن هر گونه خاص از عملکرد هر سال خاص.

“آن را تا به حال لمس شده است یا” Roker می گوید ایندیانا جونز-esque ماجراجویی او و در نهایت مدیر کریس Perkel را سوار بر برای موسیقی جدید, مستند “کوچلا: 20 سال در بیابان.”

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.

“تا زمانی که من وارد, واقعا وجود دارد هرگز یک مقام رسمی نقش مدیر محتوی بود که من عنوان در زمان” Roker می گوید. “همانطور که ما احساس مرتب کردن بر اساس است که ما مرتب کردن بر اساس از عقب که سنگ غول پیکر تبلت در مقابل آرامگاه برای اولین بار.”

مستند جریان خواهد شد به صورت رایگان در یوتیوب آغاز و در ظهر جمعه, آوریل 10, لحظه دقیق زمانی که 2020 جشنواره برنامه ریزی شده برای باز کردن دروازه های خود را قبل از رمان coronavirus همه گیر مجبور تعویق افتادن آن تا اکتبر.

 • زاک د لا روچا از خشم علیه ماشین انجام می دهد در طول Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره Oct. 10 سال 1999 در امپراتوری باشگاه چوگان در Indio. (فایل عکس Vaughn Youtz)

 • Kanye West انجام در کوچلا مرحله از سال 2006 Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره ایندیو (File photo by Rodrigo پنا مطبوعات-سازمانی)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • فرانک سیاه از Pixies, خواننده, گیتار; عکس های گرفته شده در مارس 1, 2004 در Coachella Valley جشنواره هنر در Indio, CA (عکس)

 • بیانسه انجام در طول Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره امپراتوری باشگاه چوگان در Indio, کالیفرنیا. روز شنبه, مارس 14 سال 2018 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Blackpink انجام و در صحرا چادر در طول تعطیلات آخر هفته دو تا از Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره امپراتوری باشگاه چوگان در Indio در جمعه 19 آوریل 2019. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • شاهزاده انجام در روز دوم از Coachella Valley فستیوال موسیقی و هنر در سال 2008. (AP Photo/کریس Pizzello فایل)

 • جمعیت پرانتز برای Rage Against The Machine مجموعه در Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره Oct. 10 سال 1999 در امپراتوری باشگاه چوگان در Indio. (فایل عکس Vaughn Youtz)

 • ریموند لئون Roker اجرایی تهیه کننده اجرایی “کوچلا: 20 سال در بیابان.” Roker نیز معاون رئیس جمهور از AEG استودیو و تهیه کننده اجرایی از Coachella. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از ریموند لئون Roker)

 • کریس Perkel توسط مدیر/تولید کننده “کوچلا: 20 سال در بیابان” که باز می شود جمعه, آوریل 10 سال 2020 در یوتیوب. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از کریس Perkel)

 • Beastie Boys انجام در سال 2003 Coachella Valley فستیوال موسیقی و هنر. (File photo by Kelly A. Swift)

 • پری فارل انجام در افتتاحیه Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره Oct. 9 سال 1999 در امپراتوری باشگاه چوگان در Indio. (File Photo by Kelly A. Swift)

 • در مورد 20,000 یا پس طرفداران “پر” امپراتوری پولو زمینه به گوش هنرمندان مانند بک در افتتاحیه جشنواره Coachella در سال 1999. (عکس توسط Kelly A. سویفت, عکاس)

 • Wu-Tang Clan انجام در Coachella Valley فستیوال موسیقی و هنر در روز شنبه, مارس 21, 2013.

 • طرفداران وحشی در طول David Guetta عملکرد در صحرا چادر در Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره Indio روز شنبه, مارس 14, 2012.

 • Radiohead انجام در کوچلا مرحله در طول Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره Indio روز شنبه, مارس 14, 2012. (فایل عکس توسط Rodrigo پنا)

 • موبی انجام در Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره Oct. 10 سال 1999 در امپراتوری باشگاه چوگان در Indio. (فایل عکس توسط جورج کامپوس)

 • DJ به سادگی جف انجام در افتتاحیه Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره Oct. 9 سال 1999 در امپراتوری باشگاه چوگان در Indio. (File Photo by Kelly A. Swift)

 • کول کیت انجام در جشنواره موسیقی Coachella در یکشنبه Oct. 10 سال 1999. (عکس)

 • کنسرت را برانگیخت لذت بردن از آفتاب در حالی که گوش دادن به لحن متری در, هوای آزاد, مرحله در طول Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره Indio روز شنبه, مارس 14, 2012. (فایل عکس توسط Rodrigo پنا)

Roker و Perkel افتخار و آنچه در آنها و بقیه فیلم تیم ایجاد کرده و همچنین آنها باید برای حفاری بایگانی و ایجاد فیلم نشان دهنده موفق به فتح بسیاری از چالش های آنها مواجه شده است.

“ما گردد داستان است که ما امیدواریم که داستان این جشنواره و چگونه آن را توسعه داده و مورد سوء استفاده و تبدیل شدن به این پدیده فرهنگی است اما در طول راه نشان می دهد همه از این جنبش در فرهنگ عامه” Perkel می گوید.

موسیقی سوزن و انبار کاه از داده ها

قبل از Roker ورود در Goldenvoice این شرکت آغاز شده بود رقمی کردن نوار قدیمی رسیدن به اوایل سال 2000 و جمع آوری آن همه بر روی دیسک های سخت, او می گوید, اما حتی پس از آن پراکنده ظروف سرباز یا مسافر از موسیقی است.

“آنها به معنای واقعی کلمه ذخیره شده در جعبه های فضایی در Goldenvoice دفاتر در Wilshire بلوار” Roker می گوید. “من مثل این بود که دیسک های سخت که در آن همه چیزهای ؟” و من مرتب کردن بر اساس به ارمغان آورد به یک اتاق است که تا به حال کپی و یخچال. باز گنجه و وجود یک دیسک سخت نشسته وجود دارد با طلا بر روی آن است.”

دیگر فیلم های ذخیره شده در یک فیلم طاق در هالیوود — دوباره بیشتر از آن را تحمل کمی بیش از سال از جشنواره و یا دوربین اپراتور نام — پس Perkel که می خواهم در کار بایگانی-سنگین مستند قبلا به این تیم پیوست در اواخر سال 2013 است.

“من تا به حال شده است یک ویرایشگر در “Pearl Jam Twenty’ ” — 2011 Cameron Crowe-کارگردانی مستند — “که ما بالید خودمان را در داشتن گلچین از طریق حدود 2000 ساعت فیلم در واقع هر فریم از این گروه وجود داشت که در مورد این گروه است.

“این شد یک آرشیو اندازه و دامنه که من تا به حال هرگز دیده می شود,” او می گوید. “این بزرگترین سازمانی و باستان شناسی پروژه من تصور من همیشه بخشی از. نهایی شمارش شد و بیش از یک petabyte از فیلم است که مانند یک اندازه من نمی دانم که وجود داشته تا این پروژه است.”

که است که می گویند که Perkel و Roker نیست عاشق هیجان از شکار.

“ما را مشاهده و از آن هیجان انگیز بود و فقط برای این واقعیت است که ما قادر به به عنوان موسیقی پیشرفته به اشتراک گذاری برخی از این افسانه ای در لحظه” Roker می گوید. “که احتمالا بالاترین اوج قرار دادن مسائل با هم خودخواهانه.”

یک پرده نقش دار از زمان

ایده اصلی برای کار خود را برای ایجاد یک مجموعه از داستان های اطراف Coachella کوچکتر مجزا قصه مانند تاثیر مدونا ظاهر در سال 2006 — که این فیلم امتیاز به عنوان نقطه زمانی که جشنواره شد مکه برای مشاهیر — و یا مراسم از Pixies در سال 2004.

چند سال در, اگر چه هدف معطوف به ساختن یک فیلم مستند که شامل همه Coachella, از ریشه در پانک و دیوانه صحنه کالیفرنیای جنوبی در 80s و 90s به ظهور آن به عنوان یک سنگ indie در مکه و ظاهر افسانه از شاهزاده به پل مک کارتنی و تغییرات فراتر از آن را Coachella که در آن است امروز.

Perkel گفت: برخی از این موضوعات است که بافته شده با هم در این فیلم در حال حاضر در ذهن به صورت کوتاه, فرم, پروژه های, اما او و Roker رفت و بازگشت به تخته رسم به فکر می کنم در مورد تصویر بزرگ.

“بسیاری از فکر به حال در حال حاضر شده است با توجه به تکامل از جشنواره و آنچه در این جشنواره نشان دهنده در نظر تکامل از محبوب موسیقی و فرهنگ,” او می گوید. “ما تا به حال یک مفهوم کلی از تعدادی از کمان که ما می خواستیم برای برقراری ارتباط است.”

خود را تغییر تم به جای سخت گاهشناسی باز کرد تا فرصت برای داستان سرایی. یک هنرمند الکترونیکی مانند ایرانیان که بازی اول Coachella در سال 1999 استفاده شده است در این بخش در اوایل روز اما resurfaces بعد در یک فصل در موسیقی الکترونیک pegged به پیشگامانه عملکرد توسط فرانسه دو Daft Punk که در سال 2006 عملکرد برجسته شده است نقطه ای که EDM شد عملکرد بصری بیش از حد منجر به تولیدات در صحرا چادر به عنوان به خوبی به عنوان عظیم مرحله اصلی مجموعه برای دی جی ها مانند Tiësto و Swedish House Mafia.

کانادا DJ و تهیه کننده DJ A-Trak همچنین در کوچلا سال 1999 به عنوان بخشی از یک turntablist خدمه اما همچنین نشان می دهد در این فیلم به عنوان بخشی از موضوعات در نه فقط موسیقی الکترونیک بلکه hip-hop: او Kanye West DJ برای اولین عملکرد در این جشنواره در سال 2006. Hip-hop دیده می شود که واقعا مصرف کردن در این جشنواره پس از Jay-Z با عنوان در سال 2011 و به خصوص پس از سال 2012 ظاهر اواخر Tupac Shakur به عنوان یک هولوگرام در طول یک headlining مجموعه توسط دکتر Dre and Snoop Dogg.

این هنر عظیم تاسیسات نیست در مورد صحبت های زیادی در این فیلم هر چند آنها اغلب دیده می شود به عنوان صفحه نمایش را پر می کند با صحنه هایی از این زمینه است.

و این فیلم bookended با اشاره به Beyoncé هیجان عملکرد در سال 2018 — یک داستان جداگانه او به تصویر کشیده شده در 2019 مستند “بازگشت به خانه” — به عنوان نشانه ای از جایی که این جشنواره است که امروز چیزی در این مستند نیز روشن می سازد با کلیپ های از جمله 2019 به عنوان Billie Eilish, Childish Gambino, BlackPink و آریانا گراند.

عملکرد فیلم و کلیپ مصاحبه از جمله پشت صحنه جلسات به میزبانی بازیگر Rosanna Arquette برای چندین سال در حال آمیخته با مصاحبه از نوازندگان — رپر Ice Cube, نوجوانان احساس Eilish, EDM, ستاره مانند Kaskade and Diplo — و پشت صحنه بازیکنان مانند Goldenvoice بنیانگذار Gary تور و خود را جانشین پل Tollett که تاسیس Coachella.

“از تولد جشنواره, جشنواره پا کرده است تا همیشه یک گام به جلو و در برخی از راه آگاهانه چیزی در سمت چپ پشت و پا به ناشناخته” Roker می گوید. “دوباره آن را آسان به آن را برای اعطا به دلیل آن می شود و نوع اصلی آن است, اما اگر شما نگاه کنید در هر دوره آن را همیشه یک چالش به تکامل می خواهم که نه تنها تبدیل به 20 سال میراث نام تجاری است که 20 سال طرفداران هنوز هم دوست دارم.”

هر دو او و Perkel می گویند آنها امیدوارند که این فیلم نشان می دهد طرفداران در گذشته و حال چه به لحاظ محتوا قوی Coachella باقی می ماند حتی به عنوان هنرمندان و موسیقی را تغییر دهید.

“امید من این است که این فیلم توسط نوع اتصال تمام نقاط و دیدن این زمینه که در اطراف بسیاری از این موسیقی تکامل یافته است, طرفداران هستند که به دوران های مختلف این جشنواره بهتر ممکن است دیدن کسانی که مشترکات” Perkel می گوید. “و ببینید که همه موسیقی است که ممکن است به نظر می رسد خارجی است که به عنوان خارجی به عنوان آن به نظر می رسد.”

آن را شامل مورد علاقه خود را Coachella لحظه ؟ Perkel و Roker می گوید که آنها تلاش برای به دست آوردن همه چیز آنها می توانند به فیلم در حالی که همه دانستند که یک فیلم با زمان اجرا از یک ساعت و 40 دقیقه است که هرگز برای راضی کردن همه است.

“من می توانم فکر می کنم از یک دوجین (لحظه) در حال حاضر که حلقه در سر من اما که زندگی می کنند یک روز دیگر و ما را در پیدا کردن راه دیگری برای کسانی که از” Roker می گوید. “آنها هنوز در بایگانی است که زیبایی آن است. تا آنجا که ما نشان داده ایم, وجود دارد, زیبا, سحر و جادو, سحر و جادو است که اتفاق نمی افتد فقط رتبهدهی نشده است.”

‘Coachella: 20 سال در بیابان’

زمانی که: ظهر جمعه, آوریل 10 و پس از آن

که در آن: این Coachella کانال یوتیوب www.youtube.com/coachella

چقدر: رایگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im