جدید, شارژر, Chris Harris, جونیور, Bryan Bulaga هستند طرفداران تیم استعداد تطبیق پذیری

رایگان-عامل ادغام کریس هریس جونیور, Bryan Bulaga و نیک افروزی نمی کنید برای تنظیم با شارژر هم تیمی در هر زمان به زودی, اما آنها یاد گرفته ام نقش های جدید در صفحه اصلی.

هریس است که بیشتر زمان خود را صرف نگه داشتن دختران خود را سرگرم در حالی که در قرنطینه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها در حال انجام مشق هنر و صنایع دستی و تماشای فیلم است.

“فقط در تلاش برای پیدا کردن به اندازه کافی سرگرم کننده چیزهای” هریس گفت: در طول مقدماتی کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. شب زنده داری و Bulaga نیز معرفی شدند.

شب زنده داری تا به حال دست خود را کامل با نوزاد او پسر و Bulaga شده است homeschool معلم به بچه ها. Bulaga شد یک سال 10 استارت در سمت راست برای مقابله با هکرها خلیج سبز قبل از پیوستن به, شارژر, اما او در حال یادگیری است که در آموزش نیست دوم خود را خواستار است.

“من قطعا می تواند به شما بگویم که من ساخته شده به یک معلم” Bulaga به شوخی گفت. “آموزش عاقلانه است راه بهتر از من, اما من فکر می کنم من خوب در P. E. (تربیت بدنی) بخش خارج است.”

اگر چه جدید, شارژر, نیست, انجام, فوتبال, فعالیت, آنها, ارائه تمام اطراف اجرای برنامه به عنوان پدران و متنوع به نظر می رسد این موضوع از شارژر offseason.

این شارژر کسب هریس یکی از بزرگترین در رایگان آژانس اما تعجب آور است زیرا به cornerback نبود اولویت نیاز دارید. اما پس از شارژر طرفداران جشن ورود چهار Pro کاسه cornerback بسیاری بود همان سوال – چه اتفاقی می افتد به دزموند پادشاه ؟

هریس و 30 که صرف نه فصل با Denver Broncos شد اول تیم All-Pro در سال 2016 است و به عنوان یکی از بهترین اسلات, cornerbacks در NFL اما این نقش متعلق به پادشاه (All-Pro در سال 2018) در چند فصل گذشته است.

هریس پاسخ برخی از این سوالات گفت: شارژر او را در آورده به بازی اسلات cornerback اما همچنین تاکید کرد که او انتظار دارد به بازی در همه جا.

هریس که توافق به دو سال 20 میلیون دلار در مقابله با شارژر رد مشابه دیگر ارائه می دهد به این دلیل که شارژر را به او اجازه می دهد آزادی به خط تا در مناطق مختلف در این زمینه است.

“قادر بودن به انجام آنچه من می خواهم به انجام در دفاعی در کنار بازی در همه جا” هریس گفت. “بسیاری از تیم های دیگر, آنها تا به حال احتمالا در حدود همان پول, پیشنهاد, اما آن را نمی خواهید به من اجازه می دهد به انجام آنچه که من دوست دارم را انجام دهد.”

با هریس و پادشاه متنوع گالری شاید آنها متناوب از بودن در داخل و خارج, cornerbacks در کنار شماره 1 خارج cornerback کیسی هیوارد. یا پادشاه طول می کشد بیش از آدریان فیلیپس’ نقش به انجام آن همه ایمنی با Michael Davis باقی مانده در cornerback چرخش با هریس و هیوارد. فیلیپس پیوست New England Patriots این offseason.

آن را خیلی زود به بحث در مورد نقش و چرخش اما هریس روشن ساخته است که او انتظار دارد به بازی موقعیت های متعدد در Gus برادلی دفاع. اما با پاسخ دادن به سوالات در مورد نقش خود با شارژر هریس آغاز شده سوال جدید در مورد تغییرات احتمالی به برادلی دفاعی طرح.

“ما بسیاری از بچه ها با تعداد زیادی از استعداد” هریس گفت. “در حال حاضر ما فقط باید برای قرار دادن در کار است. ببینید سیستم چه آنها می خواهند به اضافه کردن در برای ما. من می دانم که در گذشته آنها بوده است و اولیه فقط جلد 3 و فقط از صحبت کردن به آنها و صحبت با مربیان آنها می خواهند به اضافه کردن تطبیق پذیری بیشتر.

“این چیزی است که ما می توانید انجام دهید با من. من در بسیاری از سیستم دفاعی ما می توانید اضافه کردن چیزهای مختلف. ما لازم نیست به طوری وانیل و قادر به همه کاره در آنچه که ما انجام دهد. بیشتر اضافه کردن ابزار به جعبه ابزار است.

هریس برنده سوپر باول در دنور با وید فیلیپس به عنوان دفاعی هماهنگ کننده و همچنین ویک Fangio فصل گذشته. هریس آموخته از دو تا از بهترین بازی دفاعی-تماس گیرنده از این نسل است و آشنا با شارژر دفاعی پشت مربی ران Milus که هدایت هیوارد شاه و ایمنی Derwin جیمز به نرم افزار کاسه ظاهر. Milus مربی هریس از سال 2011 تا 2012 در دنور قبل از پیوستن به شارژر.

اما برادلی که ورود خود را در فصل چهارم به عنوان شارژر دفاعی هماهنگ کننده نیز تا به حال مقدار زیادی از موفقیت خود را با طرح دفاعی مهمترین با Seattle Seahawks از سال 2009 تا 2012.

شب زنده داری یک linebacker توصیف برادلی دفاع به عنوان ساده و وانیل اما “شما باید واقعا خوب در آنچه شما انجام دهد و باید بسیار هوشمند بازیکن فوتبال است.”

شاید شارژر نخواهد کامل دفاعی-طرح قبل اما ترفند را می توان در آثار و شب زنده داری نیز متناسب با شرح یک بازیکن همه کاره. او با بازی در چند طرح مختلف دفاعی هماهنگ کننده خود را در طول چهار فصل با Cincinnati Bengals.

“من فقط هیجان زده به یاد بگیرند که این طرح گفت:” شب زنده داری, 26 آغاز شده که هر بازی برای Bengals فصل گذشته. “من انجام داده ام بیشتر از پوشش چیزی از blitzing linebacker. آن را نمی خواهد بیش از حد متفاوت است.”

این شارژر همچنین افزود Linval یوسف همه کاره بینی مقابله با فراهم می کند که فضای داخلی تصویب عجله و می تواند در دفاع از اجرا.

شب زنده داری نمی رها نکات در مورد امکان طرح تغییرات مانند هریس اما شاید جلوی هفت خواهد ماند همین با عجله چهار و داشتن linebackers تمرکز در وسط میدان.

اما برادلی و Milus به احتمال زیاد فکر کردن در مورد امکانات بی پایان با دفاعی backfield که شامل هریس پادشاه هیوارد و جیمز.

طرف توهین آمیز به احتمال زیاد تحت یک makeover کامل به عنوان تیم انتقال از سنتی رهگذر فیلیپ رودخانه به همراه Tyrod تیلور یا به-می شود-تعیین rookie کارفرمایی (شارژر نگه داشتن شماره 6 به طور کلی انتخاب در پیش نویس).

Bulaga پیوست شارژر به دلیل آشنایی با خط حمله مربی جیمز Campen که مربی همان موقعیت با هکرها. Bulaga توصیف Campen به عنوان خط حمله مربی که اجازه می دهد تا بازیکنان خود را داشته باشد و با تمرکز بر بهبود نقاط قوت خود را.

Bulaga, 31, برنده سوپر جام به عنوان یک تازه کار استارت برای هکرها در سال 2010. او به امید پیروزی های دیگر با شارژر.

“ما این شارژر سال گذشته و آنها را ضرب و شتم تا بر ما خیلی خوب است” گفت: Bulaga که توافق کردند تا سه سال 30 میلیون دلار معامله شد. “من می دانستم که این نوع از فهرستی که در جای خود در L. A. و من می دانستم که این نوع از بچه ها که بودند و من می دانستم که این تیم بود که واقعا با استعداد است. بنابراین برای من خوبه با داشتن یک چهره آشنا در مربی Campen و دانستن راه او اجرا می شود خود را در خط حمله و شناخت استعداد است که در این فهرست به نظر من این یکی از آن تیم هایی است که من واقعا امیدوار بود که همه چیز با هم می آیند و ما خواهد بود قادر به کار کردن یک معامله است.”

هریس همچنین دارای یک چهره آشنا در Milus و آزادی خود را به پرسه زدن در این زمینه اما مانند Bulaga او متوجه استعداد را به نفع خود در حال حاضر.

“صحبت کردن (شارژر مربی) آنتونی لین, آنها گرسنه را به نفع خود در حال حاضر” هریس گفت. “من می خواستم به بخشی از یک سازمان است که گرسنه بود و می خواستم به نفع خود در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>