جدید و رسانه های سنتی نیاز به رسیدن به تجارت می گوید Prez

President, Ram Nath Kovind addressing the fourth edition of ‘The Huddle’ - annual thought conclave of The Hindu, in Bengaluru on Saturday.
رئیس جمهور رم Nath Kovind پرداختن به نسخه چهارم از ازدحام’ – فکر سالانه کنفرانس از هندو در بنگلور در روز شنبه.

بنگلور, Feb 22:
رئیس جمهور رام نات Kovind در روز شنبه گفت: ایده آل تجارت نیاز به توان بین رسانه های جدید است که سریع و محبوب — و رسانه های سنتی است که در حال توسعه مهارت های لازم برای اعتبار یک گزارش خبری است که هزینه عملیات.
پرداختن به نسخه چهارم از ازدحام’ سالانه تفکر کنفرانس از هندو در اینجا او اظهار داشت که اینترنت و رسانه های اجتماعی تا به حال democratised روزنامه نگاری و revitalised دموکراسی اما تا به حال نیز منجر به بسیاری از نگرانی.
در حالی که رسانه های جدید سریع و محبوب است و مردم می تواند را انتخاب کنید آنچه آنها می خواستند به تماشای شنیدن و یا خواندن رسانه های سنتی را به فرو رفتن در نقش آن در جامعه و پیدا کردن راه هایی برای به دست آوردن این خواننده را کامل اعتماد دوباره به عنوان “پروژه دموکراسی ناقص بود و بدون اطلاع شهروندان ؟ که به معنی بدون بی طرفانه روزنامه نگاری است.”
بحث و گفتگو شد internalised در هند اجتماعی و روان می رسند در حقیقت از زمان بسیار قدیم, او گفت:.
“شکی نیست که درک حقیقت است مشروط شرایطی. در این شرایط است که ابر حقیقت این مواضع به طور موثر برطرف توسط یک contestation از ایده ها از طریق بحث بحث علمی و خلق و خوی. تعصبات و خشونت vitiate جستجو برای حقیقت است.”
ابراز شادی با حضور ‘The Huddle’ سازماندهی شده توسط هندو گفت هندو گروه از نشریات شده بود بی وقفه با هدف تصرف جوهر از این کشور از طریق آن مسئول و اخلاقی روزنامه نگاری است. او تقدیر آنها را برای خود پافشاری بر چسبیده به پنج اصول اساسی روزنامه نگاری ? حقیقت گویی و آزادی و استقلال و عدالت و humaneness و کمک به اجتماعی خوب, انتشار رسمی در اینجا گفت.
آقای Kovind گفت: تعصبات شخصی و تعصبات تحریف حقیقت است. در 150 سال از Gandhiji تولد او پرسید: همه برای اندیشیدن به این سوال: “آیا آن را نمی تواند مناسب به دنبال حقیقت خود را به عنوان ایدئولوژی? Gandhiji به ما نشان داده که مسیر پیاده روی پیوسته در جستجوی حقیقت که در نهایت شامل هر ویژگی مثبت که غنی جهان است.” (UNI)

مقاله قبلیاست که دولت پنهان: Priyanka
مقاله بعدیAkif نمرات هتریک به عنوان J&K بانک thrashes JKPDC توسط 6-1; بالابر عنوان

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>