تور کمک می کند تا نگه داشتن آفات باغ دور


توری محافظت بهار پیاز گیاهان از آفات باغ. گتی ایماژ

یک باغ را می توان رایگان از یک آفت برای سال قبل از آن نشان می دهد تا برای خراب کردن یک محصول است.

Q. چه سبزیجات نیاز به پوشش داده شده با نوعی مانع به آفات است که هجوم آنها ؟

A. من استفاده از یک سبک شناور ردیف پوشش و یا حشرات توری برای پوشش هویج و چغندر و اسفناج و پیاز و کلم خانواده سبزیجات – اما فقط به این دلیل که من از تجربه می دانیم که این کشت می شود به شدت آسیب دیده توسط آفات در باغ من.

اگر این آفات است که هدف این گیاهان معمولا رخ می دهد آنهایی که آنها یک مشکل عمده در هر باغ. همچنین یک باغ را می توان رایگان از یک آفت برای سال قبل از آن نشان می دهد تا برای خراب کردن یک محصول است. من بزرگ شده, زیبا, لامپ, پیاز, کشف 25 سال در حال حاضر من باغ قبل از سال که هر تک بوته پژمرده. تشکیل لامپ بودند نابود تغذیه پیاز پرواز کرمهای درون آنها.

دیگر مگس کوچک تخم در خاک در کنار هویج و کلم خانواده گیاهان. تخم مرغ تخم به لارو (کرم) است که در ریشه گیاه.

هویج زنگ پرواز کرمهای ایجاد تونل پر از قهوه ای زنگ زده مهم در ریشه. کلم پرواز کرمهای نقب زدن به ریشه گیاه باعث آنها را به پژمردگی و کوتاه قدی گیاهان است. پوشش کلم خانواده گیاهان نیز مانع از شایع کلم سفید پروانه ها از تخم گذاری بر روی آنها. تخم توسعه به رنگ سبز مخملی کرم که جویدن سوراخ در برگ و خوراک گل کلم و کلم بروکلی گلچه.

من پوشش چغندر و اسفناج به حفظ برگ از خدشه دار چغندر و اسفناج برگ خیش پرواز که لارو نقب زدن بین بالا و پایین برگ سطوح باعث قهوه “استخراج” در مناطق که در آن تغذیه رخ داده است. برگ خیش آسیب دیده است نیز در چرد. که در آن هجوم نور از بین بردن برگ آسیب دیده است که معمولا به اندازه کافی به اندازه کافی کنترل این آفت.

همه این مگس تولید حداقل دو نسل هر فصل رشد. نسل اول در بهار معمولا بیشتر پرجمعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>