Netflix بکشد — و coronavirus — مردم نگه می دارد در خانه اما چسب به صفحه نمایش خود را

مارس 1 مشخص شده یک ماه جدید ارائه جدید تخته سنگ فیلم و مجموعه تلویزیونی به جریان و شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای شراب خواری-سازمان دیده بان مورد علاقه های قدیمی و یا جدید در Netflix, Hulu و Amazon Prime.

اقامت در خانه دستور رژیم صهیونیستی است. تیم Walz صادر شده برای Minnesotans به پایان می رسد مارس 10, رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل به مارس 30, ساخت آن را یک زمان مناسب برای گرفتن buzzworthy و تحسین ارائه شده است.

لستر هولت از ان بی سی نیوز گفت: این رمان coronavirus است “بزرگترین داستان ما تا کنون دیده اند” اما این یک شرط بندی مطمئن بسیاری از آمریکایی ها که بیکار هستند و با توجه به بسته کسب و کار و رستوران ها — و در خانه هستند — به دنبال فرار از واقعیت برای در حالی که کمی.

و با بازار سهام در یک دره عادلانه مانند غلتکی سوار coaster این چند هفته گذشته که می تواند سرزنش یکی برای تمایل کمی فرار از واقعیات?

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در حالی که نشان می دهد “Zombieland” در Hulu شاید در طعم و مزه فقیر در این برهه ترسناک کرایه است که اغلب یک انحراف خوش آمدید در این زمان مشکل به طوری که به تازگی منتشر شده است دوباره تصور از “مرد نامرئی” است که پیدا کردن راه خود را به جریان دستگاه های مانند Roku پس از تئاتر توقیف.

و وجود دارد مقدار زیادی برای تماشای رایگان در سایت های مختلف تصویری-جریان سیستم عامل مانند Crackle Tubi و پلوتون تلویزیون — تا زمانی که وجود دارد این است که تمایل به قرار داده تا با چند تبلیغات — اما بسیاری از آنها نیز در حال حاضر پرداخت می شود برای به اشتراک Netflix, Hulu و/یا Amazon Prime.

بنابراین بدون ado بیشتر, در اینجا برخی از ذهنی پیشنهادات آینده فیلم و تلویزیون را نشان می دهد برای چند هفته اول آوریل است. دقیق و یا لیست جامع برای کل ماه در جای دیگر وجود داشته باشد اما این باید خانه نشین Minnesotans tided بیش از حداقل تا مارس 10.

  • فیلم: “خدا مرده است” (مسیحی درام); “هواپیمای روح” (کمدی); “راننده تاکسی” (درام); “خماری” (کمدی); “شبکه اجتماعی” (درام) و “ماتریکس” در “The Matrix Reloaded” و “ماتریکس ” انقلاب” (علمی تخیلی, فانتزی).

(Critics’ choice: “جاده تباهی” شامل تام هنکس و پل نیومن و دانیل کریگ در یک ممنوعیت دوره قطعه مورد انتقام و رستگاری است.)

(Critics’ choice: “جامعه” ان بی سی در گروه کمدی در مورد یک کالج گروه مطالعه در دسترس است با شش فصل است.)

  • فیلم: “Blazing Saddles” (کمدی وسترن); “Dr. Seuss’ Horton hears a Who” (انیمیشن خانواده); “بیل را بکش: جلد 1 و 2” (اکشن); “اجازه دهید من در” (ترسناک); “مرد عنکبوتی” (علمی تخیلی, فانتزی); و “جزئی” (کمدی موزیکال).

(Critics’ choice: “انگل” درام که برنده بهترین فیلمنامه اصلی, بهترین, بین المللی فیلم, بهترین کارگردان و بهترین تصویر در ماه گذشته اسکار است.)

  • تلویزیون را نشان می دهد: “خرد شده” (فصل 36); “قاتل آشپزخانه” (فصل 12); “Dr. جوش پوپر (فصل 3); “Diners, Drive-Ins and Dives” (فصل 27 از طریق 29); “آن را دوست دارم یا لیست آن” (فصل 14); و “ملک برادران” (فصل 10 و 11).

(Critics’ choice: “خانه شکارچیان” توقف HGTV سری که سزاوار خود SNL skit و امکانات قابل بحث مسکن انتخاب و آغاز بکار آن 120 فصل است.)

  • فیلم: “Dr. T & The Women” (کمدی عاشقانه); “خدایان و هیولاها” (درام); “هتل آرتمیس” (اکشن و ماجراجویی); “من افسانه هستم” (علمی تخیلی, فانتزی); “محافظ” (درام, موزیکال); و “رمبو: آخرین خون” (اکشن و ماجراجویی).

(Critics’ choice: “Goldfinger” یاد فیلم جیمز باند است که سمان Sean Connery وضعیت به عنوان یکی از بهترین “007” به همین لباس مخصوص مهمانی رسمی و پایین مارتینی.)

(Critics’ choice: “ذهن یک آشپز” به روایت اواخر مشهور آشپز و مواد غذایی مسافر Anthony Bourdain, این مجموعه به شرح زیر برخی از بهترین در <url>.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>