اعصاب دریافت بهترین از وایت کپس در خانه, درب بازکن, در برابر SKC


این بود که شروع آنها می خواستند اما هنوز هم وجود دارد 33 بازی در سمت چپ و کمک به در راه ونکوور وایت کپس.

به عنوان سرودهای ملی برای چندمین بار از طریق B. C. محل در شب شنبه, ونکوور وایت کپس ستاره لوکاس Cavallini ایستاده بود کنار در زمین با خود رواقی هم تیمی اما او گسترده و راضی پوزخند به عنوان او برگزار شد دو از نوزاد و کودکان در آغوش او.

سوم خود را به خوبی او هنوز هم در حاشیه اعصاب او را در گرفتن بهترین از او.

اما او تنها کسی نیست که.

Whitecaps تا به حال یک مورد از خود وحشت با بازدید از اسپورتینگ کانزاس سیتی مسلط مراحل اولیه از این بازی قبل از رفتن به یک 3-1 برنده شدن در این فصل – و-درب بازکن برای ونکوور.

“من واقعا به دنبال به جلو به پله در زمین امروز به خصوص … با دو تا از سه تا از بچه ها — دختر من بود خجالت در آمد اما آنچه از شما می خواهم به انجام? — دیگر از آن, این اولین چیزی بود که من انتظار می رود” گفت: Cavallini. “ما فقط باید برای یادگیری از اشتباهات ما. وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن.”

اشتباه شماره 1: گرفتن Cavallini توپ به اندازه کافی.

دلار 6M مهاجم از Liga MX دارای یک هدف-گلزن را resumé و بازیکن شناخته شده به عنوان ‘El Tanque’ به کلاه یک نوع جعبه-جبهه حضور آنها فاقد در سال های اخیر است. اما Cavallini اثربخشی سوالی نیست; آن را همیشه اگر هافبک می توانید او را به توپ است. او فقط 22 لمس در روز و همراه با تیم نقشه حرارتی به طرز مرموزی آشنا از فصل گذشته — با barest از لمس در اپوزیسیون 18-حیاط جعبه — برای اولین بار به طور منظم فصل بازی نشان می دهد که آنها کار را به انجام جلوتر از هفته آینده دور بازی در برابر L. A. کهکشان.

“بدیهی است که ما بازی نمی کند دقیقا چه ما در پیش فصل” گفت: Cavallini. “که من نوع بازی به عنوان یک تیم است که ما نوع بازی است. اگر ما به از دست دادن و بازی خوب, من می خواهم به شما بگویم. اما نتیجه و چگونه ما نیست آنچه که ما می خواستیم. به صورت جداگانه و من فکر می کردم خیلی ضعیف … اما من فقط باید برای نگه داشتن سر من و به یاد داشته باشید که چرا من اینجا هستم.

“نیمه اول وجود دارد بسیاری از لحظات که در آن ما فقط به بازی بازی کانزاس سیتی می خواستند ما را به بازی. من حدس می زنم ما در حال سقوط بودند را به دام خود را,” او اضافه شده است. “ما فقط نیاز به چوب با بازی ما. نگه داشتن توپ بر روی زمین شروع به حرکت آن است و فقط در آرامش با آن است. احساس می کنم تحت فشار … فقط رفتن با جریان.”


بازی بعدی

پنج شنبه, مه 7
ونکوور وایت کپس در مقابل L. A. کهکشان
7 بعد از ظهر کرامت بهداشت ورزشی پارک, تلویزیون: TSN 1, TSN 4; رادیو: TSN 1040 AM


مربی مارک دوس سانتوس بود در از دست دادن برای توضیح خود را با تیم شروع کند به خصوص پس از مسابقات قوی در پورتلند که دیدم تیم تاج قهرمان رز شهرستان دعوتی.

“آغاز ناامید کننده بود. بسیاری از اضطراب در کنار ما است. ما واقعا می خواستم برای انجام خوب ما آماده بازی است, اما برای برخی از دلیل ما شروع نمی شود راه ما می خواستیم. به چه دلیل ؟ … ما نمی دانیم. بچه ها آماده بودند و بسیار هیجان زده برای این بازی,” او گفت:. “کسانی که برای اولین بار 20 دقیقه خوب بود. سپس ما قادر به ایجاد ثبات در این بازی است. در نیمه دوم ما به طور کلی تیم بهتر است.

“من فکر می کنم بچه ها نشان داد قبل از این بازی این است که آنها قادر به انجام آنچه که ما می خواستیم. امروز, آن را فقط یک روز … ما نمی قادر به اعمال ما چه کار کرده است. این نوع تعجب آور در همان زمان. ما احساس کمی اضطراب در این زمینه … که سخت بود امشب.

“من فکر می کنم بسیاری از بچه ها واقعا می خواستم برای انجام این کار به خوبی نشان می دهد و گاهی اوقات شما در حال فکر کردن بیش از حد و گاهی اوقات به تصمیم گیری نیست و همیشه بهترین است. ما قادر به پیدا کردن ما بهترین بازیکنان را در نقاط مناسب. و سپس هنگامی که ما از دست رفته دو بسیار خوب شانس. به طوری که ناامید کننده است.”

این gameplan بود به استفاده از یک تهاجمی تر فشار بالاتر از میدان ولی ورزشی را در خط میانی به کار گرفته شده در آن حفظ آن را تقریبا در هر زمان آن را نشان داد. SKC بود 51.7 درصد در اختیار محرومان شد فقط هشت بار و تکمیل 84 درصد از آنها عبور می کند.


ونکوور وایت کپس’ centreback Jasser Khmiri امتداد به مقابله با اسپورتینگ کانزاس سیتی آلن پولیدو در طول نیمه اول از بازی روز شنبه در B. C. محل. SKC برنده 3-1.

داریل Dyck/CP / PNG

آلن پولیدو را باز کرد به ثمر رساند برای کانزاس (1-0-0) در 17 دقیقه اما دیدم حق بازگشت جیک Nerwinski طوفان رو به جلو تبدیل به یک David Milinkovic صلیب به تساوی در 28. اما کانزاس در زمان سرب دوباره شش دقیقه از حاصل کار دو تیم در یک Gadi نیمه golazo و شور بازی را با یک گل از سابق Whitecap اریک Hurtado در اواخر زمان آسیب.

“اعتبار به آنها متوقف شد, برنامه بازی ما آنها را نگه داشته و ما نمی قادر به فشار به آنها گفت:” Nerwinski که به ثمر رساند اولین هدف خود در B. C. محل پس از سه فصل با این باشگاه است.

Whitecaps در حال حاضر در کمپ دو هافبک در لئو Owusu و Janio Bikel با سابق در حال تبلیغ به عنوان حلقه مفقوده برای باشگاه. دوس سانتوس به مدت طولانی نگهداری می شود مورد علاقه خود را تشکیل یک 4-3-3 بر خلاف 4-4-2 نورد شنبه شب گفت: ترکیب فعلی است که به سادگی مورد پخت و پز با مواد تشکیل دهنده او موجود است.

“… این یک سوال از هافبک ها که در دسترس هستند به عنوان در حال حاضر. من در تلاش برای به حداکثر رساندن یک بازیکن مثل Yordy Reyna, تلاش برای ارائه بیشتر بازیکنان در سراسر Cavallini,” او گفت:. “به همین دلیل الان که انتخاب شکل گیری است. ما در حال انتظار در بچه ها که در حال رفتن به شروع به آموزش با این تیم از فردا مثل Bikel و Owusu و ما هنوز در انتظار Ranko [Veselinović].

“و این که زن و شوهر ما را تغییر کنید و سعی کنید به حداکثر رساندن بیشتر زمانی که ما همه در اینجا. اما در حال حاضر ما با بهترین تیم موجود در نظر ما و مانند آن بود که بهترین راه برای به حداکثر رساندن قطعه است که ما تا به حال.”

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>