Neeru مان: ساری پرستار سرگردان در هند امیدوار است به زودی


یک فروشنده فروش تنقلات منتظر مشتریان در یک منطقه متروکه از Siliguri هند پس از مقامات تحمیل مستند. DIPTENDU DUTTA / خبرگزاری گتی ایماژ

نظر: به هند می رود به مستند او و خانواده اش به دام افتاده در داخل. اما او می گوید که یک چیز خوب و کانادایی را به دنبال کت و شلوار.

که من اینجا نشسته سرگردان در هند با دو فرزند جوان و با توجه به هرج و مرج این همه گیر باعث شده است که مجبور پروازها در فرودگاه را تعطیل, من فکر کردم در مورد ارسال این پیام چندین بار طی چند روز گذشته. من متوقف شد و هر بار فکر کردن “به هر یک خود را.”

به عنوان وضعیت در آمریکای شمالی و کانادا می رود از بد به بدتر می نویسم به شما این:

پس از تماشای ده ها تن از فیلم های آنلاین از مردم در هر دو کشور کانادا و ایالات متحده و در مورد فراغت حلق آویز کردن در سواحل پارک ها و مکان های دیگر بی توجهی دولت را توصیه به خود منزوی به عنوان آنجا که ممکن است من شفاعت با هر کس با خواندن این مطلب لطفا به ماندن در داخل خانه های خود و جلوگیری از بیرون رفتن مگر اینکه مطلقا لازم است. چیدن چیپس از فروشگاه های مواد غذایی, رفتن برای پیاده روی در ساحل و یا فقط به رانندگی در اطراف به “خارج شدن از خانه برای یک بیت” است و نه لازم است و نه خوب.

به عنوان یک کانادایی از تماشای این کابوس گشوده درست قبل از چشم من, من غمگین و عصبانی در جهل است که برخی از کانادایی ها در حال نشان دادن در این فاجعه بار.

دولت کانادا انتخاب کرده است و نه نقض حقوق ما و یا اجرای خود را از قدرت و اختیارات هر کس به اقامت در داخل خانه — به عنوان بسیاری از کشورهای دیگر انجام داده اند از جمله هند است.

تا کنون دولت ما تنها با مهربانی درخواست شده است که ما خودداری از بیرون رفتن تا آنجا که ممکن است و ما به حفظ یک تا دو متر فاصله از دیگران اگر شما باید بیرون بروید. اما وقت آن است که این آزادی دور گرفته شده است به عنوان بیش از حد بسیاری از مردم نادیده گرفته اند این درخواست.

همانطور که می دانیم در آن طول می کشد تنها یک فرد آلوده به علت شیوع این ویروس مرگبار در خانه های پرستاری و مدارس و حتی تمام جوامع است.

COVID-19 واقعا به ارمغان آورد و کل جهان را به زانو درآورد به طوری کانادایی لطفا از خواب بیدار شوید این را به طور جدی. هیچ کس مصون است از این ویروس است. ما بیش از حد پشت از تبدیل شدن به بعدی چین یا ایتالیا. ما ميتوانيم خودمان را از این اگر ما بخشی از ما.

به عنوان یک پرستار که با این نسخهها کار در ساری بیمارستان یادبود من حتی نمی توانید تصور کنید که وضعیت من و همکاران دیگر روبرو هستند و در خط مقدم. به فکر می کنم که مراقبت از سلامت کارگران را به خطر می اندازند نه تنها زندگی خود بلکه زندگی خانواده خود را در روز و روز را و هنوز هم وجود دارد افراد وجود دارد که در حال نشان دادن این سطح از بی توجهی به بقیه جامعه. آن را شرم آور است و بسیار ناامید کننده است.

این زمان به قدم زدن در پارک و یا mingling با دیگران است. این زمان برای هوشیار و انجام بخشی خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس است.

در ابتدا به من اعتقاد داشت و اقدامات پیشگیرانه گرفته شده در اینجا در هند بیش از حد شدید است. من ناراحت است که تعطیلات من بود “خراب” را به عنوان من می توانم خرید بروید و یا غذا خوردن در رستوران ها. سپس در 72 ساعت اولیه خاموش شدن ناگهانی یک اعلام شده توسط نخست وزیر هند: تا اطلاع ثانوی کل کشور که قرار بود به تمام عیار اجباری مستند. این اقدامات تا به حال به منظور جلوگیری از هند از تسلیم شدن به این ویروس است. پلیس و نظامی هستند و در همه جا صرفا اجرای مستند. میلیون ها نفر از مردم در خانه هستند. خیابان ها خالی هستند. کسانی را انتخاب کنید که به ترک خانه های خود به دلایل دیگر از اورژانسهای پزشکی در حال بدحجابی جریمه و یا صحبت به آنها در حال ساخته شده به عنوان مثال تا دیگران نمی خواهد همان را انجام دهید.

لطفا همین حالا به ما آزادی در کانادا اعطا شده است. اجازه دهید کانادا تواند نمونه ای برای دیگر کشورها به دنبال دوران سخت بود. لطفا با ماندن در خانه به ایمن ماندن. این که ساده است.

Neeru مان این است که یک پرستار در ساری بیمارستان یادبود.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>