نیاز به استفاده از منابع محتاطانه در COVID-19 بحران همین حالا شروع هر طرح جدید: FM به وزارتخانه

دهلی نو ژوئن 5: وزارت مالیه خواسته است تا تمام وزارتخانه ها و ادارات نیست برای شروع هر طرح جدید در جریان سال مالی و گفت که وجود دارد نیاز به استفاده از منابع محتاطانه در پی COVID-19 بحران است.
اما بودجه برای طرح های زیر Pradhan Mantri Garib Kalyan بسته Aatmanirbhar بهارات Abhiyan بسته و هر بسته ویژه و یا اطلاعیه اختصاص داده می شود با توجه به یک دفتر یادداشت توسط این گروه از هزینه ها که می آید تحت وزارت دارایی.
همچنین طرح که در حال حاضر مورد تایید currrent سال مالی باقی خواهد ماند معلق تا 31 مارس سال آینده یا بیشتر ، این نیز شامل این طرح که در اصل تایید شده توسط گروه.
“ممکن است آن را مینماید که در پی COVID-19 همه گیر وجود دارد بی سابقه تقاضا در منابع مالی و نیاز به استفاده از منابع محتاطانه با توجه نوظهور و در حال تغییر اولویت” هزینه های بخش گفت و اضافه کرد که آن را دریافت کرده است بسیاری از طرح های جدید در اصل موافقت از وزارتخانه ها یا ادارات.
“هیچ طرح های پیشنهادی جدید برای طرح/sub-طرح باید آغاز این سال (2020-21) به جز این پیشنهاد اعلام کرد تحت Pradhan Mantri Garib Kalyan بسته Aatmanirbhar بهارات Abhiyan بسته و هر بسته ویژه/اعلام” آن را گفت.
با توجه به موجود در حال انجام طرح های این اداره گفت: در حال حاضر با توجه به موقت فرمت تا 31 مارس سال 2021 و یا تا تاریخ توصیه های 15 کمیسیون امور مالی به اثر می آیند هر کدام که زودتر.
“هیچ بودجه منتشر شد ممکن است برای طرح های هستند که در انطباق دقیق به دستورالعمل…نه باید بودجه مقررات بود در دسترس ساخته شده توسط re-تخصیص بودجه به طرح چنین گفته اند که با اضافه کردن هر گونه استثنا در این دستورالعمل نیاز به تایید از هزینه های بخش. (PTI)

مقاله قبلیMaruti کمیسیون 5 مگاوات نیروگاه خورشیدی در Gurugram
مقاله بعدیگوگل: دولت مورد حمایت هکرها هدفمند تهمت بایدن مبارزات

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>