‘نزدیک به 200 جهش های ژنتیکی شناسایی شده در رمان coronavirus’

لندن: دانشمندان را شناسایی کرده اند نزدیک به 200 جهش های ژنتیکی در SARS-CoV-2 است که باعث COVID-19 تجزیه و تحلیل ویروس ژن از بیش از 7500 نفر مبتلا به این بیماری در سطح جهان پیشرفته است که ارائه می دهد سرنخ مستقیم مواد مخدر و واکسن اهداف.
مطالعه منتشر شده در مجله عفونت و ژنتیک و تکامل مشخص الگوهای تنوع ژنوم ویروس برجسته چگونه می توان آن را تطبیق و در حال تکامل برای بشر خود را میزبان.
محققان دانشگاه کالج لندن (UCL) در انگلستان یافت می شود که بخش بزرگی از جهانی تنوع ژنتیکی SARS-CoV-2 است که در سخت ترین-آمار کشور نشان می دهد گسترده جهانی انتقال از اوایل این اپیدمی و عدم وجود single ‘بیمار صفر’ در بسیاری از کشورها.
یافته های بیشتر ایجاد می کند که این ویروس تنها به تازگی پدید آمده در اواخر سال 2019 قبل از اینکه به سرعت گسترش در سراسر جهان است.
دانشمندان شناسایی 198 جهش که به نظر می رسد به طور مستقل رخ داده است بیش از یک بار که ممکن است نگه دارید سرنخ که چگونه این ویروس است که تطبیق است.
“همه ویروس ها به طور طبیعی جهش. جهش های خود را به بد چیزی نیست و هیچ چیز وجود دارد به پیشنهاد SARS-CoV-2 جهش سریع تر یا کندتر از حد انتظار” پروفسور فرانسوا Balloux از UCL گفت.
“تا کنون ما نمی گویند که آیا SARS-CoV-2 در حال تبدیل شدن بیشتر و یا کمتر کشنده و مسری” Balloux گفت.
کوچک تغییرات ژنتیکی و یا جهش شناسایی شده بودند به طور مساوی توزیع شده در سراسر ژنوم ويروس محققان گفتند.
به عنوان برخی از بخش هایی از ژنوم تا به حال تعداد بسیار کمی از جهش های, کسانی که ناوردا بخش هایی از این ویروس می تواند بهتر از این اهداف برای دارو و واکسن و توسعه آنها گفت.
“یک چالش عمده برای شکست دادن ویروس است که یک واکسن یا دارو ممکن است دیگر نمی تواند موثر باشد اگر این ویروس جهش یافته است. اگر ما تمرکز تلاش های ما در بخش هایی از این ویروس است که کمتر احتمال دارد به جهش ما شانس بهتری برای توسعه داروهای موثر خواهد بود که در دراز مدت” Balloux توضیح داد.
“ما نیاز به توسعه داروها و واکسن است که نمی توان به راحتی طفره رفت توسط ویروس” او گفت:.
“هنوز هم وجود دارد تعداد بسیار کمی از تفاوت های ژنتیکی و یا جهش های بین ویروس ها” شرکت سرب نویسنده لوسی van Dorp از UCL اضافه شده است.
“ما متوجه شدیم که برخی از این تفاوت ها رخ داده است چند بار به طور مستقل از یک دیگر در طول دوره این بیماری همه گیر — ما نیاز به ادامه به نظارت بر این به عنوان ژنوم در دسترس و انجام تحقیقات به درک دقیقا آنچه انجام می دهند” گفت: درپ.
نتیجه اضافه کردن به بدن در حال رشد از شواهد که SARS-CoV-2 ویروس به اشتراک گذاری یک جد مشترک از اواخر سال 2019 نشان می دهد که این بود که این ویروس شروع به پریدن کرد از قبلی حیوانات میزبان به مردم است.
این به معنی آن است که بعید است بیشتر این ویروس باعث Covid-19 در انسان گردش خون برای مدت طولانی قبل از این حال محققان گفتند. (سازمان)

مقاله قبلیمرسدس بنز هند شروع مجدد تولید در کارخانه Chakan در پونا

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان