NDSU در نظر دارد تا پایان ترم آنلاین, تعویق بهار مراسم فارغ التحصیلی

FARGO — دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی دانش آموزان نمی تواند بازگشت به دانشگاه پس رخصتی بهار, پس از coronavirus نگرانی وادار به حرکت می کند کلاس های آنلاین برای بقیه ترم.

این حرکت اعلام کرد در بیانیه ای به دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان روز شنبه, مارس 21 می آید روز بعد از دانشگاه داکوتای شمالی اعلام کرد تصمیم خود را به انجام همان. NDSU اصل گفت: این امر می تواند برگزاری کلاس های آنلاین برای دو هفته شروع مارس 23 — اولین روز مدرسه پس رخصتی بهار.

در علاوه بر این به لغو چهره به چهره آموزش برای بقیه ترم بهار NDSU به تعویق افتاد و ممکن است مراسم فارغ التحصیلی به پاییز سال 2020 است.

دانشگاه نیز ادامه تعلیق از مدرسه-بودجه سفر تا اطلاع ثانوی. اعضای هیات علمی و کارکنان خواسته شده است که برای کار از خانه در صورت امکان.

NDSU درخواست تمام دانشجویان در پردیس مسکن به حرکت کردن به جز کسانی که “دلیل مشروع” باقی بماند. دانش آموزان خواسته شده است که برای رسیدن به محل اقامت و زندگی بخش به برنامه یک زمان برای بررسی خارج از خوابگاه. این مدرسه گفت: این ارزیابی امکان بازپرداخت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

خارجی درب در اکثر ساختمان های دانشگاه خواهد شد قفل شده است.

در میان دانش آموزان خواهد شد که در حال حرکت است اندرو Stoup, یک جوان 19 ساله دانشجوی سال دوم زندگی می کند که در دانشگاه-اداره آپارتمان ها.

Stoup شده است در صفحه اصلی در رزویل, Minn., پس از فرار از بهار آغاز شده و در هفته گذشته و در حالی که NDSU گفت: در کلاس های حضوری خواهد سر دو هفته پس از رخصتی بهار, دانش آموز تا به حال یک حدس است که او نمی تواند آینده را.

“دو روز پس از بازگشت من اعمال شده به جیمی جان چون من نمیفهمد من می خواهم برای ترم,” او گفت:. “همه این دانش آموزان از بازگشت از رخصتی بهار — که خواهد بود.”

بسیاری از موسسات آموزش عالی سراسر کشور در حال حاضر فقط آنلاین. بیسمارک دانشگاه ایالتی داکوتای کالج در Bottineau, Dickinson, دولت, دانشگاه, دریاچه, منطقه دولت, کالج, Mayville دانشگاه دولتی Minot State University و دره شهر دانشگاه نیز تصمیم به برگزاری کلاس های از راه دور.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>