Fonio کوچکترین ارزن دانه. “این مورد به اندازه یک قطعه از شن و ماسه. آن را بسیار کوچک” Daneen Dressler, معاون رئیس جمهور, سنگ آسیاب, گفت:. “شما باید بسیار تنگ ماشین آلات.”

سنگ آسیاب است که از بین بردن مواد خارجی از fonio و همچنین بسته بندی و ذخیره سازی و توزیع است که هیچ کار ساده Dressler گفت. این کار بخشی از یک رابطه نزدیک کار سنگ آسیاب رسمی با ترا مواد مینیاپولیس دو سال پیش.

“همه چیز ما در مواد غذایی فضا — دانه کتان, عدس, نخود — ما حمل و نقل این محصولات به سنگ آسیاب و آنها را تمیز و آنها را به مواد غذایی درجه” Malick Diedhiou کالا معامله گر ترا در مواد تشکیل دهنده گفت.

Malick Diedhiou, commodities trader at Terra Ingredients of Minneapolis. Terra Ingredient

Malick Diedhiou کالا معامله گر ترا در مواد مینیاپولیس. ترا عنصر

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

ترا مواد تشکیل دهنده تماما متعلق به شرکت تابعه و آلی/غیر GMO شعبه AgMotion تخصص غلات شرکت مستقر در مینیاپولیس. AgMotion نیز یک اقلیت ذینفعان در سنگ آسیاب است که مستقل متعلق به خانواده شرکت می باشد.

Fonio رشد کرده است در سراسر لبه جنوبی ساحل در شمال آفریقا است. این خشکسالی تحمل حدود هشت تا 10 هفته به رشد است. آن را در حال حاضر باید دست برداشت. بازار جهانی شد 673,000 تن در سال 2016.

هنگامی که تمیز با دست آن را 90 کار تمام وقت برای دو هفته متوالی برای پر کردن یک ظرف. ترا ساخته شده است یک مرکز پردازش در سنگال در آفریقا به مکانیکی ساده کار خسته کننده برداشت آرد و تمیز کردن است که مکرر در سنگ آسیاب برای بازار ایالات متحده است.

به دلیل زمین fonio که هرگز کشت در مقیاس بزرگ قبل از اینکه به زودی تبدیل خواهد شد به طور گسترده ای در دسترس مصرف کنندگان در آمریکا و مزایای مناطق توليد.

“این خیلی کوچک بازار تو رفتگی در دیوار” Dressler گفت. “اگر آن را به رقابت با هر چیزی آن را با کوینولا که در حال حاضر وارد شده است. آن را به جای برنج یا هر چیزی که به یک جزء اصلی در اینجا. این چیزی است که کشاورزان ایالات متحده در حال رفتن به علاقه مند می شود (در حال رشد) به دلیل آن بسیار کار فشرده است.”

Fonio است که در طول تاریخ مصرف عمدتا در کشورهایی مانند مالی که در آن آن را خورده است با بادام زمینی را Djouka و یا در قالب نشاسته ای سوپ زرت و یا کیک در کشورهایی مانند بورکینافاسو و گینه و نیجریه در آفریقای مرکزی است.

دانه مصرف مانند برنج یا کوسکوس. آن را فاقد گلوتن است و سرشار از پروتئین و فیبر با یک دیوانه مشخصات عطر و طعم. آن است که استفاده از هر دو در غذاهای خوش طعم و شیرین و ترویج است به عنوان آسان به هضم با شاخص قند خون پایین. مواد غذایی نویسندگان می دانم آن را به کوینولا برای قابلیت استفاده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de