ND دیوان عالی کشور تعلیق اخراج اما منتقدان می خواهید بیشتر مستاجر حمایت

“اضافی فدرال و نهادهای دولتی اعلام کرده اند سلامت عمومی در شرایط اضطراری با توجه به COVID-19 همه گیر و توصیه می شود محدود کردن تماس بین افراد” دادگاه را گفت. “این منجر به بسته شدن از امکانات عمومی از جمله courthouses. بدینوسیله دستور داد: تمام مسکونی اخراج رسیدگی و … به حالت تعلیق تا زمانی که بیشتر منظور از دادگاه است.”

روز قبل از حکم دادگاه اعتراض عمومی علیه صاحبخانه مجبور به خارج-از-کار مستاجر برای پرداخت اجاره بها در زمان و یا هزینه های اواخر و در طول همه گیر کشیده در سراسر کشور به رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم ،

تشکر. مریم Schneider D-فارگو با ارسال نامه ای به بورگوم در روز پنج شنبه و از او درخواست ممنوعیت اجاره و رهن اخراج, سلب حق مالکیت, ابزار, بسته آف, و مربوط به هزینه های اواخر و در طول بیماری همه گیر.

“از طریق هیچ گسل از خود مردم شغل خود را از دست تا به حال حقوق خود را حذف و یا کاهش می یابد و باید محدود و یا بدون منابع به مقاومت در برابر بحران” اشنایدر نوشت. “آنها در حال تبدیل به سنگ شده در مورد از دست دادن مسکن خود را و نیاز به پیدا کردن جایگزین و مقرون به صرفه پناهگاه در طول یک بیماری همه گیر و یا احتمالا تبدیل شدن به بی خانمان.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

زمانی که اشنایدر آموخته دادگاه را سفارش پنجشنبه او را تحسین حرکت می کند اما گفت: این کافی نیست.

“این است که قطعا یک حرکت مفید در بخشی از دادگاه” اما آن را نمی کند, از بین بردن اخراج, سلب حق مالکیت, هزینه های اواخر و ابزار shutoffs اشنایدر گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “این درست نیست آدرس کامل زنجیره ای از مشکلات مردم.”

Rep. Mary Schneider, D-Fargo. Tom Stromme / Bismarck Tribune

تشکر. مریم Schneider D-فارگو. تام Stromme / بیسمارک تریبون

دشت بالا نمایشگاه مسکن مرکز در گرند فرک کار کرده است به شکل یک ائتلاف مردمی به سیل دفتر فرماندار با تماس های تلفنی برای درخواست چنین ممنوعیت و این گروه قصد دارد برای ادامه تماس برای حداقل سه روز و گفت: میشل Rydz مرکز اجرایی مدیر. هدف او این است که به زور اخراج یخ که “می آید از بالا,” او گفت:.

“بورگوم می تواند قرار داده است که مهلت قانونی و کمک خواهد کرد که به از بین بردن تعداد زیادی از استرس” Rydz گفت.

North Dakota Gov. Doug Burgum in Fargo March 11 during a press conference where he addressed the severity of the coronavirus. Chris Hagen / The Forum

داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم در فارگو 11 مارس در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او خطاب به شدت از coronavirus. کریس هاگن / انجمن

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, بورگوم گفت: موضوع اخراج شد و هنوز هم مورد بحث است اما انجام نداد.

در مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz در دوشنبه 23 مارس امضا کردند که به منظور جلوگیری از صاحبخانه از تشکیل پرونده برای اخراج در دادگاه تا زمانی که این دستور لغو و یا تا زمان صلح و اضطراری که Walz اعلام شده است. مستاجران, اما هنوز هم مجبور به پرداخت اجاره خود را.

Fargo City Commissioner John Strand. C.S. Hagen / The Forum

فارگو شهرستان کمیسر جان رشته. C. S. هاگن / انجمن

فارگو شهرستان کمیسر جان رشته وجود دارد گفت: بسیاری از مسائل دیگر که مستاجرها صورت وضعیت تصحیح به رضایت او توسط چهار شنبه, مه 6 بعد از جلسه کمیسیون, او همه چیز را او “می تواند برای ارائه میزان بیشتری از تاخیر و تسکین است.”

رشته ای است که در قرنطینه به دلیل سفر اخیر به فلوریدا نیز با صدور یک هشدار شدید به منطقه صاحبخانه قصد دریافت بودجه عمومی است.

“اگر می خواهید صاحبخانه صدها هزار دلار در معافیت های مالیاتی, پس از آن من امیدوارم که همه ما با توجه به درمان مستاجران” رشته گفت. “ضمن وجود دارد بسیاری از آپارتمان از توسعه دهندگان که می توانید بسیاری, بسیاری از معافیت های مالیاتی. بنابراین من فکر می کنم که یک عنصر به وزن در حق امتیاز: چگونه آنها چگونه آنها چگونه آنها را درمان مستاجران که همه از ناگهانی بیکار و یا به چالش کشیده مالی به دلیل این بیماری همه گیر?”

مردم در این منطقه در سراسر کشور و در سراسر ایالات متحده در حال سازماندهی در رسانه های اجتماعی تحت سازمان های سیاسی مانند اجاره اعتصاب 2020 که جذب بیش از 8000 followers on Facebook. بسیاری از تماس برای مستاجران به جمعی حاضر به پرداخت اجاره در طول بیماری همه گیر.

برخی از منطقه صاحبخانه ارسال اعلامیه برای مستاجران به پرداخت اجاره بها یا هزینه های اواخر و یا حتی بدتر Rydz گفت و سپس با اضافه کردن نام سازمان است که ممکن است قادر به کمک “که مضحک است,” او گفت:.

“پیام این است که اینها مستاجران خود که دو هفته پیش آنها پرداخت اجاره ، از طریق هیچ تقصیر از خود آنها شغل خود را از دست می داد و امرار معاش خود” Rydz گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>