ND دامداران غالب در H-2A کار مورد

در سال 2018 به Kenners با موفقیت به چالش کشیده یک وزارت کار حکومت آن را عملی تر برای آنها را به استخدام یک خارجی فصلی کارگر از طریق H-2A موقت کارگران کشاورزی برنامه. این Kenners فکر می کنم این برنامه ساده می تواند برای مزارع و مراتع.

راجر کنر و دخترش اریکا و خود را چوپان Bryan Leapaldt در حال مدیریت تیم برای کننر Simmental در مرتع پرورش احشام در لیدز در شمال داکوتای شمالی.

به طور جداگانه به آنها به عنوان یک عمل تجاری غلات در مزرعه. دو شرکت مورد استخدام 10 نفر — نیم با هر یک از.

راجر و 70 و مدیریت کسب و کار کشاورزی. اریکا, 41 و Leapaldt نگه داشتن چشم خود را بر روی گاو عملیات که حدود 450 ثبت نام گاو. اریکا با تمرکز بر نژاد گزارش داده و همچنین توسعه و بازاریابی است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در مارس 2017, آنها تا به حال یک شغل. این Kenners آگهی محلی برای یک موقعیت اما قادر به پیدا کردن یک واجد شرایط محلی متقاضی حتی اگر آنها می گویند آنها پرداخت “بسیار منصفانه” و ارائه بیمه درمانی به کارگر همسر و خانواده است.

این Kenners ارسال شده در اطلاعیه ها از طریق کار خدمات داکوتای شمالی. آنها با استفاده از یک کشاورزی استخدام آژانس از نبراسکا که نمی تواند پیدا کردن کسی که برای رفتن به یک مزرعه تا کنون شمال (70 مایل به کانادا) و 30 مایل از شهر شیاطین در دریاچه. آنها پر خدمه با بازنشستگان و آموزان بالا برای مدت زمان, اما قادر به دادن همه زمان زمانی که آنها می خواستند و یا آن مورد نیاز است.

برخی از متقاضیان کار فاقد مورد نیاز مزرعه تجربه به خصوص مربوط به در حال اجرا تراکتور و دیگر ماشین آلات.

برخی به نظر می رسید به استفاده از به عنوان یک تشریفات به ماندن واجد شرایط برای مزایای بیکاری و خواهد جست و خیز مصاحبه قرار ملاقات بدون توضیح. گاو کار “بسیار دستی” اریکا می گوید و گاهی اوقات نیاز به مدت طولانی و یا ساعت های نامنظم از جمله تعطیلات آخر هفته. “هنگامی که شما در حال ساخت هی شما رو به یونجه را زمانی که آب و هوا خوب است. هنگامی که شما در حال زایمان, کسانی که گاو واقعا دیکته آنچه که روز خود را در حال رفتن به می خواهم.”

Vasyl Ryabiy (VAH-sel RI-a-bee), an H-2A visiting agricultural worker from Ukraine, mixes a feed ration before he feeds cattle at Kenner Simmental Ranch. Photo taken Jan. 31, 2020, at Leeds, N.D. Mikkel Pates / Agweek

Vasyl Ryabiy (VAH-sel RI-a-زنبور عسل) یک H-2A بازدید کارگر کشاورزی از اوکراین مخلوط خوراک جیره قبل از او تغذیه گاو در کنر Simmental در مرتع پرورش احشام. عکس گرفته شده Jan. 31, 2020, در لیدز, N. D. Mikkel کله / Agweek

H-2A موقت کارگران کشاورزی کارکنان کلاسیک آمده برای هر دو فصل تابستان و یا زمستان فصل است.

فصل زمستان مجموعه برای cattlemen, اریکا می گوید. در مورد مارس 1, این تغییرات به طور معمول به فصل تابستان بود که برای کشاورزان دانه و سفارشی combiners.

این Kenners استفاده کرده بودند H-2A سیستم به طور خلاصه در سال 2011 اما رفته بود بازگشت به کارگران محلی.

H-2A برنامه دارای تعداد زیادی از کاغذ بازی و هزینه های. اما در تابستان و زمستان چرخش اغلب کار نمی کند.

“این برنامه هم یک مشکل برای دام داری چون در تابستان وجود دارد یونجه را پرورش — هنوز همه چیز در رفتن” اریکا می گوید. تاریخ نیز طراحی شده برای کار با زمستان زایمان وجود دارد که عملیات جدا اواخر ژوئن.

یکی از کنر همسایگان — حدود 10 مایل دور — تا به حال آفریقای جنوبی H-2A کارمند برای تابستان که تا به حال خود را در خدمت حداکثر کار فصلی دوره و تا به حال به چرخش به یک زمستان موقعیت با شخص دیگری. (یک استثنا است که برای دام در محدوده مانند گوسفند و بز عملیات که مجاز به استفاده از H-2A کارگران در طول سال با توجه به یک وزارتخانه وب سایت است.)

این Kenners استخدام مرد برای “فصل زمستان” شروع Dec. 1, 2017. کارگر آمد از طریق ایالات متحده مزرعه کار, Inc., از Waynesville, N. C., و رفت و برگشت به همسایه در مارس سال 2018 است.

در ژانویه سال 2018 به Kenners آغاز شده درخواست H-2A تابستان کارمند اما در مارس 1, 2018, آنها محروم بودند. قادر به متقاعد کردن مقامات نیروی کار آنها نیاز به کارمند در طول سال آنها را به استخدام وکیل وندل V. سالن از واشنگتن دی سی به چالش کشیدن این تصمیم.

“ما تا به حال ثابت کنیم که ما تا به حال نیاز مطلق برای یک سال دور کارگر است که آن را دیوانه” اریکا می گوید. “هر کسی می داند که یک مزرعه یا یک مزرعه (می داند) وجود دارد کار انجام می شود در تمام طول سال. هنوز هم وجود دارد دانه به مسافت هنوز تعمیر و نگهداری ماشین آلات.”

مورد برنامه ریزی شده بود برای یک تلفن شنوایی قبل از ایالات متحده قاضی اداری در واشنگتن در ماه آوریل سال 2018 است. این Kenners متحمل هزاران نفر در هزینه های قانونی و زمان آماده سازی. دو ساعت قبل از جلسه گروه به نام برای حل این مورد.

وزارت کار وکلا را Kenners تابستان خود را کارگر می خواستم اما کارگر خاموش برای دو ماه متوالی در یک سال است. این Kenners اصرار بر تقسیم کردند — یک ماه هر یک در ماه نوامبر و مارس — دو ماه است که مشغول کم در مرتع پرورش احشام.

در حال حاضر کارگران می تواند اقامت در آمریکا برای سه سال تغییر فصلی در میان کارفرمایان — اما پس از بازگشت به مدت سه ماه. آنها می توانند درخواست مجدد برای ویزا خود را و می آیند اما می توان آنها را رد ویزا. ویزا را تبدیل به سخت تر با زمان مهاجرت تجدید ساختار در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

اریکا شگفتی اگر سیستم را تا کنون به طور دائم تغییر اجازه می دهد تا یک کارگر در کشور برای 12 ماه در یک زمان برای همه. “من درک نمی معوق داشتن به فصل به صداقت” اریکا می گوید.

Vasyl Ryabiy (VAH-sel RI-a-bee), anH-2A visiting agricultural worker from Ukraine, has worked at Kenner Simmental Ranch, since Dec. 15, 2019. Photo taken Jan. 31, 2020, at Leeds, N.D. Mikkel Pates / Agweek

Vasyl Ryabiy (VAH-sel RI-a-زنبور عسل), anH-2A بازدید کارگر کشاورزی از اوکراین مشغول به کار در کنر Simmental انزال پس Dec. 15, 2019. عکس گرفته شده Jan. 31, 2020, در لیدز, N. D. Mikkel کله / Agweek

در دسامبر. 15, 2019, آنها استخدام Vasyl Ryabiy در شرق اوکراین با یک خانواده جوان است. او مشغول به کار بود در یک دانه مزرعه در جای دیگر در داکوتای شمالی.

Ryabiy نشدم در یک مزرعه است اما یک نقره کسب و کار آموزش و پرورش می گوید که او را خوشحال برای به دست آوردن تجربه. “در امریکا آن را به یک سطح بالا” او می گوید: از کشاورزی است. “مزرعه در حال انجام است و در تلاش برای انجام بهترین در هر زمان. من واقعا دوست دارم که.”

راجر کنر می گوید خانواده صحبت با کنگره ایالات متحده کلی آرمسترانگ, R-N. D. در مورد بهبود H-2A برنامه. راجر می گوید او فکر می کند که کنگره اتحاد انرژی برای کمک به ایجاد قوانین ساده تر و عام.

“این نوع از نبرد دشوار اما من فکر می کنم به نقل از وزارت کار به وزارت کشاورزی” اریکا می گوید. “در حال حاضر (وزارت کار) را درک نمی کند آنچه که ما از طریق اینجا چه نیازهای ما هستند.”

یک سطح بالاتر

کنر Simmental تگزاس طولانی قوی تاریخ است.

راجر آغاز کشاورزی در سال 1963 به عنوان یک FFA عضو. او فارغ التحصیل دبیرستان در سال 1967. او در ادامه به کسب تحصیل در رشته اقتصاد کشاورزی از دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی در سال 1971. او در سال 1976 آغاز شده و فروش اصیل Simmental گاو از طریق خصوصی پیمان فروش خارج از مزرعه. آنها شروع به برگزاری عمومی سالانه تولید و فروش در سال 1996.

Kenner Simmental Ranch on Feb. 8 sold 110 bulls and 65 bred heifers at their 24th annual sale. Photo taken Jan. 31, 2020, at Leeds, N.D. Mikkel Pates / Agweek

کنر Simmental در مرتع پرورش احشام در فوریه. 8 فروش 110 گاو و 65 پرورش تلیسه در 24 سالانه فروش. عکس گرفته شده Jan. 31, 2020, در لیدز, N. D. Mikkel کله / Agweek

راجر و همسرش, Jeanette دارای سه فرزند. اریکا به دنیا آمد و در سال 1978 بود که قدیمی ترین و تنها یکی هنوز درگیر در مرتع پرورش احشام.

پدر او یک دولت FFA ستاره کشاورز و در ادامه به عنوان فینالیست برای آمریکا FFA ستاره کشاورز جایزه رقابت است. پس از به دست آوردن درجه در علوم دامی و ارتباطات در NDSU. او برای انجمن آمریکایی سويا قبل از پیوستن به مزرعه به عنوان تمام وقت در سال 2007. اریکا به تازگی به اتمام شش سال در این سازمان 17-عضو هیئت مدیره. راجر بود در هیئت مدیره در 1990s و به عنوان رئیس آن.

اریکا به تازگی ازدواج کرده تایلر Lannoye یک داروساز است که با این نسخهها کار در Belcourt N. D.

“این سخت است گاهی اوقات در خانواده ها به حفظ چند نسل رفتن” راجر می گوید. “به عنوان رشد فرزندان خود آنها باید بسیاری از فرصت های بسیاری از چیزهای دیگر که آنها می خواهند به انجام است. و رک و پوست نه هر کس را به یک کشاورز یا چوپان. آن را یک شیوه زندگی, اما آن را آسان کسب و کار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>