موقت قضائیه کمیته ملاقات در دولت و کنگره در روز سه شنبه, فوریه. 4 و حرکت رو به جلو با مطالعه آغاز شد که در پاییز گذشته در چه قانونی را تحت تاثیر قرار, دولت, اقتصاد, بهداشت, نظام حقوقی موجود و برنامه ماری جوانا پزشکی. این کمیته رئیس Rep. لارنس Klemin R-بیسمارک گفت: این امر به تولید یک گزارش از یافته های آن قبل از نوامبر. 3 انتخابات.

دو اقدامات که با هدف قانونی کردن مواد مخدر می تواند به نظر می رسد در سال 2020 اگر رای دهندگان می تواند به اندازه کافی جمع آوری امضا. دیو اوون که پیشرو در یکی از کمپین گفت: گروه حمایت قانونی ND جمع آوری شده در حدود 10-15 ٪ از بیش از 13000 امضا به آن نیاز دارد به نوبه خود در اوایل ماه جولای به دست آوردن اندازه گیری در انتخابات.

رای دهندگان را رد کرد و اوون اولین تلاش برای قانونی تفریحی در سال 2018 با اختلاف قابل توجهی. به تازگی پیشنهادی طرح شده است و دوباره پیش نویس می کند و شامل یک ارائه که قبل از پاک کردن ماری جوانا مربوط به اعتقادات.

پنج مجریان ارائه شهادت جمعه از جمله Jodi Bjornson یک وکیل از داکوتای شمالی نیروی کار ایمنی و بیمه. او گفت: قانونی تفریحی گلدان می تواند پیامدهای برای جبران خسارت کارگران.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در حال حاضر اگر یک کارگر تحت تاثیر ماری جوانا دچار آسیب در کار اختلال خواهد بود  اند باعث آسیب و کارگر نمی خواهد که زمینه را برای فایل ادعا می کنند. که می تواند بدبختانه اگر تفریحی ماری جوانا قانونی شد مگر اینکه قانونگذاران ساخته شده از قانون خاصی برای نگه داشتن زمان تنظیم در محل Bjornson گفت.

جوئل بلانچارد یک دکتر و مدیر پزشکی در سنفورد سلامت و شهادت در برخی از عوارض اجتماعی و بهداشتی و عوارض استفاده از ماری جوانا, اما او همچنین اشاره کرد که بسیار کمی سخت تحقیقات انجام شده مواد مخدر به آن دیرین وضعیت غیر قانونی. بلانچارد گفت: شواهدی وجود دارد که استفاده از ماری جوانا می تواند خطرناکی را مختل رانندگان و تاثیر منفی روی رشد مغز در افراد جوان است.

وینستون Satran یک حریف قانونی گلدان قانونگذاران گفت چند حکایت از وقت خود را به عنوان سرپرست ایالتی داکوتای شمالی زندان. او در ارتباط با ماری جوانا مربوط به اعتقادات و شيوع مواد مخدر در زندان سیستم به خودکشی مرگ دو زندانی از جمله یکی بود که “بدیهی است که بیمار روانی و همچنین یک شیطان پرست.” Satran همچنین صحبت در مورد سابق تادیبی افسر بود که قاچاق در ماری جوانا برای زندانیان و دچار افسردگی شدید به دلیل پسرش مسائل با اعتیاد است.

تشکر. استیو Vetter, R-چنگال بزرگ گفت که او نمی بینم چگونه Satran داستان های مربوط به استفاده از ماری جوانا یا سوال قانونی. Vetter اشاره کرد که این موارد به نظر می رسید بیشتر حول مسائل مربوط به سلامت روان از مواد مخدر فعالیت و یا استفاده از.

اوون نیز صحبت کرد قبل از این کمیته و تلاش برای رسیدگی به سوالات و درک تصورات غلط در مورد استفاده از ماری جوانا و پیشنهاد ابتکار. اوون را حفظ کرده است پس از مطالعه آغاز شد که جمهوری خواه به رهبری کمیته را هدایت فرایند نسبت به صدور ضد گلدان گزارش به جای تلاش برای پیدا کردن لجستیکی پیامدهای مواد مخدر تبدیل شدن به قانونی است. او گفت که او نا امید شده بود که چند تن از سخنرانان در نشست روز سه شنبه از جمله خود قادر به ارائه این کارشناس دیدگاه های این کمیته باید به دنبال.

“آنها در حال رفتن به استفاده از این [گزارش] برای قرار دادن مجلس قانونگذاری مهر از مخالفت در مفهوم قانونی” اوون گفت. “نگرش این کمیته که آنها خواستار [برای صحبت در مورد این مسئله] به من نشان می دهد ما باید 10 نفر که نمی خواهید به تعامل.”

Klemin رد اوون را ادعا کرد و گفت: این کمیته بوده است عادلانه به اون و که هر کسی می تواند شهادت نیست.

“اگر [اون] می خواهد به کسی دیگری می آیند و صحبت در مورد [لجستیکی پیامدهای] ما قطعا به آن باز اما او نیست انجام می شود که” Klemin گفت.

تشکر. شانون Roers جونز, R-فارگو گفت که او شخصا مخالف قانونی تفریحی ماری جوانا به دلیل وضعیت مبارزات با استفاده بیش از حد از “اجتماعی باده” اما او با اشاره به پیشنهاد جدید ابتکار بسیار بهتر از سال 2018 نسخه. اولین دوره نماینده مجلس گفت سهام برخی از اوون نگرانی در مورد چگونگی این کمیته انجام شده است مطالعه است.

“حتی اگر شهادت امروز بیشتر مفید… من فکر می کنم که ما از دست رفته برخی از فرصت های به نگاه به مفاهیم به جای فقط صحبت کردن در مورد اینکه آیا یا نه آن را باید و یا نباید قانونی” Roers جونز گفت. “که به تصمیم مردم در ماه نوامبر اگر یکی از دو اقدامات باعث می شود آن را در انتخابات.”

Klemin گفت که او انتظار دارد موضوع تفریحی ماری جوانا به آمده تا در این کمیته نهایی سه نشست قبل از سال 2021 جلسه قانونی.

رای دهندگان انتخاب به قانونی کردن ماری جوانا پزشکی در سال 2016 به تعجب بسیاری از قانونگذاران. یازده ایالت و ناحیه کلمبیا قانونی تفریحی ماری جوانا از سال 2012.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im