ND کشاورز tinkers با استراتژی را در محصول ذرت

سام Ongstad از هاروی در شمال-مرکزی داکوتای شمالی است که در میان صدها نفر از داکوتای شمالی کشاورزان تلاش برای حرکت بین deep freeze و thaw. این Ongstad خانواده های برخی از 800 هکتار ذرت به قبل از آنها می توانید فکر می کنم در مورد آنچه ممکن است در آینده 2020 فصل کاشت.

سام, 44, و, امی, مزرعه, در کنسرت با یک مزرعه متعلق به پدر و مادر خود بیل و آن. به طور جداگانه مادر او اجرای کشاورزی ارگانیک ویتمن در مرتع پرورش احشام در نزدیکی رابینسون N. D.

“ما عقب-محور عقب نصب شده در ترکیب این هفته و پس — امیدوارم — هفته آینده (آوریل 2) ما قادر خواهید بود به رول ذرت و برخی از” سام گفت: در یک سفر کوتاه Feb. 29 در هاروی عملیات.

نمایندگی حذف غیر رانندگی عقب دوک جایگزینی آن با یک جدید کینگ پین و محوری دستگاه و هیدرولیک چرخ موتور با شیلنگ manifolds و دریچه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

هزینه: $30,000.

سام و لایحه تولید بیشتر گندم و برخی از آنها لوبیا چیتی و حدود نیمی از دانه های سویا برای بازار دانه. آنها مشغول تمیز کردن دانه از طریق پایان ماه فوریه زمانی که برخی از کشورهای همسایه شروع به پیشرفت در ذرت.

برخی از ذرت است که در کاشی و زهکشی زمین. این Ongstads احتمالا برداشت دیگری ذرت اول بدانند که كاشي زمینه خواهد بود که ساده ترین راه برای دریافت از طریق بعد از آن در بهار است.

“نظریه خوب ما را ببینید چگونه کار می کند” او می گوید: مایکروسافت و خندان. او فکر می کند در مورد کاشت اما گفت نگرانی فوری گرفتن ذرت “در جایی دیگر از این زمینه است.”

روزانه بعد از ظهر اوج بودند و در اواسط به بالا-30s. “شما را چه می آید با آب و, اما اگر شما را انتخاب کنید, شما ممکن است انتخاب کنید مانند 15 درجه ثابت است. هنگامی که آن را گرم می کنید و آب آن را بسیار لغزنده در طول روز. آن انجماد و تبدیل به یخ. آن را خطرناک فقط به راه رفتن در سراسر حیاط.”

این Ongstads ترکیب در زمستان قبل. آنها در ترکیب حدود دو-سوم از سال 2008 محصول در ژوئن 2009. اما 2019 فصل رشد یک کتاب است.

برف در ماه آوریل است. خشک در ماه مه و اوایل ماه ژوئن است. “سپس آن را بارید برای سه هفته” سام گفت.

Sam Ongstad of Harvey, N.D., says snow has settled and melted some. He thinks about 15% of the crops in some fields have been lost on field edges. Photo taken Feb. 29, 2020, near Harvey, N.D. Mikkel Pates / Agweek

سام Ongstad از هاروی N. D., می گوید بارش برف حل و فصل شده و ذوب شده ، او فکر می کند که حدود 15 درصد از محصولات کشاورزی در برخی از زمینه ها از دست داده اند در زمینه لبه. عکس گرفته شده Feb. 29, 2020, نزدیکی, Harvey N. D. Mikkel کله / Agweek

بیش از حد خشک به اواسط ماه اوت است. جاری شدن سیل در ماه سپتامبر و 3 فوت برف در ماه اکتبر.

“من هرگز دیده می شود که برف زیادی در ماه اکتبر” سام می گوید. “آن ذوب از پایین و بالا که خوب بود چرا که آن را ذوب و ما می تواند بسیاری از دانه های سویا برداشت.”

کشاورزان جنوب دورتر بود و باران بیشتر از تابستان و آهنگ به خوبی کار می کرد که. سام شنیده است که آهنگ کار نمی کند کاملا به عنوان به خوبی در برف که در گل و لای قبل از زمستان.

“من شنیده ام یک زن و شوهر از بچه ها گرفتن (آهنگ) و قرار دادن چرخ عقب,” او گفت:. “من نمی دانم. ما فکر می کنم ما قادر خواهید بود برای دریافت بخش عمده ای از آن را با چرخ و rear-wheel-drive.”

Sam Ongstad, 44, of Harvey, N.D., recently installed a rear-wheel-drive system into his 2011 John Deere 9870 combine so he can get after the 800 acres of corn he still has in the fields. Mikkel Pates / Agweek

سام Ongstad, 44, از, Harvey M. D., به تازگی نصب شده و یک چرخ عقب-دیسک سیستم خود را به سال 2011 John Deere 9870 ترکیب بنابراین او می تواند پس از 800 هکتار ذرت او هنوز در این زمینه است. Mikkel کله / Agweek

سام گفت: Ongstads خواهد شد پس از ذرت به عنوان زمان اجازه می دهد.

این Ongstads زیادی برای انجام این کار. آنها مشتریان چیدن دانه.

کود در آینده است. و وجود دارد, مزرعه, برنامه ثبت نام.

“در بين همه چیز ما خواهید بود با ترکیب ذرت هنگامی که ما می توانیم” سام گفت.

اگر آب و هوا خوب است او می گوید: تنها در برخی از نقاط ممکن است کاشته شود. اما اگر آن را سرد و مرطوب بهار ؟

“وجود خواهد داشت مقدار زیادی بیشتر هکتار unseeded اگر که اتفاق می افتد” سام گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>