ND Dem-NPL مسائل تاییدیه برای 6 نامزد در مجازی کنوانسیون

بیسمارک — داکوتای شمالی دموکراتیک-NPL حزب صادر شده و آن تاییدیه برای شش ادارات دولتی روز شنبه, مارس 21 در مجازی دولت کنوانسیون به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

پارتی, نمایندگان رای به تایید دامپزشک شلی لنز برای فرماندار; مدیر خرده فروشی ژاک Raknerud برای مجلس نمایندگان ایالات متحده; کالج مشاور علامت Haugen برای دولت خزانه دار; سابق دولت رسمی پاتریک هارت برای دولت حسابرس; ironworker کیسی Buchmann برای خدمات عمومی کمیسیون; و تنفسی پزشک مراقبت های Travisia مارتین برای بیمه کمیسر. همه نامزدها به جز Buchmann و مارتین اعلام کرده بود نامزدی خود را حداقل یک هفته پیش.

Raknerud روبرو خواهد شد چالش اصلی از سابق آزادیخواه نامزد رولاند Riemers. جمهوری خواه امتیازهای در حال اجرا هستند برای انتخاب مجدد در تمام نژادها به جز دولت خزانه دار. جمهوری خواه officeholder کلی اشمیت تصمیم به اجرای یک پنجم ترم و دولت مظنونان حمله به دانشگاه دان جانستون و توماس Beadleare رقیب برای حزب جمهوری خواه نامزدی به جای او.

دموکراتیک-NPL نمایندگان نیز انتخاب شد مظنونان حمله به دانشگاه جاش Boschee و اموزش بوفالو هر دو D-فارگو به نمایندگی از دولت در کمیته ملی حزب دموکرات.

این حزب اعلام کرد در اوایل این ماه آن را لغو فیزیکی آن کنوانسیون به جای برنامه ریزی شده این هفته در مینت به دلیل نگرانی بیش از coronavirus. روز جمعه نامزدهای وصل مبارزات خود را از خانه های خود را از طریق خوراک ویدئویی زنده به نمایندگان در سراسر کشور. طرف قرارداد با سادگی رای گیری یک شرکت است که فراهم می کند امن رای گیری آنلاین, خدمات اجازه می دهد تا نمایندگان خود را می گویند.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دولت ایران رای دادند در اوایل این هفته به انصراف از آن خود دولت کنوانسیون با استناد به کروناویروس خطرات و در حال حاضر برنامه ای برای حمایت از نامزدها پس از 9 ژوئن اولیه.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>