ND زن و شوهر به اتهام داشتن 1.4 پوند مت دیگر مواد مخدر در بزرگراه بین ایالتی

MITCHELL, S. D. ها — داکوتای شمالی, زن و شوهر دستگیر شد 6 مارس به اتهام رانندگی را از طریق Davison شهرستان با چهار نوع از مواد مخدر از جمله 1.4 پوند مت.

روبن کروس, 37 و کلی کروز, 39, هر دو از Bottineau, داکوتای شمالی هر دو صورت چهار جنایت و دو بزه اتهامات عنوان شده علیه.

در 2:21 p. m. در مارس 6, با توجه به اسناد دادگاه یک داکوتای جنوبی بزرگراه گشت سپاهی متوقف SUV بود که سفر شمال 82 مایل در ساعت در بزرگراه بین ایالتی 90 در نزدیکی نشانگر مایل 325.

این سپاهی گفته بوی ماری جوانا در ترافیک متوقف و هر دو روبن و کلی گزارش بستری وجود دارد ماری جوانا و مقدار کمی از مت در خودرو که رانده شد توسط روبن.

هر دو دستگیر شدند و پس از یک جستجوی خودرو گفته کشف 643 گرم (یا 1.41 پوند) از مت چهار گرم هروئین هش نفت کمتر از دو اونس ماری جوانا و مواد مخدر متعلقات.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

روبن و کلی هر دو دستگیر شده و به اتهام سه فقره از در اختیار داشتن یک ماده کنترل یک کلاس 5 جنایت برای هروئین هش نفت و مت, و همچنین به عنوان بزه اتهامات عنوان شده برای ماری جوانا و مواد مخدر متعلقات. آنها همچنین به اتهام در اختیار داشتن مت به قصد توزیع است که به طور معمول یک کلاس 4 جنایت شد اما بالا به یک کلاس 3 جنایت را برای هر دو نفر زیرا آنها ادعا شده است در اختیار داشتن حداقل سه مورد مربوط به مواد مخدر در برنامه I یا II.

در مارس 10, هر دو کروزس شد 4000 دلار اوراق قرضه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>