NBA, WNBA بازیکنان لذت Michael Jordan, مستند “آخرین رقص’

NBA توییتر به دو قسمت از ESPN “آخرین رقص” مشتاق دو تا شست یکشنبه شب — یا الکس کاروسو مورد دو آتش emojis.

“بهترین 2 ساعت از قرنطینه” است که چگونه Philadelphia 76ers به جلو توبیاس هریس خلاصه آن را در توییتر.

هر دو لیکرز گارد و سابق گیر پیوست بقیه بسکتبال جهان به طور متوسط 6.1 میلیون بیننده در تمام ساعات به پخش می در ESPN و ESPN2 — برای برخی از ترین-خوش آمدید انتصاب مشاهده جمعه شب هنگامی که برای اولین بار از دو ساعت از 10-بخش مستند با تمرکز بر Michael Jordan و 1997-98 شیکاگو بولز شد.

نادر نگاهی به پشت صحنه فصل است که دربسته در محیط اردن Bulls دوم سه-ذغال سنگ نارس مستند برتر ارائه شده خوش آمدید حواس پرتی (و آموزش) در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل کرده است بسیاری از ایالات متحده, بسکتبال گنجانده شده است.

“متن نیست و من… همین حالا با من تماس… من گوش!!” توییتی یوتا جاز ستاره داناون میچل که می پوشد شماره 45 به عنوان یک ادای احترام به اردن, و, که یکی از اولین بازیکنان NBA دو تست مثبت برای coronavirus از آن او را از آنجا پاک شده است.

افتتاح بخشی از این مستند اختصاص داده شده به Scottie Pippen مشارکتهای — و خود را به جبران خسارت زده قابل توجهی احساسات در میان صفوف حرفه ای.

بر روی صفحه نمایش اردن گمان: “هر زمان که آنها صحبت می کنند Michael Jordan آنها باید صحبت Scottie Pippen.” که تا به حال کندریک پرکینز بازنشسته مرکز تبدیل NBA تحلیلگر کف عملا: “من خوشحالم MJ روشن است که او نیاز Pippen و چقدر مهم او به قهرمانی!!! گاو مورد نیاز Scottie مانند خردل سبز نیاز هام Hocks. به ارمغان می آورد یک نوع متفاوت از عطر و طعم!!!

Brooklyn Nets دامپزشک گرت معبد سابق گیر نوشت که Pippen طولانی الهام بخش او را: “من می خواستم به مانند Scottie در دادگاه است. مدافع, طولانی, ورزشی, بدون خود خواهی IQ بالا!!!”

پورتلند گارد CJ McCollum تازه انگیزه در Pippen را قانع کننده backstory: “Scottie بود واقعا مدیر تجهیزات در یک NAIA مدرسه. تمرین با تیم است. Finessed راه خود را به یک بورس تحصیلی. رفت و از 6’1-6’9… سریع به جلو. 5 انتخاب در پیش نویس است. H O F . مهم نیست که در آن شما بروید. کار بر روی بازی خود را. آنها شما را پیدا خواهد کرد.”

این مستند نیز با تمرکز بر فشار داخل گاو سازمان ناشی از Pippen هفت سال 18 میلیون دلار قرارداد. قرارداد او امضا شده در سال 1991 ساخته شده او توسط 1997-98 فصل 122nd-بالاترین پرداخت بازیکن در NBA و ششم-بالاترین پرداخت بازیکن در گاو فهرست.

“چه خواهد Scottie وضعیت به نظر می رسد مثل امروز بود ؟” فرض می Chiney Ogwumike, L. A., Sparks, star, ESPN بسکتبال تحلیلگر و فارغ التحصیل دانشگاه استنفورد در توییتر. “18 میلیون دلار در سال 1992 (سال اول خود را از معامله) همان قدرت خرید به عنوان $33,811,793.46 در سال 2020… پس در واقع آن را مانند یک صفحه 5 بازیکن NBA در 7 سال / 33 میلیون دلار+ معامله امروز…

“بازیکنان ستاره در حال حاضر که در یک سال است.”

آن را به اندازه کافی برای دریافت Ogwumike را جرقه هم تیمی و جادوگران دستیار مربی کریستی Toliver به تعجب در توییتر: “وقتی Pippen انجام audiobook?”

حرفه ای hoopers تا به حال هزاران دیگر سرگرم کننده توییتر takeaways از جمله Trae جوان خود مطمئن مجازی اظهارات در پاسخ به اردن نقل قول در مورد موفقیت انتقال از دانشگاه به جوانب مثبت: “من فکر می کنم آن را بسیار آسان است.”

موافقت دوم-سال Hawks نقطه گارد یک ستاره در این فصل: “در واقع.”

لیکرز فن های مورد علاقه کاروسو بود مات و مبهوت وحی که اردن رفت و گلف با حذفی حریف Danny Ainge در میان یک سری (یک روز قبل از اردن کاهش یافته و 63 امتیاز در سلتیکز در وقت اضافه از دست دادن): “آنها بازی گلف با هم.. در طول این سری!?” … “(I don’t care) در مورد مدرسه های vs جدید … گلف دارای مقدار زیادی از بحث در آنچه که آنها در مورد صحبت کردن؟! “آره خب.. من این بازی بسکتبال فردا…'”

پرکینز در زمان اطلاع هنگامی که اردن bristled بر روی صفحه نمایش به دلیل بولز اصرار بر محدود کردن زمان بازی پس از بازگشت او از شکسته پا خندیدن: “این نرم (بازیکنان) در امروز NBA انجام بار مدیریت!!!”

و برخی از WNBA بازیکنان یافت جوان مایکل جردن به عنوان جرقه ستاره Candace پارکر توییتی “نیمه ummm خوب است.”

همانطور که برای بحث شوند percolating در مورد اردن را در همه زمان بزرگترین پانتئون و اینکه آیا اردن موفقیت به نحوی کاهش آن توسط لیکرز ستاره LeBron James — NBA پرسنل تا حد زیادی ندارد و با داشتن آن است.

“چرا از آن است که آخرین رقص در آورده خیلی بی جا و غیر ضروری و نفرت @KingJames??” خواسته NBA قهرمان و زمان کلیپرز رنگ مفسر Chauncey Billups در توییتر. “چرا مردم فقط لذت بردن از عظمت هر دو بچه ها. من فکر می کنم MJ است (بزرگترین تمام وقت) اما @KingJames است بر تن. Rushmore آسان!!!!”

نوشت: رزمندگان rookie اریک Paschall: “من فکر می کنم این بحث بین LeBron و اردن را متوقف کند. در این نقطه همه چیز در مورد اولویت های شخصی و که شما می خواهم. یک چیز دیگر. ما نمی توانیم فراموش کرده ام در مورد اضافه کردن کوبه (Bryant)! آنها همه نوابغ! آن را بیشتر در مورد که شما می خواهم بیشتر به این دلیل که ما هرگز نمی تواند فقط می گویند یک نفر!”

بیشتر از همه دو قسمت چپ بازیکنان گذشته و حال, هاردکور, اردن عظمت و نفرت از این واقعیت است که هر کس به یک هفته صبر کنید برای اطلاعات بیشتر از docuseries.

“مایکل جردن آخرین رقص فوق العاده بود و من دوست داشتم تمام دو ساعت از آن!!” لیکرز legend Magic Johnson توییتی. “طرفداران جوان که هرگز به دیدن مایکل بازی در حال حاضر درک کنند که چرا او (بز) از بسکتبال است.”

که به نظر می رسید یک تم. Trail Blazers ستاره Damian Lillard نوشت: “مایک واقعا متفاوت بود متفاوت است.” Chimed در گریزلیز گارد Tyus جونز: “MJ راه می رفت مثل او می دانستم که او یکی است.” او گریزلیز هم تیمی Ja Morant: “آرزو می کنم من می توانم در برابر او و کوبه.”

“… و شما فقط می دانم این قراره بهتر هر قسمت” توییتی سابق گیر مورد علاقه Jamal Crawford: “ما نیاز به این!!!”

اما بیشتر از این چیز خوب خواهد شد و نیاز به صبر خیلی به غم وغصه از اردن بل. این ساحل طولانی محصول به دست آورده که یک حلقه قهرمانی با رزمندگان در سال 2018 پیوست کر یکشنبه bemoaning تاخیر در حالی که همه cooped جدا از یک دیگر در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19.

“یک هفته تمام برای یکی دیگر از قسمت… نمی خواهم من چیز دیگری را به انجام” بل نوشت.

از جمله متاسفانه هیچ بسکتبال.

“تماشای این فقط باعث می شود من می خواهم به حلقه” WNBA ستاره Arike Ogunbowale توییتی. “پروردگار لطفا التیام جهان به سرعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>