نیروی دریایی P-8Is مستقر در Ladakh

MiG-29K جت ممکن است نقل مکان کرد و به پایگاه هوایی در شمال

دهلی نو جولای 21:
نیروی دریایی هند را Poseidon 8I جنگ ضد زیردریایی هواپیما مستقر شده اند در شرق لاداخ برای انجام نظارت در امتداد خط کنترل واقعی (لاک) و برخی از آن MiG-29K جت به احتمال زیاد مستقر در کلید هوایی پایگاه های خود در شمال بخش میان مرز ردیف با چین منابع گفت: امروز سه شنبه.
این منابع گفت: برنج نظامی است و با توجه به استقرار نیروی دریایی هند را MiG-29K جت های جنگنده در یک پایگاه هوایی در شمال بخش به عنوان بخشی از تلاش ها برای آوردن در tri-خدمات همکاری در برخورد با چالش های امنیت ملی.
دریایی جت های جنگنده را تکمیل نیروی هوایی هند است(IAF) تلاش برای افزایش قابل توجهی عمیق حملات هوایی و تسلط قابلیت های آنها گفت.
در حال حاضر نیروی دریایی ناوگان حدود 40 MiG-29K جت و حداقل 18 از آنها مستقر هستند در هیئت مدیره این کشور ناو هواپیمابر INS Vikramaditya.
جنگنده ها در حال حاضر قرار است تقریبا همه خود را در خط مقدم جت های جنگنده مانند سوخو 30 MKI جگوار و میراژ 2000 هواپیما در کلید مرزی پایگاه هوایی در شرق لاداخ و در جای دیگر در طول لاک زدن یک حرکت آمد که در برابر افت از مرز ردیف با چین است. دیپلماتیک و نظامی مذاکرات بین چین و هند در حال ادامه برای تکمیل متارکه از نیروهای نظامی از تعدادی از درگیری در شرق لاداخ.
جنگنده ها انجام شده است شب زمان مبارزه با هوا گشت شرقی منطقه لاداخ در چند هفته گذشته به عنوان بخشی از آمادگی برای مقابله با هر گونه احتمالات در منطقه کوهستانی.
با نیمه دوم ماه اوت نیروی هوایی اسرائیل در حال برنامه ریزی برای استقرار پنج هواپيمايی جت های جنگنده در Ladakh بخش است که انتظار می رود به طور قابل توجهی افزایش قابلیت های مبارزه با آن. هند برنامه ریزی شده است برای دریافت دسته اول از پنج هواپيمايی جت در جولای 27.
به عنوان بخشی از آن در سطح بالایی از هوشیاری جنگنده ها نیز مستقر حمله آپاچی صهردرس به عنوان به خوبی به عنوان Chinook سنگین-آسانسور هلیکوپتر برای حمل و نقل نیروهای مختلف به جلو مکان در شرق لاداخ.
این منابع گفت: Poseidon 8I هواپیماهای نیروی دریایی اعزام شده است برای نظارت بر حرکت از نیروهای نظامی در شرق لاداخ. این دوربرد ضد زیردریایی و هواپیمای شناسایی بود مستقر در Doklam در امتداد مرز هند بیش از حد در طول 73 روز بن بست هندی و چینی سربازان در سال 2017.
P-8Is بودند مستقر شده اند و به نگه داشتن چشم در حرکت نیروهای پاکستانی پس از پولوما حمله تروریستی سال گذشته است.
در میان مرز ردیف با چین, نیروی دریایی هند روز دوشنبه و سه شنبه انجام یک مانور نظامی با US Navy carrier strike رهبری هسته ای-صفحه ناو هواپیمابر USS Nimitz در سواحل, Andaman and Nicobar Islands.
چهار خط مقدم از کشتی های جنگی نیروی دریایی هند شرکت در “PASSEX” ورزش وقتی که ما حامل اعتصاب بود و ترانزیت از طریق اقیانوس هند(IOR) در راه خود را از دریای چین جنوبی خبر داد.
یو اس اس نیمیتز بزرگترین کشتی و ورزش بین دو نیروی دریایی فرض اهمیت آن را به عنوان صورت گرفت در این میان چین تمدید نظامی ابراز وجود در شرق لاداخ و همچنین در دریای چین جنوبی است.
US Navy carrier strike گروه شامل USS Nimitz, Ticonderoga کلاس هدایت موشک رزمناو USS پرینستون و Arleigh Burke-کلاس هدایت موشک ناوشکن USS Sterett و USS رالف جانسون, مقامات گفت.
هند انجام شده مشابه تمرینات با نیروی دریایی ژاپن در ماه گذشته.
نیروی دریایی هند افزایش یافته است و آن نظارت ماموریت و افزایش تا عملیاتی استقرار در IOR در پی تلخ مرز مناقشه با چین در شرق لاداخ.
نیروی دریایی هند نیز ramping تا آن عملیاتی همکاری های دوستانه نیروهای دریایی مانند نیروی دریایی ایالات متحده و نیروی دفاع دریایی ژاپن از نظر سرعت در حال تحول منطقه ای چشم انداز امنیتی, مقامات گفت.
نیروی دریایی ایالات متحده و هند و استرالیا و ژاپن و فرانسه شده اند تعمیق همکاری متقابل آنها در IOR در نمای رو به رشد چین در تلاش برای گسترش نفوذ نظامی در منابع غنی منطقه است.
دنبال تشدید تنش بین هند و چین در شرق لاداخ دولت قرار داده و تمام نیروهای سه کرده است. نیروی دریایی هند خواسته شد به افزایش آن هشدار-سطح در IOR که در آن نیروی دریایی چینی شده منظم پیشتاز. (PTI)

مقاله قبلیهندی, زنان کریکت تیم نیش ترمزی میزند از پیشنهاد انگلستان تور: گزارش
مقاله بعدیکنگره از دست دادن رهبران را تبدیل به حزب توییتهایی: BJP

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>