Navjot سینگ Sidhu دیدار سونیا, Priyanka

دهلی نو Feb 27: در میان گزارش از تفاوت با, Punjab وزیر Amarinder سینگ کنگره رهبر Navjot سینگ Sidhu در روز پنج شنبه گفت: او ملاقات رئیس حزب سونیا گاندی و پریانکا گاندی Vadra اینجا و یک “بیمار شنوایی”.
در یک بیانیه Sidhu گفت: او به نام “حزب فرماندهی عالی” به دهلی نو و که او مطلع دو رهبران ارشد یک نقشه راه برای “احیای” کنگره-حکومت دولت “به آن بکر شکوه”.
او گفت: او ملاقات کنگره دبیر پریانکا گاندی در تاریخ 25 فوریه برای 40 دقیقه در محل اقامت خود.
روز چهارشنبه او ملاقات کنگره رئیس جمهور و دبیر کل در 10 Janpath برای بیش از یک ساعت.
“من یک بیمار شنوایی و مطلع و آنها را از وضعیت حاکم در پنجاب همراه با نقشه راه به معاد و احیای پنجاب به بکر آن ، این نقشه راه من را ادامه با محکومیت چند سال گذشته در دولت و حوزه عمومی پشتکار” Sidhu گفت.
در این جلسه می آید در میان گزارش که Sidhu که استعفا داد و به عنوان یک وزیر در دولت پس از Lok سبها سنجی ناراحت است با پنجاب وزیر و اختلاف با او بر سر برخی از مسائل.
Sidhu ساخته شده بود یک ستاره مبارز توسط کنگره در اخیر دهلی مجمع انتخابات اما او غایب بود از مبارزه. حزب جلب خالی در انتخابات است. (PTI)

مقاله قبلیSP MP اعظم خان, همسر, پسر منتقل شده به سیتپور زندان Akhilesh آنها را ملاقات
مقاله بعدیهند”s سالانه دفاع صادرات به لمس تومان 35,000 cr توسط 2024: Rajnath Singh

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>