Navin بازديد هند بین المللی زعفران کشمیر مرکز تجارت

Principal Secy Agriculture Production Deptt Navin K. Choudhary during visit to Saffron Trade Centre at Dussu in Pampore.
اصل نقد و کشاورزی تولید Deptt نوین K. چودری در طول سفر به مرکز تجارت زعفران در Dussu در Pampore.

Excelsior خبرنگار
PAMPORE, جولای 12: اصلی وزیر کشاورزی و بخش تولید و دولت کومار Choudhary امروز در بازدید از هند بین المللی زعفران کشمیر مرکز تجارت (IIKSTC) در Dussu Pampore و بازرسی عملکرد واحد در اینجا.
مدیر جهاد کشاورزی کشمیر الطاف Aijaz Andrabi مشترک مدیر جهاد کشاورزی فرمت Chowdhary محمد اقبال و سایر افسران این اداره به همراه اصل ،
اصلی وزیر در بازدید از بخش های مختلف IIKSTC و جریان توسط مدیر کشاورزی در مورد امکانات مختلف در دسترس وجود دارد برای حفظ درجه بندی پردازش و بازاریابی زعفران. او در عین حال دقیق و تعامل با ماموران از مرکز.
او گفت که این مرکز یکی از بهترین در آسیا قاره است که تمام مجموعه به ارائه تکنولوژی برش لبه برای احیای صنعت زعفران در منطقه است. او کارگردانی افسران به سازماندهی و آموزش های آگاهی در میان تولید کنندگان زعفران در IIKSTC به طوری که آنها به طور کامل آشنا با آخرین روند بازار در سطح ملی و بین المللی.
در طول تعامل با نمایندگان زعفران تولید کنندگان اصلی کار آنها اطمینان داد که همه خواسته های خود و مسائل خواهد بود خطاب در اولین.
“این IIKSTC استقرار ثابت خواهد کرد که به یک تعویض بازی در احیای سنتی زعفرانی بخش در دره به این اطمینان خواهد داد که زعفران تولید شده در اینجا به فروش می رسد مدرج و وارداتی به کشورهای مختلف در یک کل و شفاف صورت رایگان بدون هیچ زحمتی. زعفران خواهد بود مهر و موم شده و گواهی شده در اینجا خواهد شد که یک علامت تجاری برای کشمیری زعفران.”, اصل کار تأکید کرد.
مدیر جهاد کشاورزی مطمئن باشید که هر امکان پشتیبانی و تخصص فنی ارائه خواهد شد به تولید کنندگان زعفران توسط وزارت جهاد کشاورزی.
Pertinently ملی زعفران ماموریت پروژه به ارزش تومان. 400 کرور روپیه بوده است تحریم توسط دولت هند برای احیای زعفران محصول در J&K که آغاز شده بود در سال 2010 و راه اندازی از IIKSTC یکی از اجزای مهم این ماموریت است.

مقاله قبلیKishtwar Admn شروع به کار بر روی تنوع زیستی, ثبت نام
مقاله بعدی11-روز کودک در میان 8 مرگ در دره, J&K شمارش 180

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان