گارد ملی برای انجام یکی دیگر از توده coronavirus آزمون در گرند فرک

آغاز و در ظهر, اعضای گارد خود را به آزمون در روز پنج شنبه 23 آوریل در تماس نزدیک از LM قدرت باد کارکنان که مورد تایید شده از COVID-19 بیماری ناشی از یک رمان coronavirus و کارکنان در J. R. Simplot شرکت. آن را در حال حاضر مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم در بخشی از این دو گروه است.

این طرح برای پنج شنبه را “توده تست رویداد” است و اساسا شبیه به یکی از اعضای گارد انجام شده در هفته گذشته که در آن آنها مورد آزمایش قرار 426 نفر در LM این کارخانه در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 29.

که آزمون اتفاق پس از داکوتای شمالی وزارت بهداشت کارکنان شروع به مشکوک یک “خوشه” از موارد در کارخانه پس از چند LM کارکنان آزمایش مثبت برای این ویروس در یک دوره کوتاه از زمان.

بین هفته گذشته جمعی از آزمون و آنهایی که انجام شده توسط Altru سیستم بهداشت 128 افرادی که در ارتباط با این گیاه دارای آزمایش مثبت است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

سرگرد ژنرال آلن Dohrmann گفت: گارد ملی در حال برنامه ریزی برای آوردن بین 700 تا 800 تست به چنگال بزرگ در روز پنج شنبه با امید از تشخیص هر مورد جدید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه دولت استراتژی مشغول به کار هستند.

“همانطور که ما در جمع آوری این اطلاعات ما می توانید شروع به دیدن جایی که این لینک ها شاید بین موارد” Dohrmann گفت: در طول دولت روزانه COVID-19 کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, مارس 21. “اطلاعات بیشتر ما می توانید دریافت کنید به کشف کردن در مورد که در آن این گسترش می گذرد بنابراین ما می توانیم جلوتر از آن سریعتر ما می توانید ضرب و شتم به آن نقاط داغ مانند ما تا به حال در گرند فرک.”

او گفت: گارد ملی شده است در “هماهنگی” با رهبران شهر و بخش بهداشت محلی.

Dohrmann گفت که او فکر می کند دولت بوده است “بسیار فعال” با LM قدرت باد شیوع. او اشاره کرد که توده تست انجام شد و در مدت کوتاهی پس از این موارد مثبت بودند کشف شده در کارخانه به عنوان مهم گروه-چنگال بزرگ شهرستان رهبران دولت بهداشت و درمان, مقامات گارد ملی و رهبران از LM و جنرال الکتریک-همه با هم کار می کرد به سرعت.

“ما تا به حال از طریق درایو تست بر روی زمین تست بخش بزرگی از نیروی کار خود را علامتی تماس نزدیک خانواده, تماس با ما و بدون علامت (مخاطبین),” او گفت:.

Dohrmann گفت: به دلیل گارد ملی و وزارت بهداشت نمی بازگشت به انجام آزمایش در روز بعد بود برای به دست آوردن یک ایده بهتر از چگونگی بیماری پخش شد. به گفته کارشناسان حدود هفت تا 10 روز بعد از آن خواهد بود, بهترین های اضافی تست, او گفت:.

“اگر شما واقعا می خواهید برای دریافت یک نمونه از اینکه چگونه این بیماری در حال گسترش است شما باید آن را کمی از زمان” او گفت:. “اگر ما رفت تا روز بعد ما ممکن است به همان نتایج. اما شما صبر کنید هفت تا 10 روز در خارج وجود دارد, شما یک ایده بهتر از چگونه این بیماری در حال گسترش در سراسر کسب و کار و به طور بالقوه در سراسر جامعه.”

Grand Forks شهردار مایک براون مشخص پیگیری آزمون به عنوان لازم و پیشگیرانه.

“علاوه بر این نظارت از طریق این تست به ما کمک خواهد کرد بهترین درک و کاهش جامعه گسترش,” او گفت:.

LM و Simplot هر دو بسته شده و فعلا برای تمیز کردن. Simplot رهبران گفت: در آوریل 21 که هیچ کارکنان وجود دارد که تست مثبت باشد. LM در مورد استخدام 880 نفر در گرند فرک و Simplot استخدام حدود 400.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>