ملی سیاه Grads کمک هزینه تحصیلی به دو رودخانه-منطقه دانش آموزان با هدف برای پزشکی حرفه

دو Riverside County فارغ التحصیلی دبیرستان سالمندان که قصد استخدام در مراقبت های بهداشتی در حال دریافت کمک هزینه تحصیلی از ملی, سیاه Grads از طریق کمک مالی از UnitedHealthcare.

آنها عماری جنکینز ارشد در John W. شمالی دبیرستان در ریورساید و سرایا Kinslow ارشد در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس دبیرستان در تاج.

ملی سیاه Grads محلی سازمان غیر انتفاعی است که جمع آوری کمک های مردمی و توزیع بورس های تحصیلی به جوانان منطقه با توجه به انتشار اخبار.

رئیس گروه مالی واحد Theandrea Coleman, شبکه, مدیر برنامه, برای UnitedHealthcare و او به ارمغان آورد این ایده حمایت از ملی, سیاه Grads به مراقبت های بهداشتی شرکت.

  • سرایا Kinslow ارشد در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس دبیرستان در تاج. دریافت یک 2020 بورس تحصیلی از ملی, سیاه Grads از طریق کمک مالی از UnitedHealthcare. (عکس از تیفانی Kinslow)

  • عماری جنکینز ارشد در John W. شمالی دبیرستان در کنار رودخانه دریافت یک 2020 بورس تحصیلی از ملی, سیاه Grads از طریق کمک مالی از UnitedHealthcare. (عکس از James Jenkins Sr.)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

جنکینز یک افتخارات دانش آموز پذیرفته شده به UC سن دیگو شیمی برنامه. او قصد دارد در نهایت به کسب درجه دکتری و کار در بهداشت و درمان صنعت خدمت کمتر جوامع با توجه به انتشار اخبار.

برای Jenkins, رویای یک حرفه ای پزشکی رشد از آسیب پیش از آن در زندگی خود را که او را مجبور به فیزیکی و توانبخشی. او به یاد می آورد که چگونه بعد در طول زندگی حرفه ای اش به عنوان یک track-and-field ورزشکار, او شروع به درک بیشتر به طور کامل نوتوانی کمک به او داده شده بود, و چگونه است که او را سوار اولیه در علم به سوی او بالا مدرسه پزشکی ورزشی برنامه با توجه به انتشار اخبار.

Kinslow حضور خواهد کال پلی پومونا و عمده در شیمی, هر چند او نیز پذیرفته شده است در جاهای دیگر از جمله هوور در دانشگاه آلاباما. او قصد دارد یک حرفه ای پزشکی با تمرکز بر قلب و عروق با توجه به انتشار اخبار.

او مشاهده اعضای خانواده که به بیماری ناتوان کننده و مزمن بیماری به عنوان او رشد می کند. او علاقه مند است در مورد یادگیری و کار با فن آوری جدید پیشرفت در پزشکی و پل کسانی که با درمان های طبیعی, با توجه به انتشار اخبار.

به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ملی سیاه Grads تا به حال برای تجدید نظر در آن معمول end-of-the-school-رویدادهای سال, یک صبحانه که در آن کمک هزینه تحصیلی تعلق می گیرد و یک مراسم فارغ التحصیلی در Cal State San Bernardino ورزشگاه. صبحانه ممکن است هنوز هم برگزار می شود در تاریخ بعد اما آن را احتمالا ممکن است به برگزاری مراسم فارغ التحصیلی با توجه به انتشار اخبار.

برای کسب اطلاعات در مورد ملی سیاه Grads, رفتن به nationalblackgrad.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>