ناندید Gurdwara بسته, 91 بیشتر تست +ve

AURANGABAD/ CHANDIGARH, آوریل 1:
مقامات محلی مهر و موم شده ناندید را Hazur صاحب Gurdwara امروز ساعت قبل از پنجاب گزارش داد که 91 بیشتر افرادی که در بازگشت از حرم در ماهاراشترا تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.
تا کنون 197 زائران از 3,500 آورده از ماهاراشترا Gurdwara میان جنش سایت در سیک باید قرارداد عفونت به گفته مقامات امروز.
بازگشت زائران تشکیل بخش عمده ای از 105 تازه موارد گزارش شده در پنجاب امروز.
197 ناندید زائران هستند و یک سوم از 585 تایید Coronavirus موارد گزارش شده تا کنون در پنجاب. با در نظر گرفتن 20 مرگ و میر و افرادی که بهبود آنها نشان دهنده حدود 40 درصد از “فعال موارد” در دولت است.
در کشور همسایه Haryana, 18 ناندید زائران در قرنطینه, مقامات گفت.
حدود 4000 زائران از پنجاب تا به حال باقی مانده رشته برای حدود یک ماه در Hazur صاحب Gurdwara در ناندید با توجه به این مستند در سراسر کشور برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.
Gurdwara لنگر صاحب در همان محل که در خدمت مواد غذایی به تمام بازدید کنندگان نیز بسته شده اند به گفته مقامات در ناندید.
“منطقه و مدنی مقامات رسیده Gurdwara در صبح امروز و کارگردانی آن بسته می شود و لنگر خدمات بود متوقف شد” gurdwara سرپرست Gurvinder سینگ Wadhwa گفت.
زائران رفتن به پنجاب ساخته شده بود توقف در ایندور یکی از این کشور بدترین coronavirus متاثر از شهرهای بیلوارا و هنمانگڑھ در راجستان و باتیندا با توجه به gurdwara کارمندان.
بابا Balwinder سینگ از لنگر صاحب وجود دارد گفت: هنوز در مورد 175 نفر از کشورهای مختلف در این مجتمع است.
در پنجاب Shiromani Akali Dal خواسته Amarinder سینگ به عذر خواهی به جامعه سیک برای “mismanaging” بازگشت زائران از ناندید.
غمگین رهبر Sukhbir سینگ Badal خواستار آن شدند که پنجاب وزیر بهداشت Balbir سینگ Sidhu باید اخراج برای “شکست” برای اطمینان از حجاج ایمنی.
در یک ویدئو کلیپ های Akal تخت jathedar Harpreet سینگ امروز ادعا کرد که یک توطئه وجود دارد به “malign” سیک ها فقط به عنوان مسلمانان بودند پس از Tablighi Jamaat قسمت.
مرجع توسط امریتسار-بر اساس jathedar بود به Tablighi Jamaat جماعت در دهلی نو در ماه مارس است. صدها نفر از افرادی که شرکت کردند و سپس بازگشت به خانه های خود در سراسر کشور در حال آزمایش مثبت است.
“این است که تبلیغ به عنوان اگر تخت روپیه Hazur صاحب شد به کروناویروس و این افراد انجام آن با آنها به پنجاب” او ادعا.
“این یک توطئه” به jathedar گفت.
Harpreet سینگ گفت: وجود شکایت در مورد قرنطینه ترتیبات ساخته شده برای آنها و خواست پنجاب وزیر Amarinder سینگ برای تنظیم همه چیز درست است.
“ظاهر در امریتسار که در آن برخی از زنان شکایت دارند که آنها در حال گرفتن آب برای نوشیدن. برخی از آنها نگهداری در ‘deras’ است که در برابر احساسات خود را. به نظر می رسد این بی مسئولیتی در بخشی از دولت است,” او گفت:.
او گفت: دولت باید تماس Shiromani Gurdwara Parbandhak کمیته (SGPC) برای تنظیم اقامت و وعده های غذایی برای قرنطینه حجاج.
Amarinder سینگ خواسته است مردم نباید نگران ناگهانی سنبله در موارد گفته بسیاری از موارد جدید هستند افرادی که از کشورهای دیگر.
دولت در حال حاضر در دستور 21 روز قرنطینه برای افرادی که از خارج. (PTI)

مقاله قبلیمجاز ممنوع فعالیت
مقاله بعدیمستند تمدید تا مارس 17; ممنوعیت کامل سفر هوایی, قطار, بین دولت های حمل و نقل

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>