نانایمو تیم بیس بال مردد به استفاده از دو نام — NightOwls, Nanaimo میله


جدید WCL تیم بیس بال در نانایمو می شود دو نام — NightOwls و میله ها — در اشاره به فرهنگی و تاریخی اتصال به شهر و منطقه است.

تیم خیلی خوب بود آنها به نام آن دو بار.

حفر عمیق به این منطقه تاریخی و فرهنگی, ریشه های, جدید, West Coast لیگ بیس بال تیم در نانایمو خود پرده برداری کرد, کشباف, طرح رنگ آرم و نام در یک شنبه شب در جریان رویداد معرفی جهان به نانایمو NightOwls و نانایمو میله های زندان.

این NightOwls خواهد بود که تیم اصلی نام نود 1920s جغدها یک سلسله تیم بیس بال که برنده سه منطقه ای مسابقات در چهار سال. علاوه بر این از ‘شب’ به نام به رسمیت شناختن این شهر سرمایه گذاری $1.1 M در روشنایی به Serauxmen ورزشگاه.

“بدون چراغ وجود دارد هیچ تیم گفت:” جیم سوانسون این NightOwls’ جنرال موتورز و شریک مدیریت در ویکتوریا HarbourCats.

“خاکستری جغد در Snuneynuxw اول ملت هاو روایات قومی است یک مسنجر با یک خط. آرم قوی آن شدید.”

این تیم را با استفاده از NightOwls برای هر شب بازی با نانایمو میله استفاده می شود برای هر بعد از ظهر بازی — خانه یا دور.

“ما میخوایم نگاهی به نانایمو میله های اطراف به هر road شهرستان در لیگ. آن را به تبدیل شدن به چیزی. و این چیزی است که نانایمو شناخته شده است, راست? مردم که نمی دانند نانایمو حداقل دانم چه نانایمو بار است. و چه کسی دوست ندارد یک نانایمو, بار, دیگر از بیماران دیابتی?” سوانسون دست هایش را در حالی که اشاره به وجود گلوتن و شکر-گزینه های رایگان.

این تیم با همکاری صرفه جویی در مواد غذایی به انبار خانه خود امتیازات و آنها را در جاده ها با هدف حصول اطمینان از تمام WCL تیم نانایمو بارها در خود سازش است.

کارتونی آرم منحط دسر می ایستد به عنوان یک همزیستی مقابل NightOwls, لوگو, جدی, همه کسب و کار نمایندگی از گونه های بومی این منطقه است.

تیم رنگ خواهد بود و نیروی دریایی آبی و طلایی و سفید با کیت صفحه اصلی همه مجموعه سفید با ‘NightOwls’ اسکریپت در سراسر قفسه سینه و یک جاده با شلوار خاکستری و نیروی دریایی-اولیه تاپ و ‘نانایمو’ در حروف.

این باشگاه تا به حال 123 پیشنهادات مختلف برای نام از جمله دژهای هیزم, نشینان, شور, hairy anal, Serauxmen و Geoducks. در علاوه بر این به میله ترین ارسالی برای تغییرات زغال سنگ کارگران معدن Buccaneers یا دزدان دریایی اما دومی نام گرفتند و در حال حاضر در حال استفاده توسط یک تعداد از تیم محلی.

“نامگذاری شده است بخشی از سرگرم کننده گفت:” سوانسون. “شما می خواهید به درگیر در این نوع از فرایند است که بخشی از سرگرم کننده است. این است که واقعا سرگرم کننده فرایند توسعه آنچه که ما فکر می کنم خواهد بود شایسته دشمن و رقیب برای HarbourCats در اینجا در جزیره ونکوور.”

سوانسون بخشی از مالکیت است که با تاسیس HarbourCats در سال 2012.

اصلی جغدها موفق به کسب اولین قهرمانی در سال 1921 ؛ NightOwls آغاز خواهد شد بازی در تابستان 2021, 100 سال بعد.

آنها خواهد بود که 13 تیم در WCL — که تشکیل شده است صرفا از دانشگاه یا کالج بازیکنان حرفه ای آرمان و ویژگی های تیم مانند HarbourCats کلونا شاهین واشینگتن زنگ پورت آنجلس چپی, Portland, ترشی, Walla Walla, شیرینی و Yakima دره Pippins. وجود دارد فقط خجالتی از 50 لیگ آلوم در MLB فهرست اسامی این سال است.

این NightOwls پر طلسم خواهد شد به نام “نی-te” (تلفظ Nate) پس از دیرین نانایمو شهردار فرانک نی رنگارنگ سیاستمدار که در خدمت به 21 سال است. این ‘دزدان دریایی شهردار بود و علاقه پانسمان مانند یک دزد دریایی برای رویدادهای مختلف و یک قهرمان تحرک حقوق کودکان به تصویب رسید از ریشه های قومی بود و بسیار فعال در زمینه ورزش و خدمت به عنوان یک RCAF خلبان در جنگ جهانی دوم است.

وجود دارد یک مجسمه از نی که در سال 1992 در شهر اسکله.

کالا برای هر دو NightOwls و میله در حال حاضر در دسترس در تیم وب سایت nanaimonightowls.com همراه با تعداد محدودی از فصل بلیط برای صندلی در بازسازی جایگاه بخش از Serauxmen ورزشگاه.

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>