‘Namami Gange’ بهبود کیفیت آب از Ganga: شاه

دهلی نو Mar 13:
دولت مرکزی ‘Namami Gange’ ماموریت بهبود کیفیت آب از رودخانه Ganga, اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah گفت: در روز جمعه.
شاه گفت: این پروژه برای تمیز کردن Ganga که یکی از مهم ترین رودخانه های این کشور موفقیت آمیز بوده است و دولت خواهد شد راه اندازی طرح های مشابه برای تمیز کردن رودخانه های دیگر در این کشور در هماهنگی با دولت مربوطه دولت.
شاه در سخنرانی خود در مراسم دریافت کنندگان ‘Ganga Aamantran Abhiyan’ یک ماه اکتشافی باز-آب قایق سواری و قایقرانی اعزامی پوشش 2,510 کیلومتر از Devprayag در Uttarakhand به Ganga ساغر در غرب بنگال.
این رویداد برگزار شد از اکتبر 10 تا 12 نوامبر سال گذشته و پرسنل از سه نیروهای مسلح — ارتش, نیروی هوایی و نیروی دریایی شرکت در, قایق سواری و قایقرانی آگاهی درایو است که با هدف گسترش آگاهی در مورد اهمیت و تاریخچه رودخانه در میان مردم است.
ما احتمالا فراموش کرده بود برای حفظ و محافظت از Ganga است که مانند مادر ما در طول سال. اما Namami Gange ماموریت راه اندازی شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در سال 2014 به ارمغان آورده است در مورد بسیاری از تغییر در کیفیت Ganga آب شاه گفت.
افرادی که بازدید ‘kumbh mela’ برگزار شد Prayagraj سال گذشته تحمل شهادت به این واقعیت است, او گفت:.
شاه گفت: هدف مختلف Ganga ماموریت این است که به اطمینان حاصل شود که افراد آگاه در مورد زیست محیطی و فرهنگی و تاریخی این رودخانه است.
ما باید آموزش و آگاهی کودکان در گروه سنی 15 سال مورد Ganga و اهمیت آن و خواهیم دید که این کودکان بیش از 60-70 سال را به خود قادر به حفاظت از رودخانه, او گفت:.
ما نیاز به اطمینان حاصل شود که قوی گام در این جهت و ما را مجبور به قطع سر ما در shame با توجه به این واقعیت است که Ganga است آلوده به شاه گفت.
او گفت: دولت و اختصاص بودجه به ارزش 28,000 تومان کرور روپیه برای تمیز Ganga ماموریت داخل و خارج از 310 طرح های پیش بینی شده در زیر این 116 تکمیل شده است.
در سخنرانی خود در این رویداد اتحادیه جال شاکتی وزیر Gajendra Shekhawat گفت: Ganga امروز یکی در میان ده ترین و تمیزترین رودخانه های جهان و تلاش های قرار داده شده توسط دولت مودی بیش از پنج سال گذشته با مته سوراخ نتایج خوب است. ما در حال کار بر روی یک ماموریت حالت برای پنج سال گذشته در این موضوع تحت رهبری مودی Shekhawat گفت. (PTI)

مقاله قبلیUnadkat آتش سوزی Saurashtra به ازدواج Ranji جایزه عنوان ارائه در روز آخر دوباره
مقاله بعدیJ&K برنده طلا و نقره در برف بیس بال C’ship

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>