مایرز: حتی در یک بیماری همه گیر در این بیماران هنوز هم مردم

درد قفسه سینه در آمد به طور ناگهانی در 8:30 در غیر این صورت عادی روز هفته صبح در حالی که انجام این کار چیزی شدید تر از قرار دادن مرغ در اجاق گاز کند. درد و درد مشترک هستند زمانی که شما بیش از 50 اما هنگامی که سازمان دیده بان اپل نشان داد خونتان را افزایش ضربان قلب و تنفس شد زحمت کشیده یک زمان کوتاه بعد وضعیت به سرعت تلقی جدی تر است.

“من شما نیاز به در” به من گفت: پسر من 20 و ما سوار بر 20 دقیقه سفر به نزدیکترین اورژانس است که بخشی از بیمه ما شبکه. من سعی کردم به آرامش است. ضربان قلب نوسان قفسه سینه هنوز در حال ضربه زدن با نوک تیز درد. من هم سعی کردم به فکر می کنم آنچه که من ممکن است پیدا کردن در یک بیمارستان در این زمان بیماری همه گیر.

مرکز پزشکی تا به حال سه به وضوح مشخص شده ورودی. دو نفر از آنها — برای تولد, مرکز و یکی از با “اورژانس” در رنگ قرمز پررنگ نامه ها — استاندارد بودند. سوم درب تعیین شده فقط برای کسانی که با COVID-19 علائم جدید بود.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من با درد قفسه سینه و ضربان قلب من است, خونتان,” من گفت:, من ماسک های پارچه ای به صحبت می کنند بیشتر به وضوح و به چند نفس عمیق بود که تبدیل شدن به بیشتر به چالش کشیدن.

اورژانس بود و در غیر این صورت خالی. میز همراه پوشانده بود سر تا پا در تجهیزات حفاظت شخصی که باید شده اند و انتظار می رود در این زمان از احتیاط شدید در تجهیزات پزشکی.

“لطفا در آنجا ایستاده آقا” گفتند: اشاره به یک سری از نایلون طناب مانند شما می بینید در حالی که در خط برای بلیط های فیلم. “من شما نیاز به قرار دادن ماسک خود را به عقب و قرار دادن این یکی بیش از آن” بود که من دست دوم facemask.

بسیار برای تنفس آسان است.

چک در فرآیند شامل چندین سوال در مورد COVID-19 علائم (none) و قرار گرفتن در معرض به کروناویروس (هیچ که من می دانم — ما شده ایم ماندن نزدیک به خانه). به عنوان من در نهایت نشان داده شده است به یک اتاق کوچک با یک تخت و یک دیوار شیشه ای من دور دیگری از سوال در مورد تب, سردرد, سرفه های خشک و غیره. هنوز هم هیچ کدام. و هنوز هم بدون توجه به حمله قلبی ممکن است در حال پیشرفت است.

یک پرستار وارد اتاق بعد از چند دقیقه به اعضای حیاتی و موثر بدن و شروع یک نوار قلب. او چه می تواند بهترین توصیف به عنوان دنده غواصی با یک بسته بر پشت او ایجاد فشار هوا است که از طریق سیاه و سفید لوله فرستاده فیلتر هوا به یک ماسک شفاف پوشش سر خود را. او اگر دور. ضربان قلب آرام. قفسه سینه هنوز صدمه زدن به. سخت به تنفس از طریق دو ماسک.

به تنهایی در اتاق من شنیده ام صدای آمدن بیش از بلندگو. “شما می توانید انتخاب کنید تا تلفن پشت سر شما ؟ دکتر می خواهم با شما صحبت می کنند.” حتی پس از رانده شدن به بیمارستان در ترس و درد من از راه دور بازدید از یک دکتر به احتمال زیاد نشستن در یک صندلی بیش از 20 فوت دور اما نه از آمدن به سمت من از دیوار شیشه ای.

در کل من وجود دارد به مدت چهار ساعت. من خون کشیده شده بود دو بار. من تا به حال دو EKGs و یک chest X-ray انجام شده همه بدون خروج از تخت. من متوسط و فشار خون گرفته شد بیش از یک بار. وقتی که من پرسید که برای استفاده از سرویس بهداشتی یک نوع قابل حمل outhouse بود چرخ به اتاق کوچک برای ترس از من گسترش میکروب ها به واقعی حمام کردن سالن. من تو را دیدم یک پرستار در ژاک کوستو کت و شلوار و به او صحبت کرد از طریق دو لایه از ماسک. یک دکتر به من صحبت کرد از طریق تلفن سه بار. من هنوز هیچ ایده آنچه که او مانند نگاه.

من احساس مثل من یک ویروس های بالقوه تهدید و یک شخص با یک مسئله پزشکی دوم.

من نه یک حمله قلبی. من نبض نرمال بیش از چند ساعت بعد. درد قفسه سینه به آرامی رفت بیش از روز بعد یا بیشتر. هیچ یک از این آزمون ها می تواند توضیح دهد که مشکل گذشته از نرمال اضطراب است که نمی تواند غیر معمول در این بی سابقه ترین زمان. دکتر از طریق تلفن به من گفت که من درست توسط در آینده فقط به امن است.

من و پسر من را تا در میان مه و برف squall و ما را از خانه در سکوت جایی که من استراحت برای چند ساعت هنوز هم مطمئن نیستید در مورد تمام مصیبت. پس از برخی از زمان به فکر می کنم آن را بیش از من باقی مانده بود را با برخی از ایده های برای مراقبان و کسانی که نیاز به مراقبت.

اگر شما با داشتن یک موضوع پزشکی با تمام معنی رفتن به یک کلینیک یا بیمارستان. کاهش ضربات مغزی و سرطان انجام نمی شود در یک زمان از همه گیر. اگر شما را یک توده یا درد غیر قابل توضیح معاینه شوید. بهترین چیزی که من تجربه در این برنامه ریزی نشده ماجراجویی بسیار کمی صبر کنید زمان به عنوان بیمارستان بازدید کردم نگاه شبیه به یک بسیار تمیز شهر ارواح.

اگر شما یک حرفه ای پزشکی مشغول به کار در خط مقدم در این ترسناک و نامشخص زمان به شما برکت دهد. کار شما انجام داده اند در حال انجام و انجام خواهد شد بین در حال حاضر و هر زمان که ما بازگشت به هر نوع حالت عادی نمی خواهد فراموش شود. شما در حال قهرمانان. سخت متوقف شود.

اما برخی از توصیه های دوستانه بر اساس تجربه است فقط این است: هنگامی که شما ببینید کسی که پیاده روی در مرکز درب آنها به احتمال زیاد در درد و ترس و آنها نمی خواهند به وجود داشته باشد هر گونه بیش از شما می خواهید آنها وجود دارد. آنها به دنبال برای کمک به شما. آنها نیاز دارند.

از همه مهمتر, آنها یک فرد نه فقط بالقوه کشتی برای یک ویروس است. لطفا درمان آنها را به عنوان چنین است.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>