پدر من به من آموخت که ارزش های زندگی درس های از فقر: Jaaved Jaaferi به یاد Jagdeep

بمبئی: بازیگر Jaaved Jaaferi است به قلم یک حرکت ادای احترام به پدر Jagdeep کرد و گفت: این بازیگر کهنه که رز به سینما ستاره شدن از فقر توجیه برچسب از یک افسانه.
کمدی نماد فراموش نشدنی به مردم شناخته شده برای نقش خود را از ‘Soorma Bhopali” در “Sholay”, گذشت, هفته گذشته در سن 81.
در یک یادداشت به اشتراک گذاشته شده در توییتر Jaaved گفت: پدر خود را به آنها آموخت که هرگز ارزش زندگی با اموال مادی است.
“کلمه ‘افسانه’ به اطراف پرتاب شده و آزادانه این روزها اما در مورد آن است تا عمیقا توجیه می شود. یک پدر که به من آموخت ارزش های زندگی درس های از فقر و اهمیت فداکاری و ظرافت هنر و صنعت با داستان بی حد و حصر از مثبت و الهام بخش” بازیگر گفت.
“همیشه خندان با کلمات تشویق برای همه و به من یادآوری است که موفقیت واقعی سنجیده آنچه یک” است و نه آنچه که یک ‘است’ و ‘چه’ یکی می داند و نه ” که یکی می داند. چه مرد, چه, سفر,” او نوشت.
یادآوری پدرش رو به رشد تا سال Jaaved گفت: ستاره “نفس زندگی” فیلم از جوانی تا لحظات پایانی خود.
Jagdeep که نام واقعی بود سید Ishtiaq احمد Jafri, آغاز سفر خود را در سینما با سال 1951 فیلم “Afsana” به کارگردانی BR چوپرا کارگردان اولین.
با مرگ پدرش و پارتیشن Jagdeep و مادر خود شد و از چپ به دفع کردن برای خود در خیابان های بمبئی. به عنوان یک کودک Jagdeep آیا مختلف شغل های عجیب و غریب برای کمک به مکمل درآمد خانواده اما سرنوشت به حال برنامه های دیگر که همان خیابان به رهبری او را به سینما.
یادآوری پدر خود را مبارزه برای بقا Jaaved گفت: “این شد یک سر به سر مبارزه با فقر و بقا در پیاده رو را از بمبئی. 8 سال با مادرش انداخته سر برای اولین بار به اقیانوس. آن را یا غرق شدن یا شنا کردن. بنابراین او شنا کرد.
“از کار در مقیاس کوچک قلع کارخانه به ساخت بادبادک فروش صابون به راه رفتن پشت ‘maalishwala’ برگزاری خود قوطی روغن و فریاد “maalish تلفن maalish’. در 10 سال سن که سرنوشت برای او را انتخاب کنید به عنوان نور در انتهای تونل بود سینما.”
56 سال بازیگر گفت: Jagdeep پدر و ارقام و راهنماهای در صنعت سینما شد مدافعان از جمله Bimal روی گورو دات, Mehboob خان و K Asif.
Jaaved گفت Jagdeep گذار از “طبیعی ترین بازیگر کودک”, حساس مرد منجر به “احمقانه ترین تریک کمدین با بی عیب و نقص زمان بندی در سال های بعد” بود که شهادت به نماد استعداد برای همیشه “سرگرم کردن و مات کردن.”
“مردم در این کشور, مادران دوست دارم و سینما. پدر من علاقه مند از هر دو. من می خواهم برای پایان دادن به علاقه اش دوبیتی که Maa به نقل تحت dire straits و که او به طور مداوم مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک یادآوری: ‘Woh منزل kya, jo aasaani se teh ho; Woh raahi kya, jo thak kar baith jaaye.’
“متاسفانه زندگی گاهی اوقات نیروهای شما را به استراحت. روح خود را شاید قوی اما بدن خود را پشتیبانی نمی کند شما. به من به نام “پاپا” و که جهان می دانستند او مختلف آواتار سلام! شما نبودند به نام “Soorma Bhopali’ بدون هیچ دلیل او گفت:” به نقل از پدرش مورد علاقه گفت و گو از “Sholay”. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان