متقابل متارکه هندی, چینی, سربازان آغاز می شود: منابع دولت

هندی و چینی نیروهای نظامی را آغاز کرده اند متقابل مشارکت در برخی از مناطق شرق لاداخ پیش از دور بعدی نظامی ایران فردا برنامه ریزی منابع دولت گفت: در روز سه شنبه.

بالای نظامی ایران برگزار می شود در ‘چشمه’ منطقه شرق لاداخ در روز چهارشنبه.

منابع می گویند پیش از این که “مهم”, تعدادی از نیروهای اتحاد خارج وجود ندارد اما تعداد دقیق. به جز انگشتان منطقه در Pangong Tso, چینی, نیروهای شروع برداشت 2 تا 3 متر ،

مذاکرات بین دو ارتش برگزار می شود این هفته در مکان های مختلف از جمله Patroling نقطه 14 (Galwan منطقه) گشت نقطه 15 و چشمه های آب گرم منطقه سازمان به نقل از منابع دولت عنوان کرد و گفت.

از آنجا که مذاکرات در چند روز آینده ارتش چین عقب کشیده نیروهای خود را از برخی از مناطق آنها گفت.

این منابع گفت: برای جبران چینی متارکه هند جانبی نیز به ارمغان آورد برخی از نیروهای خود و وسایل نقلیه از این مناطق است.

ارتش هند تیم در حال حاضر در Chushul به شرکت چینی در مذاکرات و هماهنگی با مقامات ارشد در این زمینه است.

روز دوشنبه وزیر دفاع Rajnath Singh گفت: هند می خواهد یک قطعنامه از چندین دهه مسئله مرز با چین “را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است”. او به عنوان “مثبت” هفته گذشته در سطح بالا و نظامی گفت و گو بین دو طرف در صورت خاموش در شرق لاداخ.

در یک تلاش عمده برای پایان دادن به ردیف Lt General Harinder سینگ کلی افسر فرمانده از له مبتنی بر 14 سپاه و فرمانده نظامی تبت منطقه Maj Gen لیو لین برگزار گسترده در جلسه روز سه شنبه.

در بیانیه ای در امور خارجی وزارت کشور گفت: در این جلسه صورت گرفت در یک “صمیمی و فضای مثبت” است و دو طرف توافق کردند که “در اوایل قطعنامه” از این موضوع می تواند منجر به توسعه بیشتر روابط میان دو کشور ،

در آن نظرات وزارت خارجه چین گفت: دو کشور توافق کرده اند که برای کار به حفظ صلح در امتداد خط کنترل واقعی و حل و فصل این مناقشه از طریق مذاکرات.

تنش بین دو طرف به شدت افزایش یافت و پس از گزارش درگیری بین سربازان در Pangong دریاچه منطقه در مارس 5 و 6 مه.

با توجه به منابع به نقل از پرس تراست هند, ارتش چین شده است به تدریج ramping تا آن ذخایر استراتژیک در عقب آن پایگاه در نزدیکی LAC با عجله در توپخانه و اسلحه و پیاده نظام مبارزه با وسایل نقلیه سنگین و تجهیزات نظامی است. ماشه برای رو کردن چین بود سفت مخالفت هند تخمگذار کلید جاده در انگشت اطراف Pangong Tso دریاچه علاوه بر ساخت و ساز از دیگر جاده اتصال Darbuk-Shayok-Daulat التماس Oldie جاده در Galwan دره PTI گفت: به نقل از منابع.

پس از بن بست آغاز شد که رهبری نظامی تصمیم گرفت که نیروهای اتخاذ یک روش شرکت در برخورد با مهاجم ذکراست توسط چینی ها سربازان در همه مناطق مورد مناقشه از Pangong Tso, Galwan دره Demchok و Daulat التماس Oldie.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>