مسلمانان از هند انجام حاج امسال بعید به نظر می رسد: منابع

دهلی نو: با کروناویروس همه گیر نشان دادن هیچ نشانه ای از فروکش آن بعید به نظر می رسد که مسلمانان از هند خواهد بود قادر به انجام حاج زیارت در این سال منابع گفت: در روز شنبه.

اما آنها گفت: تصمیم نهایی در این موضوع تنها پس از عربستان سعودی باعث می شود موقعیت خود را در میزبانی زیارت روشن است.

یک بخشنامه صادر شده توسط حاج کمیته هند روز جمعه گفت: تنها چند هفته باقی مانده برای کارهای مقدماتی در هند برای حاج 2020 در عین حال عربستان به مقامات ابلاغ نشده و هر گونه توسعه بیشتر در مورد حج.

“با در نظر گرفتن چندین سوالات را دریافت کرده و ابراز نگرانی بیش از قطعیت بیش حاج 2020 آن تصمیم گرفته شده است توسط حاج کمیته هند که آن دسته از زائرانی که تمایل به انصراف از خود حاج سفر امسال خود را 100 درصد مبلغ پرداخت شده تا کنون مسترد خواهد شد بدون هیچ گونه کسر” بخشنامه صادر شده توسط حاج کمیته هند مدیر عامل مقصود احمد خان گفت.

“Coronavirus موارد در حال افزایش در عربستان سعودی و دو لاخ مردم باید برای رفتن از اینجا. ما تا به حال ساخته شده آماده, اما در حال حاضر وجود دارد این است که زمان بسیار کمی باقی مانده است. ما در حال انتظار برای یک کلمه رسمی از عربستان سعودی” یک منبع گفت.

در پاسخ به یک سوال, این منبع گفت: “این بار بعید است که مردم قادر خواهد بود به انجام حاج از هند است.”

عدم قطعیت بوده و بلندی زیادی در طول این سال حاج در پی بیماری همه گیر کوروناویروس و هر چند عربستان به یک تصمیم در مورد اینکه آیا زیارت سالانه برگزار خواهد شد یا نه آن را درخواست مسلمانان برای به تاخیر انداختن خود را رزرو تا وجود وضوح بیشتر.

دو جانبه سالانه حاج 2020 توافق میان هند و عربستان سعودی امضا شد و در ماه دسامبر گذشته.

در سال 2020 در مجموع 2 لاخ مسلمانان هند شد و انتظار می رود به انجام حاج.

بیش از 95,000 COVID-19 مورد و بیش از 600 مرگ و میر گزارش شده در عربستان سعودی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

برخی از کشورها تصمیم گرفته اند برای ارسال خود مردم برای حاج آقا در این زمان. برجسته ترین در میان این است که اندونزی کشوری با بیشترین جمعیت مسلمان در جهان است.

این حاج 2020 پیشنهاد شده است که در دوره بین اواخر جولای و اوایل آگوست.

این حاج آقا یکی از پنج رکن اسلام است که هر مسلمان لازم است برای تکمیل حداقل یک بار در طول عمر خود را اگر آنها به اندازه کافی سالم و وسیله ای برای انجام این کار است. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>