موسیقی ممکن است کمک به درمان مغز بيماران مبتلا به نارسايی: مطالعه

واشنگتن: موسیقی ممکن است به کاهش هذیان یک فرم حاد مغز شکست با هیچ درمان موثر است که به خصوص تحت تاثیر بیماران هواکش در واحد مراقبت های ویژه (ICU) با توجه به یک مطالعه که ممکن است منجر به راه های جدید برای حمایت از کسانی که با این بیماری است.
مطالعه منتشر شده در مجله American Journal of Critical Care اشاره کرد که بدحال افرادی که گوش به آهسته سرعت موسیقی آرامش بخش با 60 تا 80 ضربه در دقیقه کاهش داشته است و نیاز به آرام بخش ها روز کمتر از هذیان و بیشتر بیدار.
به گفته محققان از جمله کسانی که از Regenstrief موسسه در آمریکا بيماران انتوبه با هواکش در ICU تجربه درد و اضطراب و فیزیولوژیک استرس است که معمولا تحت درمان با داروهای است که می تواند کمک به هذیان.
گفتند موسیقی می توانید با فعال کردن این بیماران برای دریافت درمان فیزیکی زودتر.
“مانند کلیه یا نارسایی قلبی در افراد می تواند به توسعه مغز شکست, اما وجود دارد هیچ درمان معادل دیالیز یا ونتیلاتور برای مغز شکست یک بیماری است که می تواند اثر نامطلوبی بر فرد و شخصیت و کیفیت زندگی برای سال” گفت: مطالعه همکاری نویسنده Sikandar خان از Regenstrief موسسه.
“مطالعات اخیر توسط گروه ما و دیگران نشان داده اند که مواد مخدر از جمله معمولا تجویز داروهای ضد روان پریشی درمان هذیان و یا کاهش شدت آن بنابراین ما به شدت نیاز به یک غیر دارویی درمان” خان گفت.
به گفته محققان موسیقی ممکن است نگه دارید وعده برای کمک به صرفه جویی در مغز بیماران و اجازه می دهد آنها را به تجربه استرس کمتر در حالی که به شدت بیمار است.
آنها گفت: پرستاران ICU به راحتی می تواند سر و صدا لغو هدفون و بازیکن های صوتی با بیماران.
در این مطالعه محققان تقسیم بيماران بستری در ونتیلاتورهای مکانیکی به سه گروه — کسانی که گوش به سرعت آهسته لیست پخش متشکل از پیانو, گیتار, فلوت بومی آمریکایی برای تلفن های موبایل و موسیقی کلاسیک بیمارانی که ترجیح موسیقی پخش شد و کسانی که گوش دادن به کتاب های صوتی.
بیمارانی که گوش دادن به کتاب های صوتی بودند بیشتر تصادفی به شنیدن خواندن “جزیره گنج” سری هری پاتر یا Dr. Seuss’, “اوه, مکان شما بروید!”, دانشمندان اشاره کرد, در بیانیه ای.
هر سه audiobooks آنها گفته بودند انتخاب شده برای خوانایی گسترده تجدید نظر کیفیت روایت و رتبه های بالا در وب سایت های تجاری.
با توجه به مطالعه 80 درصد از بیماران دارای موسیقی لذت بخش و در مدت مناسب و نشان داد که آنها دوست بودن بخشی از جلسات دو بار در روز.
بیماران همچنین اشاره کرد که موسیقی را احساس طبیعی تر و آرام و همچنین به آنها یک حس کنترل در این مطالعه گزارش شده است.
در میان موسیقی های مختلف بازی های برگزار شده است گفت: محققان و آهسته سرعت موسیقی بود به طور قابل توجهی بیشتر اثر از موسیقی انتخاب شده توسط بیمار در اولویت است.
دانشمندان به ذکر است که بیمارانی که به گوش آهسته تر-سرعت آرامش بخش موسیقی دو ساعت در هر روز مورد نیاز کمتر و آرام بخشی بود و بیشتر هذیان رایگان روز.
در مقابل آنها گفت: مهم نیست که کدام یک از این سه کتاب آنها شنیده می شود در حالی که در ونتیلاتور بیماران دارای کتاب های صوتی ضعیف با کاهش پذیرش از موسیقی از هر نوع.
“کار ما این است که رمان در آن ما به بررسی اثر موسیقی بر شدت بیمار تحت تهويه مکانيکی سن 18 و بالاتر یک گروه بسیار متفاوت برای آنها موسیقی و هذیان شده است که قبلا مورد مطالعه” خان گفت.
“این اولین مطالعه در نوع خود بر اساس علم — در کار قبلی در بيومارکرهای ما تا به حال نشان داده است که آهسته سرعت موسیقی را به همراه داشت کمتر هورمون های استرس در خون و علم برنده,” او اضافه شده است. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>