موریتا دره بالا تمیز; coronavirus نتایج آزمون توجه در روز

متولیان و groundskeepers به پایان رسید تمیز کردن و ضد عفونی موریتا دره که بسته دوشنبه, مارس 9 در حالی که یک مدرسه کارمند است که در حال آزمایش برای coronavirus عفونت ناحیه سخنگوی گفت.

مونیکا Gutierrez, سخنگوی موریتا دره Unified School District گفت: دبیرستان بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که نتایج آزمون بازگشت “از فراوانی از احتیاط.”

نتایج آزمون انتظار می رود روز چهارشنبه یا پنج شنبه گفت: خوزه Arballo جونیور سخنگوی Riverside County health department.

مدرسه منطقه اشاره سوالات در مورد آنچه کارکنان را برای مدرسه به شهرستان مقامات بهداشتی. Arballo گفت که او نمی تواند می گویند که آیا کارمند و معلم بود.

  • موریتا دره دبیرستان دیده می شود دوشنبه, مارس 9 سال 2020 تمیز شد بیش از آخر هفته پس از یک کارمند مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

  • یک ماشین گذشته موریتا دره دبیرستان در دوشنبه 9 مارس سال 2020 است. مدرسه بسته شد و پس از یک کارمند مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • موریتا دره دبیرستان بسته شد دوشنبه, مارس 9 سال 2020 پس از کارگران پاک پردیس پس از یک کارمند مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

  • یک ماشین گذشته موریتا دره دبیرستان در دوشنبه 9 مارس سال 2020 است. مدرسه بسته شد و پس از یک کارمند مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

  • موریتا دره دبیرستان بسته شد دوشنبه, مارس 9 سال 2020 پس از کارگران پاک پردیس هنگامی که یک کارمند مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

  • موریتا دره دبیرستان بسته شد دوشنبه, مارس 9 سال 2020 پس از کارگران پاک پردیس هنگامی که یک کارمند مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

باربارا کول رئیس بخش کنترل بیماری شعبه گفت: بیش از آخر هفته که کارمند نمونه تست فرستاده شد به حالت آزمایشگاهی در ریچموند.

مقامات بهداشت همچنین گفت که آنها تا به حال دستور 71 موریتا دره دانش آموزان دبیرستانی برای “self-قرنطینه” خود را به خاطر آنها ممکن است در تماس با بیمار کارمند. کارمند بیمار پس از سفر به تازگی به یک کشور که در آن شده است وجود دارد coronavirus شیوع شهرستان مقامات بهداشت گفت.

همانطور که برای دانش آموزان Arballo گفت: “هیچ یک از آنها را نشان داده اند هیچ نشانه ای.”

موریتا دره مدرسه عضو هیئت مدیره پل Diffley گفت: این منطقه آورده خود را تمیز کردن خدمه از کارکنان در سراسر منطقه است.

“بیش از آخر هفته ما خدمه در همه جا در سراسر محوطه دانشگاه” Diffley گفت.

او گفت: کارگران “گسترده” تمیز دبیرستان و تمام مدرسه اتوبوس.

“ما باید تمیز هر سطحی که ما می تواند پیدا کردن در هر سطح هر طبقه همه چیز را که یک دانش آموز یا معلم را لمس می شود و یا در معرض,” او گفت:, و اضافه کرد که که شامل صندلی و میز.

گوتیرز گفت: مدیران برنامه ریزی برای به روز رسانی موریتا دره بالا پدر و مادر امروز در این وضعیت از طریق منطقه آنلاین سیستم ارتباطی و با یک ارسال در Facebook صفحه.

دکتر کامرون قیصر, Riverside County سلامت عمومی افسر اعلام محلی بهداشت عمومی اورژانس برای Riverside County روز یکشنبه 8 مارس در این شهرستان اولین مورد گزارش شده از محلی به دست آورد coronavirus. مقامات بهداشت گفت: کسی که نیست شناسایی تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و درمان در آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج.

در سن برناردینو کانتی وجود دارد هنوز هیچ تایید موارد از coronavirus لانا Culp, سخنگوی county وزارت بهداشت گفت: در یک ایمیل.

موریتا ساکن Kari چمبرلین Reece دوشنبه هشدار داد در برابر زیاده به کروناویروس گزارش.

“من فکر می کنم مردم به عدم تحقق بخشیدن به تصویر بزرگتر در توجه به اقتصاد ما و چگونه واکنش ترس می تواند عواقب وخیم” او گفت: از طریق رسانه های اجتماعی پیام. “بازار سهام در حال حاضر آمار خیلی سخت, ما نیاز به انجام همه ما می توانیم به حفظ کسب و کار محلی شناور. اگر ما همچنان به زندگی می کنند و از فروشگاه های عادی کسب و کار مد پول را از دست بدهند و مردم را در نهایت از دست دادن شغل است.”

Reece خواست مردم برای ادامه فعالیت های طبیعی خود را.

“به فرستادن بچه های خود به مدرسه برای غذا خوردن بیرون بروید توانید ناخن های خود را انجام می شود, خدمات اتومبیل خود را,” او گفت:. “فقط سخت کوش تر وقتی که می آید به شستن دست های خود را.”

نویسنده کارکنان ساندرا امرسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>