موریتا مسا دختران واترپلو باز برگشتی با پیروزی مرکبات دره

موریتا >> موریتا مسا دختران واترپلو مربی Audra جنگل به نام اشلی موری یک ماشین.

موری تولید یک بازی-بالا اهداف پنج شنبه شب پیشرو قوچ به یک 12-6 صفحه اصلی برنده شدن بیش از مرکبات دره در دور اول مسابقه از CIF جنوبی بخش را بدست آورد 4 برگشتی.

 • مرکبات دره اشلی ویلیامز #5 طول می کشد یک شات به عنوان موریتا مسا اشلی Murray #4 در طول دور اول مسابقه از CIF جنوبی بخش تقسیم 4 دختران واترپلو برگشتی در موریتا سه شنبه 11 فوریه سال 2020 است. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • مرکبات دره ایزابلا Vazquiz #7 طول می کشد یک شات به عنوان موریتا مسا علی دیویس #3 دفاع در طول دور اول مسابقه از CIF جنوبی بخش تقسیم 4 دختران واترپلو برگشتی در موریتا سه شنبه 11 فوریه سال 2020 است. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • موریتا مسا تیلور سایمونز #13 طول می کشد به ضرب گلوله در طول یک دور اول مسابقه از CIF جنوبی بخش تقسیم 4 دختران واترپلو برگشتی در موریتا سه شنبه 11 فوریه سال 2020 است. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • موریتا مسا تیلور سیمون #13 دفاع به عنوان مرکبات دره میا مور #4 می گذرد در طول دور اول مسابقه از CIF جنوبی بخش تقسیم 4 دختران واترپلو برگشتی در موریتا سه شنبه 11 فوریه سال 2020 است. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • مرکبات دره Elise Kollar #1 بلوک موریتا مسا شات در طول دور اول مسابقه از CIF جنوبی بخش تقسیم 4 دختران واترپلو برگشتی در موریتا سه شنبه 11 فوریه سال 2020 است. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • موریتا مسا Kaylee پلات #2 طول می کشد یک شات به عنوان مرکبات دره چچنی بارلو #3 دفاع در طول دور اول مسابقه از CIF جنوبی بخش تقسیم 4 دختران واترپلو برگشتی در موریتا سه شنبه 11 فوریه سال 2020 است. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • مرکبات دره Issabella Lanaerso #13 طول می کشد به ضرب گلوله در طول دور اول مسابقه از CIF جنوبی بخش تقسیم 4 دختران واترپلو برگشتی در موریتا سه شنبه 11 فوریه سال 2020 است. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • موریتا مسا علی دیویس #3 آماده می شود برای تصویب به عنوان مرکبات دره لباس بلند سورل #16 دفاع در طول دور اول مسابقه از CIF جنوبی بخش تقسیم 4 دختران واترپلو برگشتی در موریتا سه شنبه 11 فوریه سال 2020 است. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • مرکبات دره Maddi هرناندز #10 عبور توپ به عنوان موریتا مسا اشلی Murray #4 دفاع در طول دور اول مسابقه از CIF جنوبی بخش تقسیم 4 دختران واترپلو برگشتی در موریتا سه شنبه 11 فوریه سال 2020 است. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • مرکبات دره اشلی ویلیامز #5 طول می کشد به ضرب گلوله در طول دور اول مسابقه از CIF جنوبی بخش تقسیم 4 دختران واترپلو برگشتی در موریتا سه شنبه 11 فوریه سال 2020 است. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • موریتا مسا آماندا Neumeyer #10 در طول دور اول مسابقه از CIF جنوبی بخش تقسیم 4 دختران واترپلو برگشتی در موریتا سه شنبه 11 فوریه سال 2020 است. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • موریتا مسا اشلی Murray #4 طول می کشد یک شات به عنوان مرکبات دره Issabella Landerso #13 دفاع در طول دور اول مسابقه از CIF جنوبی بخش تقسیم 4 دختران واترپلو برگشتی در موریتا سه شنبه 11 فوریه سال 2020 است. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • موریتا مسا Kaylee پلات #2 طول می کشد به ضرب گلوله در طول دور اول مسابقه از CIF جنوبی بخش تقسیم 4 دختران واترپلو برگشتی در موریتا سه شنبه 11 فوریه سال 2020 است. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

 • موریتا مسا مکنزی Hollis #14 در طول دور اول مسابقه از CIF جنوبی بخش تقسیم 4 دختران واترپلو برگشتی در موریتا سه شنبه 11 فوریه سال 2020 است. (عکس از اندرو Foulk کمک عکاس)

“او hustles و بسیار هوشمند, بازیکن,” جنگل گفت: موری که رشد او فصل تعداد به 125 اهداف است. “من اعتماد خود را به طور کامل زمانی که او توپ را می داند و او را از آن دور است.”

موریتا مسا (22-6) سر به دره مشاهده (18-12) برای دور دوم مسابقه شنبه شب. این تیم یک بار ملاقات قبل از این فصل با موریتا مسا برنده 9-5 در ماه ژانویه است.

مرکبات دره (18-11) آغاز شده قوی سه شنبه به عنوان Maddi هرناندز به ثمر رساند در اولین دو عکس از این بازی به Blackhawks آگهی های 1-0 و 2-1. مکنزی Hollis به ثمر رساند و با پشت دست ضربه زدن به کمک موریتا مسا قرعه کشی سطح و موری نشان داد که فشار زمانی که او به ثمر رساند در تک به تک با 1:31 چپ در دوره اول به قوچ خود را برای اولین بار منجر شود ،

موری به ثمر رساند دو گل بیشتر طول سه ماهه دوم از جمله یکی از 5 متری پنالتی شات برای کمک به قوچ خود را گسترش منجر به 6-3. قوچ برگزار شد 7-4 منجر شود در حاصل کار دو تیم ،

“من تا به حال خوب پاس از هم تیمی های من در کل مسابقه” موری گفت: از کیفیت شانس. “آنها واقعا پا است. آنها ساخته شده خود را نگاه مانند تهدید و گذشت و توپ را به من.”

موریتا مسا متمرکز دفاع از آن در محدود کردن شات از مرکبات دره اشلی ویلیامز. جنگل مربیان ویلیامز در باشگاه می داند و ویلیامز می تواند کشنده با توپ در دست او است.

“اشلی یک بازیکن فوق العاده و او را از رفتن به این است که به ضرب گلوله در محیط پس از ناپاک” چوب گفت. “ما می خواستیم به او فشار هنگامی که او به توپ اما همچنین مطمئن شوید که برای ناپاک.”

ویلیامز به ثمر رساند و دو بار قبل از چیدن تا سوم محرومیت میدوی را از طریق دوره سوم.

هر دو تیم با تجربه طولانی خشک جادوها هجومی در نیمه دوم. موریتا مسا تا به حال به ثمر رساند خشکسالی از 8 1/2 دقیقه و مرکبات دره رفت بدون گل برای 12 1/2 دقیقه است.

“این اولین حذفی, مسابقه, و من فکر می کنم آنها کمی عصبی در زمان” جنگل گفت.

Hollis به پایان رسید و با سه گل برای موریتا مسا و فروغ ماسه ثبت نام نه موجب صرفه جویی در.

هرناندز led مرکبات دره با چهار گل و الی (Elli) Kollar نیز به پایان رسید با نه موجب صرفه جویی در.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>