بمبئی در لبه به عنوان طوفان Nisarga نزدیک; قطار موکول

بمبئی: طوفان Nisarga معلق در هوا بیش از دریای عرب 190 متر از بمبئی است که به احتمال زیاد ریزش زمین در شهر ساحلی Alibaug در نزدیکی کلان شهرهای بین 1 ظهر و 4 بعد از ظهر روز چهارشنبه ارشد آی رسمی گفت.
در حال حاضر مبارزه مواج همه گیر بمبئی نشده یک تجربه جدی طوفان و باران سیل آسا از سال 1891 با توجه به آب و هوا ،
“Nisarga 140 متر دور از Alibaug و 190 متر از بمبئی. آن است که به احتمال زیاد به صلیب با شدت شدید طوفان بهداشت حرفه ای نزدیک به جنوب Alibaug هند هواشناسی بخش (IMD) بمبئی معاون مدیر کل هواشناسی K S Hosalikar گفت.
“در آن زمان سرعت آن است به احتمال زیاد 100 kmph به 110 kmph او اضافه شده است.
غرق در استعمار تاریخ Alibaug است کمی عجیب و جالب شهر واقع شده حدود 110 متر از بمبئی و مملو از سواحل شنی تمیز کساني هوا و مقدار زیادی از قلعه ها و معابد. یک کرجی از بمبئی به Mandwa اسکله در نزدیکی Alibaug 20 دقیقه طول می کشد و یک گزینه آسان برای کسانی که مایل به جاده کاهش زمان سفر.
طوفان Nisarga رهبری نسبت به خط ساحلی ماهاراشترا و گجرات می آید یک هفته پس از طوفان Amphan wreaked ویران در غرب بنگال.
Hosalikar گفت: بمبئی, خان, Raigad و پلقر را تحت تاثیر طوفان است. در بمبئی بیش از حد باد ممکن است جریان در 100 kmph به 110 kmph, او گفت:.
IMD گفت: این طوفان همچنین ممکن است تند باد به 120 kmph است و با نزدیک شدن به کمربند ساحلی در سرعت 11 kmph.
آن را در حال حاضر پیش بینی های سنگین و بسیار سنگین و بارش باران در محور مزبور مناطق ساحلی از دولت است.
این بخش پیش بینی طوفان خواهد تاثیر بر مناطقی در شمال ماهاراشترا پونا Ahmednagar که در آن بارش مورد انتظار است.
این اداره گفته است kuccha خانه ها, درختان, قطب الکتریکی ممکن است سقوط به عنوان آنها ممکن است قادر به مقاومت در برابر سرعت طوفان است.
دولت و مقامات دولتی در حال حاضر خواسته مردم در مناطق آسیب پذیر به تغییر مکان به مکان های امن تر.
نیروبخش برای تاثیر آنچه که در صورتحساب یا لیست به عنوان شدید ترین طوفان به آمار بمبئی مرکزی راه آهن (CR) موکول قطار ویژه و بسیاری از شرکت های هواپیمایی نیز لغو شده خود را در بمبئی ،
کروم دارای موکول منحرف و تنظیم برخی از قطارها در روز چهارشنبه یک مقام رسمی گفت. این شامل پنج ویژه خروج قطار از بمبئی. سه قطار ویژه خواهد بود یا منحرف و یا تنظیم enroute او اضافه شده است.
با گردباد مجموعه به ریزش زمین در چهار شنبه ماهاراشترا و گجرات فعال خود در واکنش به این فاجعه ساز استقرار NDRF تیم و تخلیه مردم از مناطق به احتمال زیاد به ضربه می شود.
به عنوان یک اقدام احتیاطی ، NDRF به تخلیه حدود 1500 نفر اقامت در یک پناهگاه در Thal نزدیکی Alibaug رسمی گفت. این تیم همچنین تخلیه مردم از Uttan و میرا بهیندر او اضافه شده است.
این تیم به انجام یک recce از پلقر و Raigad ساحل اوایل روز چهارشنبه گفت:.
ماهاراشترا و گجرات را باز جدید جبهه به مقابله با خرید اینترنتی از طوفان.
نخست وزیر نارندرا مودی خطاب به رئیس خود وزرا در روز سه شنبه و مطمئن باشید همه آنها را ممکن است کمک به از مرکز.
تقریبا 43,000 مردم ساکن در نزدیکی خط ساحلی در گجرات ولسد و Navsari مناطق منتقل شده به مکان های امن تر به عنوان دولت خود را آماده رویارویی با نزدیک شدن طوفان بهداشت حرفه ای, مقامات گفت.
تمام قایق های ماهیگیری بود که در دریای خاموش پلقر ساحل بازگشته اند یک مقام گفت.
به عنوان بسیاری از 577 قایق های ماهیگیری از پلقر رفته بود در دریا و تا دوشنبه شب 564 آمد.
بعد به کمک پی شد از گارد ساحلی و نیروی دریایی و شیلات و بخش باقی مانده 13 قایق نیز بازگشت به ساحل اواخر سه شنبه شب پلقر منطقه فاجعه کنترل رئیس Vivekanand Kadam گفت.
ده تیم ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NDRF) مستقر شده اند در بخش هایی از ماهاراشترا برای عملیات نجات در نظر سیکلون طوفان وزیر Uddhav Thackeray گفت.
یک هشدار صادر شده برای بمبئی شهر و حومه شهر خان, پلقر, Raigad, رتنگیری و Sindhudurg مناطق.
شهر و برنامه ریزی سازمان MMRDA گفت: نزدیک به 150 نفر در آن COVID تسهیلات در Bandra Kurla پیچیده (BKC) در بمبئی منتقل شد به عنوان یک احتیاط پیش از طوفان.
نیروی دریایی اتحاد نگه داشته است پنج سیل تیم و سه تیم های غواصی در stand-by در بمبئی رسمی گفت.
این تیم آموزش دیده و مجهز برای نجات عملیات مستقر هستند در حوزه های مختلف نیروی دریایی مناطق در سراسر بمبئی و می تواند پاسخ اولیه بیش از یک منطقه بزرگتر است.
“ما باید تخلیه بیش از 3500 نفر از koliwadas (ماهیگیران مستعمرات) و موقت خانه های امن تر سازه مانند مدارس و جامعه و سالن و ساختمان های دولتی” سرپرست پلیس Raigad, Anil Paraskar گفت. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>